Ezo Porada Dnia - PONIEDZIAŁEK 19.11.2018r

Ezo Porada Dnia - PONIEDZIAŁEK 19.11.2018r

pon., 19/11/2018 - 09:17 -- EvaHL
Foto: 

Ezo Porada na PONIEDZIAŁEK 19.11.2018r
Wibracja dnia 6
   Księżyc rosnący w znaku BARANA

-moja Ezo Porada jest przydatna ?? to zostaw pod nią lajka. Będzie to forma nie tylko podziękowania i wsparcia ALE PRZEDE WSZYSTKIM sygnał, że czekasz na kolejny taki wpis – więc dla mnie niezła MOTYWACJA !!!

- na stronie wrozbytarot.online pod tym linkiem  znajdziesz moją kolejną autorską Ezo Poradę na ten dzień, która jest świetnym uzupełnieniem do tej Porady, którą właśnie czytasz

Dziś Twoja przedsiębiorczość i energiczność znacznie wzrosną. Otrzymasz impuls do działania i chętniej niż dotychczas będziesz rywalizować. Będziesz chciała przejąć pałeczkę dowodzenia ALE równie dobrze może u Ciebie uaktywnić się drugi nieco negatywny aspekt dzisiejszego dnia, mianowicie możesz stać się rozdrażniona, przez co możesz zachowywać się brawurowo a wybuchowość -  to może być dziś Twoje drugie imię … Krótko mówiąc unikaj dziś konfliktów, jeśli będzie Cię ku temu ciągnąć, zapal świecę z wosku pszczelego w kolorze różowym + niebieskim, a rozpędzisz te czarne chmury i gęstą atmosferę … Dobrym pomysłem na rozładowanie tego nadmiaru energii jest ruch, który pozytywnie wpłynie na Twój stan emocjonalny  ALE uważaj by nie nabawić się kontuzji. Relacje z kobietami również mogą być dziś utrudnione…

.
DOM: nie zamęczaj domowników swoją nadopiekuńczością, dużo lepiej zrobisz jak skupisz się na swoich potrzebach  
URODA: peeling całego ciała oraz intensywne nawilżanie
ZDROWIE: uwaga na BHP ruchu, bo możesz nabyć kilka nowych siniaków. Zadbaj o odporność organizmu, ciepła pożywna zupa na pewno postawi Cię na nogi.   

Magicznie pozdrawiam                                
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej Numerologii oraz Terapeutka Reiki

 

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ??, ZOSTAW LAJKA oraz napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie

Płatności

Płatności w EVAHL