Ezo Porada Dnia - PIATEK 09.11.2018r

Ezo Porada Dnia - PIATEK 09.11.2018r

czw., 08/11/2018 - 23:00 -- EvaHL
Foto: 

Ezo Porada na PIĄTEK  09.11.2018r
Wibracja dnia 5
   Księżyc rosnący w znaku Strzelca

 

- na  PORTALU WROZBYTAROT.ONLINE pod tym linkiem   znajdziesz moją kolejną autorską Ezo Poradę na ten dzień, która jest świetnym uzupełnieniem do tej Porady, którą właśnie czytasz

Chciałabyś w końcu trochę poleniuchować ???- to raczej nie dziś .Dzień może okazać się nieco nerwowy i zabiegany. Nie warto wyżywać się na otoczeniu. Pilnuj się by w tym chaosie nie popełnić błędu lub gafy, bo paradoksalnie będzie to dobry czas by skupić się na swoim biznesie, swoim wizerunku i reklamie.  Osoby z 5 lub 9 w swoim Pentagramie Urodzeniowym będą dziś podatne na manipulacje otoczenia. To dzień, gdzie cudzy kryzys może dać Ci szansę rozwoju. Jeśli będziesz mieć już dość chaotycznej energii dzisiejszego dnia, to w celu jej wyciszenia zapal świecę w kolorze niebieskim.

DOM: jeśli będziesz dziś sprzątać lub coś naprawiać, postaraj się by to nie była prowizorka lub tylko tymczasowe rozwiązanie
URODA: zafunduj sobie ciepłą, relaksującą kąpiel
ZDROWIE: zwrócić uwagę by nie przesadzać z jedzeniem i piciem. Ruch  jak najbardziej wskazany, unikaj siedzenia na kanapie.

Magicznie pozdrawiam                                
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej Numerologii oraz Terapeutka Reiki

 

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ?? , napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie

Płatności

Płatności w EVAHL