Ezo Porada Dnia - PIATEK 09.11.2018r

Ezo Porada Dnia - PIATEK 09.11.2018r

pt., 07/12/2018 - 10:39 -- EvaHL
Foto: 

Ezo Porada na PIĄTEK 07.12.2018r
Wibracja dnia 4
   NÓW KSIĘŻYCA w znaku Strzelca

-moja Ezo Porada jest przydatna ?? to zostaw pod nią lajka. Będzie to forma nie tylko podziękowania i wsparcia ALE PRZEDE WSZYSTKIM sygnał, że czekasz na kolejny taki wpis – więc dla mnie niezła MOTYWACJA !!!

- na portalu wrozbytarot.online pod tym linkiem   znajdziesz moją kolejną autorską Ezo Poradę na ten dzień, która jest świetnym uzupełnieniem do tej Porady, którą właśnie czytasz

RYTUAŁ NOWIU KSIĘŻYCA W STRZELCU – NIE PRZEGAP !!!! szczegóły pod tym linkiem http://www.sklep.evahl.pl/pl/p/Piatkowy-Rytual-Nowiu-Ksiezyca-w-Strzelcu-07.12.2018r/104

Biznesowo pokazuj się i reklamuj. Bądź widoczna w socjal mediach. Zatem na wszelkie prezentacje i kampanie reklamowe to najlepszy czas. By wspomóc się energetycznie i przywołać do siebie pomocnych ludzi oraz klientów zapal świecę w kolorze pomarańczowym. Podróże i wyjazdy będą udane - wiele ciekawych inspiracji i pomysłów z nich  przywieziesz. Albo PRZYNAJMNIEJ usiądź i zaplanuj przyszłe wojaże.
Jeśli chcesz zdobyć dotację , to właśnie nadszedł odpowiedni dzień na tego typu przedsięwzięcia. Dziś nie tylko z łatwością zainteresujesz urzędy swoimi planami ALE PRZEDE WSZYSTKIM będziesz miał szansę w ekspresowym tempie pozałatwiać wiele spraw <= ale respektuj wyższość urzędnika nad Tobą ;)

DOM: dziś warto myć szklane przedmioty – nie będzie smug
URODA: warto dziś zadbać o swoje włosy, koloryzacja będzie udana  
ZDROWIE: organizm może domagać się białka

Magicznie pozdrawiam                                
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej Numerologii oraz Terapeutka Reiki

 

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ??, ZOSTAW LAJKA oraz napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

 

.Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.

Eva HL.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie

Płatności

Płatności w EVAHL