Ezo Porada na WTOREK 13.03.2018r

Ezo Porada na WTOREK 13.03.2018r

wt., 13/03/2018 - 08:08 -- EvaHL
Foto: 

Ezo Porada na wtorek 13.03.2018r
Wibracja dnia9
  KSIĘŻYC UBYWAJĄCY  w znak WODNIKA

 •  może być dziś nieco kłótliwie ALE bardzo szybko dojdziecie do porozumienia, uważaj więc przede wszystkim na relacje z osobami starszymi. Możesz dziś nieco bezmyślnie szastać kasą oraz podejmować zbyt pochopne decyzje, wiec nieco więcej rozsądku na pewno się przyda. Ale za to możesz działać w temacie kredytów czy dotacji. Zapal świecę różową by zniwelować tę energię kłótliwości ..

PONIŻSZA ENERGIA BĘDZIE KRÓLOWAĆ DO CZWARTKU    do godz. 11.11:

 •  rewelacyjny czas na spotkania  ze znajomymi oraz z osobami, które mają te same zainteresowania co Ty. Może Cię olśnić i znajdziesz rozwiązanie na dręczące Cię problemy, niekonwencjonalne rozwiązania dziś będą wpadać Ci do głowy bez większego kłopotu. Zatem wykorzystaj je zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym a ominiesz przeszkody co spowoduje, że z łatwością się wybijesz . Dzieciaki dziś mogą być nieco kapryśne a coraz to bardziej ekscentryczne pomysły będą chciały natychmiast wcielać w życie. Zwróć uwagę by dziś nie przesiadywał za długo przed komputerem czy telewizorem bo podrażni sobie oczy … Pilnuj dziś swojego małego szkraba, bo brawurowe zachowanie postawi go w niebezpiecznej sytuacji.
 • postaw dziś na witaminy , najlepiej te naturalne…  swojej rodzince możesz zafundować obiad ugotowany z nieco innych składników niż zazwyczaj , po prostu eksperymentuj dziś w kuchni, próbuj nowe potrawy, nowe smaki – rodzinka będzie zachwycona !! A po smacznym obiedzie możecie udać się na zakupy sprzętu AGD, który odciąży rodzinkę w pracach domowych – życie przecież należy sobie upraszczać, czyż nie ? ;). Zatem udanych zakupów !!!
 • dzisiejszy dzień sprzyja osobistym wizytom i rozmowom. Zatem jeśli na czymś Ci zależy, to właśnie dziś jest ten dzień, gdzie z łatwością się dogadasz i wynegocjujesz to co chcesz.
 • za sprawą Księżyca w Wodniku będziesz dążyć do niezależności oraz uaktywni się w Tobie chęć do eksperymentowania. Uważaj jednak by przy manifestowaniu swojej odważnej postawy nie lekceważyć tradycji a przede wszystkim nie lekceważyć uczuć innych ludzi. Na ten aspekt kaleczenia i lekceważenia innych osób powinny zwrócić uwagę osoby, które posiadają w swoim Pentagramie Urodzeniowym liczby 8 i 1. 
 • uważaj by  w partnerstwie nie przegiąć i swoją zaborczością lub narzucanymi ograniczeniami nie doprowadzić do ochłodzenia temperatury w Waszej relacji. Rozmawiając zwracaj uwagę , by  Twoje wypowiedzi miały jednak przyjazny ton. Na ten ton wypowiedzi powinny w szczególności zwrócić uwagę osoby posiadające 6 w swoim  Pentagramie Urodzeniowym. W  biznesie natomiast  bierz się za nowe projekty i odważnie je realizuj. Planuj i działaj z rozmachem, myśl niekonwencjonalnie a bardzo dużo dziś zdziałasz. . By wzmocnić te dzisiejsze aspekty biznesowe oraz zapewnić sobie powodzenie, koniecznie zapal świecę w kolorze zielono-złotym o wysokiej Mocy Sprawczej, którą nabędziesz pod tym linkiem http://www.evahl.pl/produkty/swiece/swieca-zielono-zlota-z-naturalnego-wosku-pszczelego-zawodowy-sukces-dobrobyt
 • w zdrowiu dziś na pewno należy zwrócić uwagę na odpowiednią dietę oraz wzmocnienie organizmu witaminami i mikroelementami. Stawy przy kręgosłupie lub nawet sam kręgosłup może dziś Ci dokuczyć

WSKAZÓWKI NA DZISIEJSZY DZIEŃ WG NUMEROLOGII WSPÓŁCZESNEJ, czyli co podpowiadają Tobie  na dzisiejszy dzień liczby, które występują w Twoim Pentagramie Urodzeniowym :

 •  osoby z 1 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – może dziś ktoś lub coś przeszkodzić Ci w Twoim projekcie. Postaraj się jednak realizować swój pomysł by przez przypadek nie został on przez Ciebie porzucony…
 • osoby z 2 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – możesz dziś odnosić wrażenie, że przebijasz mur głową. Ciężko CI będzie cokolwiek w dniu dzisiejszym wskórać, czy dokonać jakieś zmiany…
 •  osoby z 3 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – uważaj by dziś u Ciebie nie zamanifestował się przerost formy nad treścią. Możesz dziś kupić coś bardzo wartościowego po atrakcyjnej cenie. Spróbuj też szczęścia w grze losowej
 • osoby z 4  w swoim Pentagramie Numerologicznym  - możesz dziś wpaść na pomysł, że swoje racje będziesz udowadniać  np. przed sądem- nie rób tego bo nie warto…
 •  osoby z 5 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – czy Ty aby nie zapomniałeś o swoim rozwoju?? Przecież masz super umysł i świetne pomysły, które na innym stanowisku czy w innej pracy przyniosłyby Ci dużo więcej profitów..
 •  osoby z 6 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – może się dziś u Ciebie uaktywnić aspekt obrażalskiego lub nadmiernego przejmowania się sobą. Otoczenie może okazywać Ci niewdzięczność…
 • osoby z 7 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – intuicja dziś na pewno Cię nie zawiedzie, dlatego to Twoje podstawowe narzędzie na dzisiejszy dzień..
 • osoby z 8 w swoim Pentagramie  Numerologicznym -  możesz dziś wykorzystać sytuację by coś dla siebie zyskać- uważaj jednak by nikogo przy tym nie skrzywdzić.. Będziesz tupać nóżką by postawić na swoim ;)
 • osoby z 9 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – możesz dziś się borykać z brakiem zrozumienia ALE za to masz ogromną łatwość w uczeniu się oraz zdawaniu egzaminu…
 • osoby z 11 w swoim Pentagramie Urodzeniowym – zwróć uwagę by przeszłość Cię nie zatrzymywała, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie – idź do przodu i nie oglądaj się za siebie !!!

DO 20 MARCA energia będzie sprzyjać wszystkim tym osobom, które zechcą wprowadzać pozytywne zmiany do swojego życia prywatnego lub zawodowego. W tym miesiącu wręcz już nie wypada ociągać się z realizacją nowych przedsięwzięć. Zatem wprowadzaj w życie swoje nowe projekty. To Twój czas ! Będzie energia do działania, do podróży, do zdobywania nowych doświadczeń i nauki. Pilnuj tylko by słomiany zapał nie rozgościł się u Ciebie, bo szkoda by było zmarnować tak energetycznego miesiąca. Ważne też będzie by skupić się na kilku ważniejszych celach, a nie rozdrabniać się na tysiąc spraw. W przeciwnym razie energia rozproszy się i żadnego z zadań nie zrealizujesz.
DO 05 MARCA energia będzie sprzyjać wszystkim tym, którzy będą układać sobie życie uczuciowe, będą się zaręczać lub brać śluby. W tym czasie jest większe prawdopodobieństwo, że spotkasz tego właściwego życiowego partnera. W sferze biznesowo- zawodowej, to będzie również bardzo pozytywny czas, gdzie Twoje inwestycje finansowe będą udane, a nowo otwierane biznesy czy zmiana pracy okażą się strzałem w dziesiątkę.
OD 9 MARCA możesz dostrzec, że w niektórych kwestiach zawodowych nastąpi spowolnienie. Klienci nieco wolniej podejmują decyzje. Kontrahent wnikliwiej przygląda się dokumentom...Ta energia za sprawą retrogradacji Jowisza, będzie królować aż do początku lipca. Natomiast realizację mocno ambitnych planów z dużą dozą ryzyka pozostaw sobie na dzień 13 MARCA. Planety w tym dniu bardzo mocno będą wspierać takie działania.
Co prawda pierwszy Nów Księżyca w Baranie przypada w tym roku na 16 kwietnia, ALE już 17 MARCA MASZ DOSKONAŁY CZAS NA WYKONANIE MAPY MARZEŃ. Przyroda rozpoczyna swój cykl właśnie w marcu, wszystko budzi się do życia i niesie ze sobą dużo pozytywnej energii. Dlatego już w marcowy Nów Księżyca możesz rozpocząć pracę nad swoją Mapą Marzeń. Na jej stworzenie masz 48 godzin.

 

Rok 2018 to Rok Wenus, gdzie najbliższe miesiące będą bardzo przełomowe dla każdego z nas. To czas podejmowania ważnych życiowych i zawodowych  decyzji. Za sprawą Saturna w Koziorożcu, który będzie w tym znaku do grudnia 2020r, będziemy porządkować swoje życie w każdym aspekcie. Będzie odrzucane to co fałszywe, a umacniało się to, co jest dla nas właściwe. Saturn będzie prowadzić nas do celu poprzez pracę, konsekwencję i dyscyplinę.  Będziemy mieć szansę by  swoją inicjatywą i zdecydowanym działaniem stworzyć  dla siebie bardzo stabilne podłoże finansowe, a przede wszystkim by stworzyć sobie solidny fundament  na  najbliższe lata. Saturn będzie dopingował osobom, które przy swojej pracowitości  będą respektować prawa drugiego człowieka. W tym roku wierzyć i marzyć – to za mało. Przez najbliższe 24 miesiące będą potrzebne konkretne działania, zdecydowanie, konsekwencja i  dyscyplina. Jeśli dasz z siebie wszystko, to sukces na pewno Cię nie ominie, a nagrody i długotrwałe powodzenie będą przy Tobie co dzień.

 •  Najlepsze terminy na skuteczną reklamę w 2018r : 16.02-01.03    18.03-30.03   17.04-29.04   16.05-28.05   14.06-27.06   14.07-26.07     W trakcie kampanii pal świecę zielono-złotą  z wosku pszczelego , posiada ona bardzo wysokie wibracje spełnienia intencji materialno- finansowych , znajdziesz ją pod linkiem http://www.evahl.pl/produkty/swiece/swieca-zielono-zlota-z-naturalnego-wosku-pszczelego-zawodowy-sukces-dobrobyt
 • odgruzowanie mieszkania, czyli konkretne sprzątanie na mokro włącznie z myciem okien, szkła i kryształów : 01.02-14.02   03.03-16.03   01.04-15.04   01.05-14.05   30.05-12.06   29.06-12.07  28.07-10.08 . Do wody dodaj kilka kropel octu, pozbędziesz się negatywnej energii ze wszystkich szklanych powierzchni

Eva HL. 
www.evahl.pl

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej codzienne Ezo Porady. Możesz być Numerologiczną 8 ( ur. np. 09.02.1977) I PRÓCZ TEJ 8  POSIADASZ RÓWNIEŻ          w swoim Pentagramie Numerologicznym liczby 8, 2/11, 6,  3, 9, 5, 1, 4. Więc zgodnie z zasadami nowego systemu Numerologii Współczesnej ( na tym systemie pracuję)  powinnaś przeczytać również wpisy dot. powyższych liczb – w ten sposób powstanie Twój indywidualny horoskop na dany dzień  :)

Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ?? , napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

Wszystko co dobre niech się zadzieje !!
Magicznego dnia Ci życzę
:)
 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie

Płatności

Płatności w EVAHL