Ezo Porada Dnia - PIATEK 16.11.2018r

Ezo Porada Dnia - PIATEK 16.11.2018r

pt., 16/11/2018 - 09:27 -- EvaHL
Foto: 

Ezo Porada na PIĄTEK 16.11.2018r
Wibracja dnia 3
   Księżyc rosnący w znaku RYB

-moja Ezo Porada jest przydatna ?? to zostaw pod nią lajka. Będzie to forma nie tylko podziękowania i wsparcia ALE PRZEDE WSZYSTKIM sygnał, że czekasz na kolejny taki wpis – więc dla mnie niezła MOTYWACJA !!!

- na stronie  wrozbytarot.online pod tym linkiem  znajdziesz moją kolejną autorską Ezo Poradę na ten dzień, która jest świetnym uzupełnieniem do tej Porady, którą właśnie czytasz

Zrób porządek w swoim otoczeniu , pozbądź się w końcu tych zepsutych i niepotrzebnych rzeczy, oddaj do PCK ubrania w których nie chodzisz – chyba że postanowiłeś podzielić się nimi z molami ;) . Po fizycznym oczyszczeniu swojej przestrzeni koniecznie oczyść ją również na poziomie energetycznym ZATEM rytuał z Białą Szałwią jest jak najbardziej wskazany – pod tym linkiem jest wskazówka jak go wykonać poprawnie  http://www.evahl.pl/magiczny-zakatek/rytual-oczyszczania-biala-szalwia-mieszkania-domu
 Jeśli po skończonej pracy będziesz chciał wynagrodzić się lampką wina, to uważaj by dziś nie przeholować. W znaku Ryb jesteśmy bardziej podatni na alkohol i z łatwością można wówczas przeholować.
Warto dziś pilnować terminów i nie zadzierać z osobami, które posiadają w danym temacie więcej kompetencji. Kreatywność- jaki z niej zrobisz dziś użytek??

DOM: odgruzowanie domu wykonaj z rana, po południu zostaną smugi na szklanych powierzchniach
URODA: zrób sobie dziś dzień urody, mani, pedi i maseczka na twarz… a na koniec relaksująca kąpiel z dodatkiem mleka
ZDROWIE: nawilżaj organizm woda niegazowana w tym jest najpsza  

Magicznie pozdrawiam                                
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej Numerologii oraz Terapeutka Reiki

 

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ??, ZOSTAW LAJKA oraz napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.

 

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie

Płatności

Płatności w EVAHL