Ezo Porada na WTOREK 13.02.2018r

Ezo Porada na WTOREK 13.02.2018r

pon., 12/02/2018 - 18:15 -- EvaHL
Foto: 

Ezo Porada na WTOREK  13.02.2018r
Wibracja dnia 8
  KSIĘŻYC UBYWAJĄCY  w znaku KOZIOROŻCA/ WODNIKA

 • -DZIŚ porządkuj finansowe dokumenty, płać rachunki, wypowiadaj niekorzystne umowy… Wibracja dnia jest dziś mocno materialna i biznesowa zatem dobrze jest dziś wykonać porządek w swoim portfelu. Cenne wskazówki jak tego dokonać znajdziesz pod linkiem http://www.evahl.pl/magiczny-zakatek/jak-zaczarowac-swoj-portfel Będziesz mieć tendencję do umniejszania sobie i podcinania skrzydeł, więc przestań w końcu w ten sposób siebie ograniczać…

PONIŻSZA ENERGIA BĘDZIE KRÓLOWAĆ DO  WTORKU  do godz. 16.11:

 • w dniu dzisiejszym obmowa i oszustwa mogą utrudniać pracę zespołową oraz przeszkadzać w  rozwoju. Dawni partnerzy mogą zamanifestować się dziś w Twoim życiu ALE jeśli w swoim Pentagramie Numerologicznym posiadasz 11-kę lub 7-kę, to zastanów się czy dobrym rozwiązaniem będzie ponownie wpuszczać ich do swojego życia, bo narobią zamieszania i ponownie znikną …. Dziś wrośnie Twoja praktyczność ALE jednocześnie ujawni się chłód emocjonalny, będziesz chcieć dominować i możesz epatować złym humorem i cynizmem.
 • unikaj przesadzania kwiatów doniczkowych, bo całą energię puszczą w korzenie zamiast w część nadziemną .
 • kupuj nieruchomości , załatwiaj sprawy w bankach , omijaj  urzędy bo dziś ludzie będą mniej wyrozumiali oraz okropnie zazdrośni  o Twoje powodzenie. Zatem zajmij się raczej rachunkami, planowaniem finansów oraz skup się na twardych faktach.. –Dobrze w te dni okadzić mieszkanie Białą Szałwią by pozbyć się tej negatywnej energii zazdrości , która mogłaby stanąć na przeszkodzie w realizowaniu Twoich planów. Wskazówki jak poprawnie okadzić mieszkanie znajdziesz pod tym linkiem http://www.evahl.pl/magiczny-zakatek/rytual-oczyszczania-biala-szalwia-mieszkania-domu
 •  rzucaj dziś wszelkie nałogi , bez względu czy to „tylko „ słodycze , używki , złe nawyki…. By wspomóc siebie energetycznie w tym przedsięwzięciu, by skuteczniej odciąć się od nałogu przez 7 dni pal świecę czerwono-czarną, codziennie spalaj po jednej gałce. W ten sposób odcięcie nastąpi na wszystkich poziomach energetycznych oraz na poziomie czakr. Świecę odcinającą znajdziesz pod tym linkiem http://www.evahl.pl/produkty/swiece/swieca-7-galkowa-separacyjna-czakralna-czerwono-czarna-uwolnienie-od-negatywnej
 • zajmij się swoimi celami i  bądź wytrwała przy ich realizacji, weź na tapetę długoterminowe projekty i jednocześnie nie oglądaj się wstecz, tylko wytrwale krok po kroczku realizuj te cele, a rzeczywiście osiągniesz sukces – wykorzystaj odpowiednio ten czas TYLKO nie popadaj w bezsensowną samokrytykę i pesymizm, bo skutecznie wyhamujesz swoją karierę . Domowników nie stresuj ostrymi nakazami , natomiast dzieciaki zaskoczą Cię wyjątkową dyscypliną. Generalnie ognisko domowe będzie opływać w pozytywną energię, dzięki czemu życie stanie się łatwiejsze.
 • jeśli planujesz jakieś zakupy , to RÓB TO W KOZIOROŻCU  dlaczego ??? dlatego, że rzeczy kupione w tym czasie okażą się strzałem w 10-kę , będą trwałe i posłużą Ci wiele lat :)
 • w Twoim związku coś zgrzyta ??? to nadszedł doskonały czas , by porozmawiać o problemach w Twoim związku . Porusz również tematy związane z Waszą przyszłością , czy idziecie w tym samym kierunku , na ile to jest poważne … a może to wszystko jest pisane „patykiem po wodzie „ .. Właśnie w KOZIOROŻCU  energia będzie Ci sprzyjać w wyjaśnianiu kwestii w partnerstwie, zatem unikaj niedomówień i przeprowadź rzetelnie rozmowę o przyszłości Twojego związku ..  Wszelkie niedomówienia negatywnie odbiją się na Twoim życiu …

PO POŁUDNIU BĘDZIE  PANOWAĆ ENERGIA WODNIKA :

 • rewelacyjny czas na spotkania  ze znajomymi oraz z osobami, które mają te same zainteresowania co Ty. Może Cię olśnić i znajdziesz rozwiązanie na dręczące Cię problemy, niekonwencjonalne rozwiązania dziś będą wpadać Ci do głowy bez większego kłopotu. Zatem wykorzystaj je zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym a ominiesz przeszkody co spowoduje, że z łatwością się wybijesz . Dzieciaki dziś mogą być nieco kapryśne a coraz to bardziej ekscentryczne pomysły będą chciały natychmiast wcielać w życie. Zwróć uwagę by dziś nie przesiadywał za długo przed komputerem czy telewizorem bo podrażni sobie oczy … Pilnuj dziś swojego małego szkraba, bo brawurowe zachowanie postawi go w niebezpiecznej sytuacji.
 •  postaw dziś na witaminy , najlepiej te naturalne…  swojej rodzince możesz zafundować obiad ugotowany z nieco innych składników niż zazwyczaj , po prostu eksperymentuj dziś w kuchni, próbuj nowe potrawy, nowe smaki – rodzinka będzie zachwycona !! A po smacznym obiedzie możecie udać się na zakupy sprzętu AGD, który odciąży rodzinkę w pracach domowych – życie przecież należy sobie upraszczać, czyż nie ? ;). Zatem udanych zakupów !!!
 • dzisiejszy dzień sprzyja osobistym wizytom i rozmowom. Zatem jeśli na czymś Ci zależy, to właśnie dziś jest ten dzień, gdzie z łatwością się dogadasz i wynegocjujesz to co chcesz.
 •  za sprawą Księżyca w Wodniku będziesz dążyć do niezależności oraz uaktywni się w Tobie chęć do eksperymentowania. Uważaj jednak by przy manifestowaniu swojej odważnej postawy nie lekceważyć tradycji a przede wszystkim nie lekceważyć uczuć innych ludzi. Na ten aspekt kaleczenia i lekceważenia innych osób powinny zwrócić uwagę osoby, które posiadają w swoim Pentagramie Urodzeniowym liczby 8 i 1. 
 •  uważaj by  w partnerstwie nie przegiąć i swoją zaborczością lub narzucanymi ograniczeniami nie doprowadzić do ochłodzenia temperatury w Waszej relacji. Rozmawiając zwracaj uwagę , by  Twoje wypowiedzi miały jednak przyjazny ton. Na ten ton wypowiedzi powinny w szczególności zwrócić uwagę osoby posiadające 6 w swoim  Pentagramie Urodzeniowym. W  biznesie natomiast  bierz się za nowe projekty i odważnie je realizuj. Planuj i działaj z rozmachem, myśl niekonwencjonalnie a bardzo dużo dziś zdziałasz. . By wzmocnić te dzisiejsze aspekty biznesowe oraz zapewnić sobie powodzenie, koniecznie zapal świecę w kolorze zielono-złotym o wysokiej Mocy Sprawczej, którą nabędziesz pod tym linkiem http://www.evahl.pl/produkty/swiece/swieca-zielono-zlota-z-naturalnego-wosku-pszczelego-zawodowy-sukces-dobrobyt

WSKAZÓWKI NA DZISIEJSZY DZIEŃ WG NUMEROLOGII WSPÓŁCZESNEJ, czyli co podpowiadają Tobie  na dzisiejszy dzień liczby, które występują w Twoim Pentagramie Urodzeniowym :

 • osoby z 1 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – uważaj by dziś nie rozpędzić się i nie przywłaszczyć sobie bezprawnie czyjegoś pomysłu.
 •  osoby z 2 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – może Ci się załączyć dziś chytrość i skąpstwo… uważaj na relacje z kobietami, bo będą nieszczere.
 • osoby z 3 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – skup się dziś na jednej rzeczy wówczas będziesz mieć pewność, że wykonasz ją poprawnie. Jeśli będziesz uważny, to wykorzystasz szansę jaką podeśle Ci los na polepszenie swojego życia.  
 • osoby z 4  w swoim Pentagramie Numerologicznym  - ktoś może dziś zechcieć ukraść Ci jakiś pomysł lub dobra intelektualne… nie pozwól  by otoczenie Cię wykorzystywało.  
 • osoby z 5 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – bądź dziś czujny, bo ktoś może Cię zmanipulować
 • osoby z 6 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – uważaj by nie przygnieść się dziś zbyt dużą ilością obowiązków oraz nie daj się podpuszczać
 • osoby z 7 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – pilnuj dziś swoich myśli bo one będą się spełniać i to co pomyślisz to, to przyciągniesz do siebie
 • osoby z 8 w swoim Pentagramie  Numerologicznym -  masz dziś prawo wyporu, że albo będzie Ci wszystko łatwo przychodziło, albo będziesz musiała się nieco napracować. Więc wszystko w Twojej głowie – albo nastawisz się że wszystko osiągasz z wielką łatwością, albo … no waśnie masz wybór.
 • osoby z 9 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – zwróć uwagę by nie zniszczyć dziś żadnej wartościowe rzeczy lub nie zgubić istotnych dokumentów..  
 •  osoby z 11 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – nie daj sobie zamydlić oczu jakimiś obietnicami bez pokrycia. Pamiętaj, że jak na czymś Ci zależy, to weź sprawę w swoje ręce..

W  LUTYM   energia będzie sprzyjać wszystkim tym osobom, które zechcą wprowadzać pozytywne zmiany do swojego życia prywatnego lub zawodowego. W tym miesiącu wręcz już nie wypada ociągać się z realizacją nowych przedsięwzięć. Zatem wprowadzaj w życie swoje nowe projekty. To Twój czas ! Będzie energia do działania, do podróży, do zdobywania nowych doświadczeń i nauki. Pilnuj tylko by słomiany zapał nie rozgościł się u Ciebie, bo szkoda by było zmarnować tak energetycznego miesiąca.

Rok 2018 to Rok Wenus, gdzie najbliższe miesiące będą bardzo przełomowe dla każdego z nas. To czas podejmowania ważnych życiowych i zawodowych  decyzji. Za sprawą Saturna w Koziorożcu, który będzie w tym znaku do grudnia 2020r, będziemy porządkować swoje życie w każdym aspekcie. Będzie odrzucane to co fałszywe, a umacniało się to, co jest dla nas właściwe. Saturn będzie prowadzić nas do celu poprzez pracę, konsekwencję i dyscyplinę.  Będziemy mieć szansę by  swoją inicjatywą i zdecydowanym działaniem stworzyć  dla siebie bardzo stabilne podłoże finansowe, a przede wszystkim by stworzyć sobie solidny fundament  na  najbliższe lata. Saturn będzie dopingował osobom, które przy swojej pracowitości  będą respektować prawa drugiego człowieka. W tym roku wierzyć i marzyć – to za mało. Przez najbliższe 24 miesiące będą potrzebne konkretne działania, zdecydowanie, konsekwencja i  dyscyplina. Jeśli dasz z siebie wszystko, to sukces na pewno Cię nie ominie, a nagrody i długotrwałe powodzenie będą przy Tobie co dzień.

 • Najlepsze terminy na skuteczną reklamę w 2018r : 16.02-01.03    18.03-30.03   17.04-29.04   16.05-28.05   14.06-27.06   14.07-26.07     W trakcie kampanii pal świecę zielono-złotą  z wosku pszczelego , posiada ona bardzo wysokie wibracje spełnienia intencji materialno- finansowych , znajdziesz ją pod linkiem http://www.evahl.pl/produkty/swiece/swieca-zielono-zlota-z-naturalnego-wosku-pszczelego-zawodowy-sukces-dobrobyt
 • odgruzowanie mieszkania, czyli konkretne sprzątanie na mokro włącznie z myciem okien, szkła i kryształów : 01.02-14.02   03.03-16.03   01.04-15.04   01.05-14.05   30.05-12.06   29.06-12.07  28.07-10.08 . Do wody dodaj kilka kropel octu, pozbędziesz się negatywnej energii ze wszystkich szklanych powierzchni

Eva HL. 
www.evahl.pl

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej codzienne Ezo Porady. Możesz być Numerologiczną 8 ( ur. np. 09.02.1977) I PRÓCZ TEJ 8  POSIADASZ RÓWNIEŻ          w swoim Pentagramie Numerologicznym liczby 8, 2/11, 6,  3, 9, 5, 1, 4. Więc zgodnie z zasadami nowego systemu Numerologii Współczesnej ( na tym systemie pracuję)  powinnaś przeczytać również wpisy dot. powyższych liczb – w ten sposób powstanie Twój indywidualny horoskop na dany dzień  J

Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ?? , napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

Wszystko co dobre niech się zadzieje !!
Magicznego dnia Ci życzę
J
 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie

Płatności

Płatności w EVAHL