Opinie

Opinie

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechcesz podzielić się swoją opinią po kontakcie ze mną. Każdy wpis daje mi dużo radości.
Ciesze się, że mogłam Tobie pomóc :)

Strony

Jowita

Chciałam podziękować za rytuał intencyjny (intencja o poprawę sytuacji materialnej) i za pokład pozytywnej energii, którą otrzymałam podczas rytuału. Spotkanie z Panią Ewą było niesamowitym ciekawym doświadczeniem i mam nadzieję że w końcu moje życie nabierze kolorowych barw i wszystko zacznie się układać. Na "efekty" naszej sesji czekam :-). Z pewnością skorzystam jeszcze z innych zabiegów czy rytuałów od Pani Ewy gdyż jest we mnie jeszcze wiele pokładów złej energii, stresu i jest jeszcze wiele do zrobienia ze mną i we mnie. Serdecznie polecam. Pozdrawiam Pani Ewo i dziękuję raz jeszcze zarówno za rytuał jak i za rozmowy telefoniczne.

Marzena

Zacznę od tego że Pani Ewa jako jedyna osoba do tej pory mi pomogła w widoczny sposób. Jak trafiłam do Pani Ewy byłam bliska depresji. Miałam straszne problemy na polu zawodowym. Nie wiem dlaczego zawsze w każdej podjętej pracy działo się źle. Schemat był ten sam: przychodzę do pracy jako osoba nowa, kompetentna, nieraz przerastająca wszystkich swoim doświadczeniem, umiejętnościami. Po szeregach kursów, szkoleń, uprawnień. Przez pierwsze 3 miesiące jest świetnie: Wszyscy są mną zachwyceni, moimi pomysłami, mniej doświadczeni koledzy uczą się ode mnie i proszą o radę. Kluczowi klienci są do mnie przysyłani. Mija 3 miesiące i zaczynała się równia pochyła w dół. Zaczynało się od drobnych rzeczy, minimalnych błędów, potknięć, pojawiała sie niechęć od szefowej, (niestety zazwyczaj trafiałam na kobiety), managera, kluczowego pracownika. I zaczynało się, robienie ze mnie kozła ofiarnego, podważanie moich kompetencji, najmniejszy błąd urastał do rangi narodowej katastrofy, podrzucanie mi świni, klasyczny mobbing Wszystkie winy innych zrzucane są na mnie. Odbierani są mi klienci. Robienie wszystkiego abym zrezygnowała. Trwa to ok 1-2 lata. Sama zazwyczaj rezygnowałam jako strzępek człowieka, albo byłam zwalniana z jakiegoś wyszukanego, rozdmuchanego powodu. Bałam się podejmować nową pracę, bo będzie tak samo. Obejmując nową prace towarzyszył mi lęk że i tak za chwile mnie wywalą. I takie błędne koło. Samosprawdzająca się przepowiednia, której biegu nie mogłam zmienić. Gdyby nie mój malutki biznesik nie miałabym na rachunki. Dodam ze przeszłam 3 sesje u różnych psychologów, poddawałam się hipnozie, byłam u kilku wróżek, magów, ba nawet u psychiatry.
I wtedy trafiłam na Panią Ewę. Bezbłędnie ,na podstawie samej daty urodzenia zcharakteryzowała moja sytuacje, znalazła problem i zaleciła zabiegi reiki i rytuał odcinający od matki. Zaznaczyła że wzbudzam w kobietach uczucie zazdrości. Nie wiadomo z jakiego powodu, ale tak na mnie reagują. Pomyślałam "hmm kolejny naciągacz, znowu czary mary i utrata kasy, której nie mam" Ale pani Ewa tak bezbłędnie scharakteryzowała mnie na podstawie tylko daty urodzenia, że postanowiłam jej zaufać.
Na początku było źle, i złe samopoczucie, mdłości, migrena, wręcz stan depresyjny. Straciłam znowu pracę, a liczyłam ze zabieg pozwoli mi odwrócić ten bieg. Byłam w tedy w trakcie rozmów o inną pracę, i nagle, zerwali ze mną rozmowy, stracili zainteresowanie. Poza tym wydarzyło się jeszcze kilka innych nieszczęść o których nie chce pisać. Pani Ewa przekonała mnie, abym kontynuowała reiki do końca...i się zadziało. Pojawiła się nowa praca. Na pierwszy rzut oka kompletnie nierokująca, a później okazała się strzałem w 10. Pracuje od 2 lat w cudownym miejscu z wspaniała szefową. Wreszcie mam o czym marzyłam. Ktoś się ze mną liczy, dba o mnie, ze mną są omawiane wszystkie ważne decyzje firmy, to ja otrzymuje kluczowych klientów. Zarobki też całkiem w porządku. Nawet mój malutki biznesik ewoluował tak, że mogłabym sobie pozwolić utrzymywać się tylko z niego.
Później Pani Ewa zrobiła rytuał odcinający od matki i jej toksycznego wpływu na mnie. To nie jest tak, że odcięłam się od osoby mojej matki. Ale jej słowa które zawsze miałam z tyłu głowy przestały mi dźwięczeć. "nie nadajesz się", "nie dasz sobie rady" "ośmieszysz się tylko", "nie da się ciebie lubić"
Regularnie korzystam z pomocy pani Ewy, jej rytuałów, wykonuje zalecone zabiegi (biała szałwia, ostrożeń) teraz nawet zamówiłam reiki dla męża. Głęboko wierzę, ze mi pomoże

Bryjka JB

Pani Ewo, jestem pełen podziwu. Naprawdę robi Pani cudowne rzeczy. Życzę dalszych sukcesów. Magicznie pozdrawiam! :)

Weronika

Witam. Pani Ewo jest pani wspaniała osobą. Pani wróżba o dziecku sprawdziła się!!! Będę miała dziewczynkę, nazwę ją pani imieniem. Jeszcze raz bardzo pani dziękuję!!!! ;)

Beata

Pewna reklama ze 20 lat temu Zaczynała się od słów "z pewną dozą nieśmiałości"
A ja dodam jeszcze że z pewną dozą niedowierzania zadzwoniłam do Pani Ewy.I z całą pewnością to była najważniejsza rozmowa mojego życia!!!
DZIĘKUJĘ Dziękuję i każdemu kto powątpiewa proponuję kontakt z Doradcą Panią Ewą HL.

Bardzo dziękuje Pani Beatko za te słowa uznania. Oj tak to była bardzo długa konsultacja, ale za to wskazałam i omówiłam każdy "potykacz", który ma Pani wpisany w datę urodzenia. Zatem teraz pozostało już tylko trzymać obrany kurs życia z powodzeniem omijając niebezpieczne rafy ... . Serdecznie pozdrawiam i przesyłam Moc Pozytywnej Energii

Ewelina

Pani Ewa to magiczna kobieta! Z czystym sumieniem mogę polecić jej dar, który posiada. Wielokrotnie korzystałam już z jej rytuałów oraz z wróżby i reiki. Pani Ewa uleczyła moją duszę. Po każdym rytuale Pani Ewy coś dzieje..dostałam dodatkową pracę, itp. Reiki trzeba przeżyć osobiście co każdemu polecam. Dzięki Reiki moje życie zmieniło się na lepsze, to takie stan dla ciała i duszy, który jest ochroną w każdej sytuacji, dzięki reiki jestem silniejsza. Korzystałam również z wróżby i sprawdziła się - tak jak pisała Pani Ewa. Rok temu Pani Ewa uratowała mojego pieska przed amputacją łapki- dzięki zabiegowi Reiki. Dziękuję raz jeszcze!

Kasia

Pani Ewa, to wspaniała kobieta miałam z nią reiki przez pierwsze przesłania reiki czułam sie dobrze ale czasami emocje ze mnie schodziły polecam każdemu !!! Dziekuje pani Ewo !!!

Radek

polecam świece od pani Evy , mają magiczna moc i to czuje się jak się ich używa .
Po ostatnim rytuale ze świecami, który Pani Eva wykonała dla mnie , niespodziewanie dostałem podwyżkę !
Zakupiłem już kolejne świece, bo wierzę że wzmocnią moje intencje. Polecam !

sss

super strona

Renia z Torunia

Dziękuję , że los postawił mi Panią na mojej drodze. Korzystałam z pomocy różnych ezoterycznych specjalistów , ale okazało się że dopiero Pani Ewa mi pomogła, jestem jej stałą klientka już od kilku ładnych lat, dziś w trakcie Zabiegu REiki olśniło mnie, że ja przecież nie wystawiłam jeszcze Pani Ewie opinii na jej stronie !! a zaglądam tu codziennie by sprawdzić ezo poradę na dany dzień! ..
zatem nadrabiam to niedopatrzenie i pędzę się podzielić moją mega świetną opinią na Pani temat.
Zabiegi w Pani wykonaniu , to balsam dla duszy i ciała , u innych nie miałam takich efektów , ani takich doznań !
Widocznie ważne jest również KTO wykonuje zabieg , bo jak zauważyłam nie wszyscy się do tego nadają.
na reiki zgłaszam się dwa razy w roku i uważam że to jest najlepiej zainwestowana kasa i czas w moim życiu !!
Już nie mogę się doczekać kolejnych zabiegów !
Dziękuję i niech Anioły Panią dalej prowadzą by mogła Pani pomóc jak największej ilości osób !

Strony

Płatności

Płatności w EVAHL