Tygodniowa Ezo Porada Dnia 28.12.2020 - 03.01.2021

Tygodniowa Ezo Porada Dnia 28.12.2020 - 03.01.2021

pon., 28/12/2020 - 00:55 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

Zapraszam na
Tygodniową Ezo Poradę Dnia
28.12.2020 – 03.01.2021r

Bądź rozsądny i ostrożny, nie narażaj siebie i swoich bliskich, Ty wirusa nie widzisz - a on Ciebie tak ! !
*♦*

- UDOSTĘPNIJ moją Ezo Poradę – z pewnością dla kogoś te wskazówki również będą przydatne ORAZ zostaw LAIKA i  KOMENTARZ. W ZAMIAN osobie udostępniającej, WYKONUJĘ JEDEN WZMACNIAJĄCY ZABIEG REIKI.  Przekaz Energetyczny Reiki, dla tych osób, wykonam we wtorek o godz. 21.00 – jeśli w tym czasie będziesz w podróży, w pracy daj mi znać. W domu natomiast na czas przekazu usiądź wygodnie lub się połóż, i nie krzyżuj rąk ani nóg. Przekaz Reiki trwa 30 min. Jeśli możesz, to na ten czas zapal Białą świecę z Wosku Pszczelego. Czyli UDOSTĘPNIJ + ZOSTAW LAJKA + KOMENTARZ = we wtorek o godz. 21.00  Zabieg Reiki heartDziękuję.

- 30.12.2020 godz. 21.00 Zapraszam na Rytuał Pełni Księżyca w Raku. Uzdrawiamy relacje, przywołujemy zdrowie i właściwego partnera. Zapisy tutaj => https://sklep.evahl.pl/pl/p/Srodowy-Rytual-Pelni-Ksiezyca-w-Raku-30.12.2020-godz.-21.00/360

- 01.01.2021 godz. 21.00 Zapraszam na Noworoczny Rytuał Spełnienia i Obfitości. Zapisy tutaj => https://sklep.evahl.pl/pl/p/Noworoczny-Rytual-Spelnienia-i-Obfitosci-01.01.2021-godz.-21.00/361
 

-  z uwagi na moją bardzo dużą aktywność zawodową nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze mailowe zapytania za co przepraszam. Czas oczekiwania na odp. to nawet kilka długich tygodni.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 603-432-227 pon. – pt. godz. 10.00-17.00 ( w trakcie rytuałów - a mam ich sporo, nie odbieram tel. więc próbuj za pół godz. LUB następnego dnia). Zatem w takich sytuacjach proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Moje podanie o klonowanie po raz kolejny zostało odrzucone

- I Kwadra Księżyca 22.11.2020, Pełnia Księżyca w Bliźniaku 30.11.2020, ostatnia Kwadra Księżyca 08.12.2020, Nów Księżyca w Strzelcu 14.12.2020, I Kwadra Księżyca 22.12.2020, Pełnia Księżyca w Raku 30.12.2020

*♦*

PONIEDZIAŁEK  28.12.2020
Wibracja dnia 9  Księżyc rosnący w znaku Bliźniaka
Słońce w znaku Koziorożca

 Dzień będzie sprzyjał wszystkim osobom, które nie osiadają na laurach, tylko pracują nad swoim sukcesem i realizują plany. Warto dziś przeznaczyć czas na porządkowanie zaległych spraw i wdrażanie planów w życie.

DOM: pod względem astrologicznym dla roślin to okres przejściowy, w którym warto zbierać plony i kwiaty. Szczepić oraz podcinać. Na sadzenie jest to raczej czas neutralny ALE RACZEJ bym się z tym wstrzymała i poczekała na lepszy dzień.        do 29.12 konserwuj owoce i warzywa, rób weki. A jeśli planujesz zakup nieruchomości i przeprowadzkę, to zrób to do 29.12.
PRACA/ BIZNES: do 29.12
intensywnie działaj i wdrażaj swoje plany w życie. Skup się na konkretnym celu. Transakcje finansowe będą ok. Pokazuj się i reklamuj – Twoja rzetelna, zawodowa wiedza oraz profesjonalizm zostaną docenione.
MODA/ URODA A może bluza, a może koszula ??? trudno będzie dziś podjąć jednoznaczną decyzję. Z pewnością warto wziąć pod uwagę by było mega wygodnie bez  krępowania ruchów. Będziesz sięgać po stroje tzw. podróżnicze, które są bogate w kieszenie. A  i dodatkowy sweterek, by przebrać się w ciągu dnia, też się przyda.  Kolor do którego będzie Cię ciągnąć, to żółty i szary.           ; Do 29.12 intensywnie nawilżaj i odżywiaj ciało, zabiegi mezoterapia, mani i pedicure, stosuj kąpiele pobudzające i wzmacniające, zabiegi z medycyny estetycznej;  warto skupić się na zabiegach regenerujących i przeciwzmarszczkowych z naciskiem na szyję i dekolt. Warto farbować i obcinać włosy.
ZDROWIE/ DIETA: Dziś postaw na dania szybkie, jednogarnkowe. Warto kosztować lekkie sałatki z dodatkiem gruszek, figi czy oliwek. Dodaj dobrej jakości majonez. Zajadaj się zimnym mięsem i rybami. Delektuj się ciepłą herbatą.  Organizm będzie domagał się tłuszczu, więc dozuj go rozsądnie. Nie bój się testować nowych produktów, które pozwolą poprawić Twój metabolizm.       . Do 29.12 dobry czas na zastosowanie diety owocowo-sokowej.

OSŁABIONE: szyja, gardło, krtań, przełyk, migdałki, język, broda, usta, kubki smakowe, kręgi szyjne, uszy, głos, zatoki, górne narządy oddechowe.
TENDENCJA DO:  przeziębień i dolegliwości gardła, angin, zapalenia krtani. Problemów z głosem, dziąsłami i szyją, tarczycą. Polipów nosa, wysypek skórnych, schorzeń oskrzeli, obrzęków, zakrztuszeń i zadławień. Skoku cukru we krwi, problemów ze słuchem.

MAGIA DNIA:  Warto zapalić dwie Naturalne Świece Pomarańczowe i przywołać do siebie Energię Bystrości, Kreatywności, Wiedzy i Zręczności. Naturalne świece o Wysokiej Mocy Sprawczej, które są dla Ciebie personalizowane znajdziesz tutaj https://dordze.pl/pl/c/Pomaranczowa/17
KOLOR DNIA:  srebrny, żółty, szary, pomarańcz 
KAMIEŃ:   kryształ górski, topaz, perła

*♦*

WTOREK 29.12.2020 
Wibracja dnia 1 Księżyc rosnący w znaku Bliźniąt/ 11:28 w Raku
Słońce w znaku Koziorożca

 Po południu warto odezwać się do osób, z którymi nie zdążyłeś porozmawiać w trakcie świąt. Osoby z 1ką w swoim Pentagramie Urodzeniowym powinny uważać na błędy komunikacyjne, zatem mów otwarcie o co Ci chodzi i nie używaj skrótów myślowych !
.
DOM/ OGRÓD:  pod względem astrologicznym dla roślin to okres przejściowy, w którym warto zbierać plony i kwiaty. Szczepić oraz podcinać. Na sadzenie jest to raczej czas neutralny ALE RACZEJ bym się z tym wstrzymała i poczekała na lepszy dzień. ALE PO POŁUDNIU energia się zmienia i warto w tym czasie sadzić, podlewać, nawozić. Szczep i ścinaj kwiaty oraz zbieraj plony roślin owocujących nad ziemią.     do 29.12 konserwuj owoce i warzywa, rób weki. A jeśli planujesz zakup nieruchomości i przeprowadzkę, to zrób to do 29.12.
PRACA/ BIZNES: do 29.12
intensywnie działaj i wdrażaj swoje plany w życie. Skup się na konkretnym celu. Transakcje finansowe będą ok. Pokazuj się i reklamuj – Twoja rzetelna, zawodowa wiedza oraz profesjonalizm zostaną docenione.
MODA/ URODA: A może bluza, a może koszula ??? trudno będzie dziś podjąć jednoznaczną decyzję. Z pewnością warto wziąć pod uwagę by było mega wygodnie bez  krępowania ruchów. Będziesz sięgać po stroje tzw. podróżnicze, które są bogate w kieszenie. Natomiast po południu będziesz już bardziej kobieca, ale skromna      ; Do 29.12 intensywnie nawilżaj i odżywiaj ciało, zabiegi mezoterapia, mani i pedicure, stosuj kąpiele pobudzające i wzmacniające, zabiegi z medycyny estetycznej;  warto skupić się na zabiegach regenerujących i przeciwzmarszczkowych z naciskiem na szyję i dekolt. Warto farbować i obcinać włosy.
ZDROWIE/ DIETA: Dziś postaw na dania szybkie, jednogarnkowe. Warto kosztować lekkie sałatki z dodatkiem gruszek, figi czy oliwek. Dodaj dobrej jakości majonez. Zajadaj się zimnym mięsem i rybami. Delektuj się ciepłą herbatą.  Organizm będzie domagał się tłuszczu, więc dozuj go rozsądnie. Nie bój się testować nowych produktów, które pozwolą poprawić Twój metabolizm.   A po południu zacznie Cię ciągnąć do słodyczy i węglowodanów    . Do 29.12 dobry czas na zastosowanie diety owocowo-sokowej.

OSŁABIONE: szyja, gardło, krtań, przełyk, migdałki, język, broda, usta, kubki smakowe, kręgi szyjne, uszy, głos, zatoki, górne narządy oddechowe. PO POŁUDNIU: klatka piersiowa, przełyk, tarczyca, przepona, żołądek , układ trawienny, układ limfatyczny, częściowo wątroba
TENDENCJA DO:  przeziębień i dolegliwości gardła, angin, zapalenia krtani. Problemów z głosem, dziąsłami i szyją, tarczycą. Polipów nosa, wysypek skórnych, schorzeń oskrzeli, obrzęków, zakrztuszeń i zadławień. Skoku cukru we krwi, problemów ze słuchem. PO POŁUDNIU : guzów, narośli, chorób kobiecych, problemów z układem trawiennym, niewłaściwe odżywianie i przejadanie się, chorób psychosomatycznych , dolegliwości żołądkowe na tle nerwowym, wypadków w domu
MAGIA DNIA:  uporządkuj miejsca gdzie przechowujesz mąkę, kasze i makarony   
KOLOR DNIA: pomarańcz, żółty      
KAMIEŃ:
 tygrysie oko, cytryn, perła, bursztyn
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 04:01 – do godz. 11:28  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..           

*♦*

ŚRODA 30.12.2020r
Wibracja dnia 11/2  Pełnia Księżyca w znaku Raka
Słońce w znaku Koziorożca
Zapisy na Rytuał Pełni tutaj https://sklep.evahl.pl/pl/p/Srodowy-Rytual-Pelni-Ksiezyca-w-Raku-30.12.2020-godz.-21.00/360

Przedostatni dzień starego roku może okazać się nieco nerwowy. Przyczyni się do tego stanu nie tylko aspekt Pełni Księżyca ale również fakt, że będziemy chcieli zakończyć pewne sprawy, o których niespodziewanie sobie  przypomnimy. Warto popracować nad poprawą relacji z otoczeniem.
 .

DOM: Dziś roślinkom daj odpocząć od siebie, one teraz czerpią energię z aktualnego układu planet. Jeśli już coś musisz przy nich robić to podwiąż je lub podsyp. Generalnie dziś nie zakłócaj im spokoju.     
PRACA/ BIZNES:

MODA/ URODA:  Dziś ani stylem, a tym bardziej kolorystyką nie będziesz chciał się wyróżniać. Neonowa barwa – a kysz! Nieśmiertelna klasyka, garnitur, żakiet, sukienka będą w cenie. Postawisz na dobrej jakości szlachetne i miękkie tkaniny:  wełna, jedwab i satyna. Motywy kwiatowe lub drobne desenie, to jest to.  Z pewnością dobrym krokiem będzie delikatne podkreślenie talii i biust. Jako dodatek pamiątkowa biżuteria.     ;
ZDROWIE/ DIETA:  Preferowane są dania pożywne i zdrowe, powodzeniem cieszą się tradycyjne przepisy. Warto pić dużo wody oraz postawić na wyroby mleczne oraz produkty ekologiczne.  Będzie Cię ciągnąć do słodyczy- organizm domaga się węglowodanów. Gotowanie przyniesie Ci dużą radość i będziesz chciał kulinarnie dogodzić każdemu. Warto zajadać się ogórkiem, dynią, arbuzem, czy sałatą.
OSŁABONE:  klatka piersiowa, przełyk, tarczyca, przepona, żołądek , układ trawienny, układ limfatyczny, częściowo wątroba
TENDENCJA DO:  guzów, narośli, chorób kobiecych, problemów z układem trawiennym, niewłaściwe odżywianie i przejadanie się, chorób psychosomatycznych , dolegliwości żołądkowe na tle nerwowym, wypadków w domu.  

MAGIA DNIA:  Przed wieczorny Rytuałem Pełni Księżyca w Raku uporządkuj mieszkanie i okadź je Białą Szałwią lub Palo Santo. Na koniec weź prysznic i umyj się mydłem Palo Santo – dostępne tutaj https://dordze.pl/pl/p/Naturalne-Mydlo-Palo-Santo-Energetyczne-Oczyszczenie%2C-Zdrowie%2C-Spokoj%2C-Harmonia/683   
KOLOR DNIA:   perłowy, mlecznobiały, czerwony
KAMIEŃ: agat, szmaragd, bursztyn
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 14:45 – do godz. 19:58  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..         

*♦*

CZWARTEK 31.12.2020r  Sylwester
Wibracja dnia 3 Księżyc malejący w Raku/ 19:57 we Lwie
Słońce w Koziorożcu

 Zmęczenie może niezbyt korzystnie wpływać na Twój stan fizyczny i psychiczny. Uwaga, aby nie przedawkować z ekstremalnymi zabawami oraz alkoholem. O północy wielu z Was poczuje ulgę i nowe lepsze energie. Miłej Zabawy i Wszelkiej Pomyślności w Nowym Roku !!! Niech się zadzieje !!!
.
DOM:  Dziś roślinkom daj odpocząć od siebie, one teraz czerpią energię z aktualnego układu planet. Jeśli już coś musisz przy nich robić to podwiąż je lub podsyp. Generalnie dziś nie zakłócaj im spokoju.       
PRACA/ BIZNES:

MODA/ URODA:  Dziś ani stylem, a tym bardziej kolorystyką nie będziesz chciał się wyróżniać. Neonowa barwa – a kysz! Nieśmiertelna klasyka, garnitur, żakiet, sukienka będą w cenie. Postawisz na dobrej jakości szlachetne i miękkie tkaniny:  wełna, jedwab i satyna. Motywy kwiatowe lub drobne desenie, to jest to.  Z pewnością dobrym krokiem będzie delikatne podkreślenie talii i biust. Jako dodatek pamiątkowa biżuteria.
        ;
ZDROWIE/ DIETA: Preferowane są dania pożywne i zdrowe, powodzeniem cieszą się tradycyjne przepisy. Warto pić dużo wody oraz postawić na wyroby mleczne oraz produkty ekologiczne.  Będzie Cię ciągnąć do słodyczy- organizm domaga się węglowodanów. Gotowanie przyniesie Ci dużą radość i będziesz chciał kulinarnie dogodzić każdemu. Warto zajadać się ogórkiem, dynią, arbuzem, czy sałatą.                
OSŁABONE:  klatka piersiowa, przełyk, tarczyca, przepona, żołądek , układ trawienny, układ limfatyczny, częściowo wątroba
TENDENCJA DO:  guzów, narośli, chorób kobiecych, problemów z układem trawiennym, niewłaściwe odżywianie i przejadanie się, chorób psychosomatycznych , dolegliwości żołądkowe na tle nerwowym, wypadków w domu.  

MAGIA DNIA:  Porządek w mieszkaniu, pełna lodówka, przy sobie mieć banknot…. Więcej przesądów i zwyczajów na ten wyjątkowy dzień znajdziesz na mojej stronie pod tym linkiem http://www.evahl.pl/magiczny-zakatek/sylwestrowe-zwyczaje-przesady-i-noworoczne-rytualy
KOLOR DNIA: jasna zieleń, biały, żółty      
KAMIEŃ: perła, koral, opal   

*♦*

PIĄTEK 01.01.2021r Nowy Rok
Wibracja dnia 7  Księżyc rosnący we Lwie
Słońce w Koziorożcu

Noworoczny Rytuale Spełnienia i Obfitości – zapisy tutaj https://sklep.evahl.pl/pl/p/Noworoczny-Rytual-Spelnienia-i-Obfitosci-01.01.2021-godz.-21.00/361
Warto dziś skorzystać z tego lepszego układu planet i skupić się na pozytywnym planowaniu i kreowaniu swojej przyszłości. W mgnieniu oka znajdziesz rozwiązania na zaistniałe problemy oraz z łatwością będziesz potrafiła zmotywować osoby, by zawalczyły o swoje szczęście. Wiara w swoje możliwości oraz działanie z rozmachem pozwolą pchnąć do przodu wiele spraw.  
DOM:   przy roślinkach TYLKO prace porządkowe, czyli pielenie, usuwanie zbędnych roślin , pędów
PRACA/ BIZNES: reklamuj się
MODA/ URODA:
 Tworząc swój dzisiejszy wizerunek możesz mieć tendencję do przesady. Na pewno daleki będziesz od konserwatywnych stylizacji. Nie będzie Ci przeszkadzać, że dziś nieco będziesz wyróżniać się w tłumie. Kolorystyczne kontrasty i wyraziste kolory to jest dobry wybór. Warto również wybrać odcienie brązu lub lamparcie cętki. Podkreśl talię, do dżinsów załóż szpilki a poczujesz się wyjątkowo.. Będzie Cię ciągną do dużej i złotej biżuterii. Postaw na intensywne ale zarazem eleganckie perfumy. Wizyta u fryzjera będzie udana.      ;
ZDROWIE/ DIETA : Postaw dziś na gorące i nieco ostrzejsze dania. Białko oraz witamina A i C będą na wagę złota- najlepiej gdyby były one w produktach a nie suplementach. Uważaj na alkohol, bo głowa dziś nieco słabsza!.    .
OSŁABIONE: plecy, kręgosłup serce, przepona
TENDENCJA DO:  chorób serca, chorób układu krążenia, nadciśnienia, poparzenia słoneczne, nadwyrężenia pleców, bóli oczu
MAGIA DNIA:  Warto dziś przy świecy Zielono Złotej wpisać do Zeszytu Marzeń kilka nowych celów i marzeń. Natomiast wieczorem wziąć udział w Noworoczny Rytuale Spełnienia i Obfitości – zapisy tutaj https://sklep.evahl.pl/pl/p/Noworoczny-Rytual-Spelnienia-i-Obfitosci-01.01.2021-godz.-21.00/361
KOLOR DNIA:  złoty, czerwony, różowy
KAMIEŃ: diament, bursztyn, hiacynt   

*♦*

SOBOTA 02.01.2021r
Wibracja dnia 8 Księżyc malejący w znaku Lwa
Słońce w znaku w Koziorożcu

 
Dzień pod trygonem Księżyca Marsa i Wenus zachęcą do miłego spędzenia czasu. Zatem warto spotkać się ze znajomymi lub oddać się kulturalny zaległościom. Zatem łap dzisiejszą Pozytywną Energię i niech Cię zainspiruje

DOM:   prace porządkowe, czyli pielenie, usuwanie zbędnych roślin , pędów    Do 13.01 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii. Dbaj i pielęgnuj swoje buty, szpileczki, trampeczki i inne „cichobiegi”   
PRACA/ BIZNES: Do 13.01 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: Tworząc swój dzisiejszy wizerunek możesz mieć tendencję do przesady. Na pewno daleki będziesz od konserwatywnych stylizacji. Nie będzie Ci przeszkadzać, że dziś nieco będziesz wyróżniać się w tłumie. Kolorystyczne kontrasty i wyraziste kolory to jest dobry wybór. Warto również wybrać odcienie brązu lub lamparcie cętki. Podkreśl talię, do dżinsów załóż szpilki a poczujesz się wyjątkowo.. Będzie Cię ciągną do dużej i złotej biżuterii. Postaw na intensywne ale zarazem eleganckie perfumy. Wizyta u fryzjera będzie udana.    
        ; Do 13.01 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA: Postaw dziś na gorące i nieco ostrzejsze dania. Białko oraz witamina A i C będą na wagę złota- najlepiej gdyby były one w produktach a nie suplementach. Uważaj na alkohol, bo głowa dziś nieco słabsza!.             ;  Do 13.01 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp   
OSŁABIONE: plecy, kręgosłup serce, przepona
TENDENCJA DO:  chorób serca, chorób układu krążenia, nadciśnienia, poparzenia słoneczne, nadwyrężenia pleców, bóli oczu
MAGIA DNIA:  Aspekty Numerologiczne wspomagają pozytywne kreowanie przyszłości. Zatem warto pozytywie i z rozmachem myśleć o swojej przyszłości. Planować na szeroką skalę i mierzyć wysoko !!!! Świeca Zielono-Złota jak najbardziej wskazana https://dordze.pl/pl/p/Swieca-Zielono-Zlota-z-naturalnego-wosku-pszczelego-zawodowy-sukces%2C-dobrobyt%2C-powodzenie-materialne%2C-praca/430   
KOLOR DNIA: czarny, złoty, pomarańczowy    
KAMIEŃ:  jaspis, diament, kryształ górski   
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 23:00 – do jutra godz. 02:13  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..      

*♦*

NIEDZIELA  3.01.2021r
Wibracja dnia 9 Księżyc malejący we Lwie/ 02:12 Pannie
Słońce w znaku Koziorożca

Księżyc w Pannie skłoni nas do sprawdzenia, czy nasze życiowe fundamenty są odpowiednie, czy może należy popracować nad naszą odpornością, może wprowadzić więcej ruchu albo w końcu uporządkować dokumenty ?? W każdym bądź radzie, bez względu o którą dziedzinę życia chodzi, warto wdrażać plan naprawczy!
DOM: możesz sadzić wszelkie rośliny dekoracyjne.  Do 13.01 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii. Dbaj i pielęgnuj swoje buty, szpileczki, trampeczki i inne „cichobiegi”
PRACA/ BIZNES:  Do 13.01 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: Klasyka i biurowa elegancja dziś doskonale się sprawdzi. W ekstrawaganckim looku dziś będziesz się czuć nieswojo. Zatem klasyczny minimalizm i naturalne tkaniny będą dziś dobrym wyborem. Za to możesz nieco zaszaleć z jaskrawymi dodatkami lub niebanalną torebką.  Dżinsy z białą bluzką – to jest to!.  Do 13.01 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA:  Twój organizm będzie dziś domagał się soli. Zadbaj o zbilansowaną dietę i nie szalej z jedzeniem. Postaw na zdrowe potrawy ekologiczne, z naturalnych produktów.  Uważaj bo łatwo dziś o zatrucie. Warto postawić na oczyszczanie organizmu.    ;  Do 13.01 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp
OSŁABIONE: brzuch, podbrzusze, narządy trawienia, przewód pokarmowy, wątroba, trzustka,  pęcherzyk żółciowy, układ nerwowy.    
TENDENCJA DO: chorób układu pokarmowego i trawiennego, biegunki, zaparcia, kolki, wzdęcia, nieżyt żołądka, kamieni żółciowych, wyrostka robaczkowego, problemów jelitowych , alergii, nerwic i załamań nerwowych, depresji, manii i fobii, choroby na tle nerwowym…
MAGIA DNIA: uporządkuj lodówkę  
KOLOR DNIA: oliwkowy, popiel, jasny brąz    
KAMIEŃ: krzemień, szafir, cytryn,  
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od wczoraj – do godz. 02:13  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..         

Bądźmy zdrowi !!!

Magicznie pozdrawiam
Eva Hejman-Lenga                                
Terapeutka Reiki
oraz Pasjonatka Współczesnej AstroNumerologii
*♦*

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn ( i prawo PL) w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ?? ZOSTAW komentarz ze swoją datą ur. zostaw pod publikacją w dziale Numerologia pt. Twoje Liczby w Pentagramie  Numerologicznym - ja w wolnej chwili odpowiem. Tylko uzbrój się w cierpliwość.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie