Ezo Porada Dnia - ŚRODA 21.11.2018r

Ezo Porada Dnia - ŚRODA 21.11.2018r

śr., 21/11/2018 - 08:33 -- EvaHL
Foto: 

Ezo Porada na ŚRODĘ 21.11.2018r
Wibracja dnia 8
   Księżyc rosnący w znaku BYKA

-moja Ezo Porada jest przydatna ?? to zostaw pod nią lajka. Będzie to forma nie tylko podziękowania i wsparcia ALE PRZEDE WSZYSTKIM sygnał, że czekasz na kolejny taki wpis – więc dla mnie niezła MOTYWACJA !!!

- na stronie wrozbytarot.online pod tym linkiem  znajdziesz moją kolejną autorską Ezo Poradę na ten dzień, która jest świetnym uzupełnieniem do tej Porady, którą właśnie czytasz

. Dziś odwiedzaj urzędy, bo łatwiej będzie Ci wzbudzić szczere zainteresowanie i życzliwość, staraj się więc o zapomogi lub o pomoc finansowa czy rzeczową .  By urzędnicy spojrzeli na Ciebie łagodniejszym okiem zapal w tej intencji świece w kolorze niebieskim.  Pilnuj diety, bo dziś możesz z łatwością zgrzeszyć. Warto udać się na zakupy, które sprawią, że komfort i wygoda Waszego życia wzrośnie<= ale przy tej retrogradacji Merkurego weź ubezpieczenie oraz paragon, bo wszelkie urządzenia elektro mają większa tendencję do awarii i psucia się. Wibracja biznesowa pozwoli podjąć kreatywne działania zawodowe. Pomocna osoba pomoże w podjęciu ważnej decyzji.

.
DOM: w domu stwórz miłą atmosferę, jeśli będziesz chciała zmuszać ich do pośpiechu a na dodatek narzucisz jeszcze ograniczenia, to niestety ale na pewno spotka się to z dużym protestem…
URODA: pielęgnuj szyję, zafunduj sobie masaż karku
ZDROWIE: zadbaj o odpowiedni strój, bo dziś jesteś podatnym na przeziębienia. zadbaj o zęby

Magicznie pozdrawiam                                
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej Numerologii oraz Terapeutka Reiki

 

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ??, ZOSTAW LAJKA oraz napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

.Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią.
Dziękuję.
Eva HL.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie

Płatności

Płatności w EVAHL