Wtorkowy Rytuał Nowiu Księżyca w Baranie- 24.03.2020 godz. 21.00

Wtorkowy Rytuał Nowiu Księżyca w Baranie- 24.03.2020 godz. 21.00

ndz., 22/03/2020 - 14:58 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny

Zapraszam na
Wtorkowy  Rytuał Nowiu Księżyca w Baranie
24.03.2020r  godz. 21.00

Przed nami we wtorek  24.03.2020r   Nów Księżyca w znaku Barana. To magiczny czas na inicjowanie, rozpoczynanie i pozytywne kreowanie swojej przyszłości!! Doskonały czas na rozpoczynanie nowego rozdziału w Twoim życiu.

 Co prawda emocje również i przy tym Nowiu będą buzować już na kilka dni przed i kilka dni po Nowiu, więc najlepiej przeczekać. Możesz być rozdrażniona i działać impulsywnie.

Nów Księżyca silniej będzie odczuwalna dla osób, które w swojej Astrologicznej Mandali posiadają :
- Ascendent w Baranie,
- Księżyc w Baranie
- lub są zodiakalnymi Baranami

Aby w pełni wykorzystać Moc Dnia 24 Marca, w kominku zapachowym użyj Olejku Cedrowego lub Sosnowego.

Warto przed Nowiem w Baranie uporządkować swoją przestrzeń nie tylko pod względem energetycznym ALE również i pod względem fizycznym. W ten sposób zrobisz miejsce na nową Energę Spełnienia, którą w dniu Nowiu będziesz do siebie świadomie zapraszać. To czas siania nowych intencji, nowych pragnień i marzeń na cały rok.  

Jeśli sianie, to polecam również zasiać w dniu 24 Marca rzeżuchę lub owies, które przyciągną Energię Dobrobytu, oraz pięknie ozdobią nasz Wielkanocny Stół.

Zatem do dzieła , wykorzystaj właściwie ten magiczny czas
i niech się zadzieje !!!

24 MARCA O GODZ. 21.00 WYKONAM DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH

RYT. DOBROBYTU I PROSPERITY na Nowy Cykl Lunarny – aby Energia Powodzenia, Finansowa, Spełnienia, Zdrowia i Sukcesu zagościła w nadchodzących miesiącach, w każdej dziedzinie Twojego życia!

Jeśli w momencie Rytuału będziesz w pracy, w podróży, lub z innych powodów nie będziesz mógł zapalić świec - poinformuj mnie o tym, zostawiając informację w koszyku zakupowym. Natomiast Ty w trakcie Rytuału ( on u mnie trwa ok 8 godz. ) pomyśl o intencjach, które zamówiłeś.

Abym mogła dla Ciebie wykonać dany rytuał wykup  go  pod wskazanym poniżej linkiem: https://sklep.evahl.pl/pl/p/Wtorkowy-Rytual-Nowiu-Ksiezyca-w-Baranie-NOWY-ROK-ASTROLOGICZNY-24.03.2020r-/306

Wykupując rytuał pod tym linkiem nie zapomnij W POLU"DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podać  swoją datę urodzenia 
1 rytuał   DLA JEDNEJ OSOBY = 49ZŁ ALE DO 23 MARCA DO PÓŁNOCY OBOWIĄZUJE PROMOCYJNA CENA 39ZŁ

 

w domu w dniu Nowiu o godz. 21.00 , intensywnie myśląc o intencji zapal  3 świece :
- Zielono-Złotą + Czerwoną + Pomarańczową  LUB  w zastępstwie 3 Białe świece

 

Aby wziąć udział w tym rytuale wystarczy , że spełnisz poniższe warunki :

- kup pod wskazanym powyżej linkiem Wtorkowy Rytuał  Nowiu Księżyca w Baranie, jako wysyłkę rytuału   zaznacz "e-mail ", w polu "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podaj  swoją datę urodzenia. W ten sposób będę miała  Twoje dane do wykonania rytuału.
Kupując pod tym linkiem Twoją transakcję będę widzieć dosłownie po chwili ( bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia). 

UWAGA : jeśli będziesz mieć problemy z płatnością pod wskazanym linkiem , to zapraszam do przelewu bezpośredniego na nr konta ING Bank Śląski  19 1050 1937 1000 0091 1411 7329  - proszę wówczas o info , że należność wpłaciłaś/eś bezpośrednio na konto, bym mogła natychmiast  wpisać Cię do rytuału oraz zweryfikować płatność.

Osoby nieuczciwe, które nie wpłacą pieniędzy za wykupiony rytuał z pewnością nie będą miały wykonanego rytuału.
Na poziomie energetycznym potrafię zweryfikować i wykluczyć takie nieuczciwe osoby z rytuału.

- w domu przygotuj sobie świece we właściwych kolorach  , napisz na nich swoje imię i nazwisko oraz datę ur. , napisz również swoją intencję
- o ustalonej porze zapal u siebie w domu świece,  ja w tym czasie  wykonam dla Ciebie rytuał , który wykupiłeś...
- nie krzyżując rąk ani nóg usiądź przy świecach i pomedytuj o danej intencji  …..  niech ten scenariusz, który teraz pokazujesz swojej podświadomości będzie bardzo szczegółowy i namacalny :)
- świecom pozwól wypalić się do końca a pozostałości oddaj Matce Ziemi jak najdalej od domu

         

Na Twoje zgłoszenie czekam do WTORKU  do godz. 20.30
a o godz. 21.00 rozpoczynamy Rytuał

NIECH SIĘ ZADZIEJE !!!!!!!  !!!!!!!

Ps. Jak zawsze , w trakcie trwającego rytuału, a on u mnie będzie trwać ok 8 godz.  NA MOJEJ STRONIE www.evahl.pl  pojawi się fotorelacja .

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

=====================================================
=====================================================
=====================================================

Wczorajszy rytuał już dawno zakończony. Działo się oj działo. Bardzo dużo energii poświęciłam na ten rytuał - padłam po nim jak kawka
Niech się on zadzieje z Jak Najwyższą Mocą Sprawczą, a dobre rzeczy jak najszybciej zamanifestują się w życiu realnym
Kto jeszcze nie zasiał rzeżuchy - dziś też magia zadziała i niech sieje !! Pracujcie ze swoją podświadomością, pokazujcie jej co chcecie jeszcze osiągnąć, zdobyć, zakupić ... nie bójcie się przelewać Waszych marzeń i celów do Zeszytu Marzeń, nie bójcie przyklejać się śmiałych planów na Mapę Marzeń ... TO NA PRAWDĘ DZIAŁA - dajcie sobie szansę !!!!
Niech się dzieje
Eva HL.
 

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie