Horoskop na luty 2020r

Horoskop na luty 2020r

sob., 01/02/2020 - 07:08 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

Witam Was w pierwszym dniu Lutego. Jaki on będzie, jakie wskazówki dają Karty na ten miesiąc, co sugeruje Astrologia ??

Jest to dobry czas na wszelkie zawodowe sprawy, to szanse na kontynuowanie zeszłorocznych projektów. Warto by był przyłożyć się w pierwszej połowie miesiąca, bo od 17 lutego Retrogradujący Merkury wszystko spowolni. Natomiast w Tłusty Czwartek po godz. 16:56 warto pomóc szczęściu i puścić los na loterii. Fani konkursów internetowych czy sms powinni wykorzystać układ planet w dniu 26 lutego.

W ZDROWIU większe narażenie na przeziębienia, katary i choroby wieku dziecięcego. Nadwrażliwość emocjonalna i psychiczna będzie podkładać nogi w pozytywnym komunikowaniu się z otoczeniem.

W RELACJACH niektórzy mogą poczuć zniechęcenie, apatię i rozczarowanie tą drugą osobą. Monotonia i znudzenie nie rokuje niczego dobrego. Zwróć uwagę na jakość Waszej relacji, bo to może być początek załamania Twojego związku. A może to właśnie u Ciebie pojawi się pokusa nowej znajomości, a Ty nie będziesz potrafiła zdecydować, czy zostać przy obecnym, czy jednak ulec nowemu???

W PRACY będą możliwości na podniesienie swoich kwalifikacji, zatem dokształcaj się i nie unikaj szkoleń. Masz pracochłonny projekt?? – warto się przy nim skupić, bo przyniesie on niezłe profity. Będziesz stać przed wyzwaniem, które będzie od Ciebie wymagało wytrwałości, zaangażowania, zdobywania nowej wiedzy i praktyki. Ten okres wytężonej pracy z pewnością wynagrodzi Ci stan konta bankowego. Natomiast osoby poszukujące pracę- w tym miesiącu mają szansę na jej znalezienie.

 

Zatem niech się zadzieje wszystko to,
co najlepsze dla Ciebie!!!

Magicznie pozdrawiam
AstroNumerolog Eva HL.

PS. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie indywidualne  wskazówki mam dla Ciebie na ten miesiąc a może na nowy tydzień – Zapraszam do kontaktu sms lub tel.

SMS o treści:  WTA20 (dalsza treść SMS czyli imię, data urodzenia oraz pytanie) na 73313 (3,69 zł brutto)

Tel; 708 688 241 (4,26 zł brutto/min)

a jeśli jesteś na terenie Niemiec to: tel. 0900 310 24 66 wewnętrzny: 778 (koszt 0,99 € z VAT/min - Numer dostępny z Niemieckich telefonów stacjonarnych. Pierwsza minuta bezpłatna)

 

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.

Eva HL.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie