Ezo Porada Dnia - WTOREK 20.11.2018r

Ezo Porada Dnia - WTOREK 20.11.2018r

wt., 20/11/2018 - 08:54 -- EvaHL
Foto: 

Ezo Porada na WTOREK 20.11.2018r
Wibracja dnia 7
   Księżyc rosnący w znaku BARANA

-moja Ezo Porada jest przydatna ?? to zostaw pod nią lajka. Będzie to forma nie tylko podziękowania i wsparcia ALE PRZEDE WSZYSTKIM sygnał, że czekasz na kolejny taki wpis – więc dla mnie niezła MOTYWACJA !!!

- na stronie WrozbyTarot.online pod tym linkiem  znajdziesz moją kolejną autorską Ezo Poradę na ten dzień, która jest świetnym uzupełnieniem do tej Porady, którą właśnie czytasz

Dziś w dalszym ciągu wato unikać konfliktów i pilnować się w relacjach z drugim człowiekiem. Rozpoczynaj nowe przedsięwzięcia ALE wcześniej wszystko dobrze przemyśl, wówczas dopiero nabieraj przyspieszenia i szybko działaj. Dlatego świetnie jest teraz zająć się sprawami, nad którymi już wcześniej rozmyślałaś i planowałaś, wyjdź z cienia i zdecydowanym krokiem realizuj swój plan punkt, po punkcie. Uwierz w końcu w siebie i zacznij działać – ten aspekt odważnego działania w szczególności polecam osobom, które posiadają w swoim Pentagramie Urodzeniowym liczbę 4 i 6 lub 8 !!!!! ( bo u Was jest tendencja do braku wiary w siebie, przez co skutecznie podcinacie sobie skrzydła  !!!!!! ) Zatem do dzieła !!!!!  .

.
DOM: warto dziś skupić się na odgruzowaniu  mieszkania, postaraj się by wszystkie rzeczy znalazły się na swoim miejscu. Prasowanie pójdzie Ci dziś bardzo sprawnie.  
URODA: warto dziś skupić się na pielęgnacji okolic oczu oraz skóry głowy
ZDROWIE: dziś również uwaga na BHP ruchu, bo przez swoje gapiostwo możesz nabawić się kontuzji lub zarysować samochód   

Magicznie pozdrawiam                                
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej Numerologii oraz Terapeutka Reiki

 

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ??, ZOSTAW LAJKA oraz napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie

Płatności

Płatności w EVAHL