Horoskop na MARZEC 2020

Horoskop na MARZEC 2020

ndz., 01/03/2020 - 13:15 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

Witam Was w pierwszym dniu Marca. Meteorologiczna wiosna wita nas słonecznie heart Jaki będzie ten miesiąc, jakie wskazówki dają Karty, co sugeruje AstroNumerologia ??

Z utęsknieniem czekamy aż Merkury powróci do ruchu prostego – zatem do 10 marca powstrzymaj się z rozpoczynaniem nowych przedsięwzięć oraz z zakupami sprzętu elektronicznego czy AGD. Po tym czasie następuje sprzyjający moment i końcówka miesiąca ponownie nerwowa za sprawą koniunkcji Marsa z Plutonem i Saturnem <= będą opóźnienia i te przysłowiowe kłody pod nogi <= ale jeśli nie będziesz zachowywać się brawurowo, to wyjdziesz z tego cało.

Od 16 marca Mars w Koziorożcu, więc to doskonały czas na działanie. Co prawda pewne kroki i prace będą trwać dłużej, ale za to przyłożysz się do nich co da skuteczny i trwały efekt.

W ZDROWIU  w tym miesiącu przypłyną siły witalne i dobre samopoczucie. Wiosna każdemu doda pozytywnych wibracji, organizm z dużo większą siłą i determinacją będzie się regenerował. Uwaga na problemy skórne, podrażnienia.

W RELACJACH Pamiętaj, aby zachować zdrową równowagę i nie przegiąć z zabawą. Praca to też ważny aspekt w życiu. Popracuj nad swoją odpowiedzialnością i nie przeliczaj wszystkiego na pieniądze. W związku warto wyjaśnić problemy i ustalić priorytety. Możliwe, że będziesz zmuszony do zweryfikowania swojego towarzystwa i dokonania cięć.

W PRACY najwyższy czas aby zaufać swoim zawodowym umiejętnością oraz wiedzy. Druga cześć miesiąca bardzo korzysta na podnoszenie kwalifikacji, wszelkie szkolenia i samorozwój. Warto również rozpoczynać nowy rozdział zawodowego życia – byle by to NIE BYŁO 30 ani 31 marca!!. Z pewnością warto porządkować i wyjaśniać stare sprawy.

KARTA RADA NA MIESIĄC MARZEC Rycerz Buław: To dobry miesiąc na wprowadzanie zmian w swoim życiu. Dokonasz właściwych życiowych wyborów i z pewnością czeka Cię intensywniejszy czas pod względem krótkodystansowych wyjazdów – nie broń się przed nimi, bo wiele będziesz mógł załatwić. Jeśli chciałeś przemeblować mieszkanie lub się przeprowadzić – to jest ten czas. Czas zmian wszelkiego typu.  Miesiąc w którym będzie się dużo dziać. Zatem bądź kreatywny i nie oglądaj się za siebie.

 

Magicznie pozdrawiam
AstroNumerolog Eva HL.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią.
Dziękuję.
Eva HL.

PS. z uwagi na bardzo dużą ilość moich zawodowych obowiązków nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze zapytania za co przepraszam. Czas oczekiwania na odp. to nawet kilka tygodni.
Jeśli to coś pilnego zapraszam do kontaktu telefonicznego 603-432-227 pon. – pt. godz. 10.00-18.00 ( w trakcie rytuałów - a mam ich sporo, nie odbieram tel. więc próbuj za pół godz. LUB następnego dnia.)

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie