Ezo Porada Dnia - PIĄTEK 23.11.2018r

Ezo Porada Dnia - PIĄTEK 23.11.2018r

pt., 23/11/2018 - 07:38 -- EvaHL
Foto: 

Ezo Porada na PIĄTEK 23.11.2018r
Wibracja dnia 1
   PEŁNIA KSIĘŻYCA W ZNAKU BLIŹNIĄT

-moja Ezo Porada jest przydatna ?? to zostaw pod nią lajka. Będzie to forma nie tylko podziękowania i wsparcia ALE PRZEDE WSZYSTKIM sygnał, że czekasz na kolejny taki wpis – więc dla mnie niezła MOTYWACJA !!!

- na stronie wrozbytarot.online pod tym linkiem   znajdziesz moją kolejną autorską Ezo Poradę na ten dzień, która jest świetnym uzupełnieniem do tej Porady, którą właśnie czytasz

. Dziś będziesz rozgadana i z chęcią przeprowadzisz niejedną intelektualną dyskusję. To  będzie aktywny dzień a Ty będziesz optymistyczna, ugodowa i elastyczna, a na życie będziesz spoglądać nieco łagodniej i z humorem. Rozbudzi się w Tobie ciekawość świata…  Dla osób, które posiadają 5 w swoim Pentagramie Urodzeniowym w ich życie może wkraść się nieco większa nerwowość, niezdecydowanie i powierzchowność.  Dobry czas na wszelkie rozmowy i negocjacje, więc  tym bardziej wykorzystaj ten aspekt w swoim biznesie.  Będziesz poszukiwać nowych informacji i  inspiracji, trudno Ci będzie utrzymać uwagę przy jednym temacie…  Odwiedzaj urzędy -  czas sprzyja osobistym wizytom i rozmowom. Dużo łatwiej będzie Ci negocjować i osiągnąć swój cel

.
DOM: Dzieciaki dziś będą bardzo ruchliwe ALE jednocześnie  będą się szybko męczyły - uwaga na szybkie zmęczenie nadgarstków oraz ramion. Dzieciaki często nie będą doprowadzały  do końca rozpoczętych czynności. Będą szybko się nudzić zatem dobrze jest im zapewnić bogaty repertuar zabaw. Bądź miła dla partnera i unikaj drwin i sarkazmu.

URODA: pielęgnacja dłoni, manicure i pedi
ZDROWIE: zadbaj o odpowiedni strój, bo dziś jesteś podatnym na przeziębienia. zadbaj o zęby

Magicznie pozdrawiam                                
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej Numerologii oraz Terapeutka Reiki

 

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ??, ZOSTAW LAJKA oraz napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie

Płatności

Płatności w EVAHL