Ezo Porada Dnia - CZWARTEK 15.11.2018r

Ezo Porada Dnia - CZWARTEK 15.11.2018r

śr., 14/11/2018 - 22:13 -- EvaHL
Foto: 

Ezo Porada na CZWARTEK 15.11.2018r
Wibracja dnia 11/2
   Księżyc rosnący w znaku WODNIKA

-moja Ezo Porada jest przydatna ?? to zostaw pod nią lajka. Będzie to forma nie tylko podziękowania i wsparcia ALE PRZEDE WSZYSTKIM sygnał, że czekasz na kolejny taki wpis – więc dla mnie niezła MOTYWACJA !!!

- na portalu Wrozbytarot.online pod tym linkiem znajdziesz moją kolejną autorską Ezo Poradę na ten dzień, która jest świetnym uzupełnieniem do tej Porady, którą właśnie czytasz

Dopieszczaj dziś swoje zawodowe sprawy. Uważaj by  w partnerstwie nie przegiąć i swoją zaborczością lub narzucanymi ograniczeniami nie doprowadzić do ochłodzenia temperatury w Waszej relacji. Rozmawiając zwracaj uwagę , by  Twoje wypowiedzi miały jednak przyjazny ton. Na ten ton wypowiedzi powinny w szczególności zwrócić uwagę osoby posiadające 6 w swoim  Pentagramie Urodzeniowym. Jak masz jakieś zaległe teksty do pisania, to dziś jest na to doskonały dzień- Korona Słowa – taki dziś kod numerologiczny powstał, więc będzie łatwość tworzenia dokumentów tekstowych.
DOM: ambitne rozmowy z najbliższymi dziś raczej nie są wskazane
URODA: zadbaj o włosy - farbowanie dziś wyjdzie idealnie
ZDROWIE: hormony dziś mogą dać się we znaki

Magicznie pozdrawiam                                
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej Numerologii oraz Terapeutka Reiki

 

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ??, ZOSTAW LAJKA oraz napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie

Płatności

Płatności w EVAHL