Współpraca z prasą

Współpraca z prasą

Biały howlit - tarcza przeciwko agresji - Autorska publikacja na portalu internetowym "Kobieta Wie Lepiej" 01.12.2014r.

śr., 09/12/2015 - 11:06 -- EvaHL

Obecnie żyjesz  w czasach, gdzie „człowiek, człowiekowi wilkiem” . Niestety, ale taka prawda, że wokół Ciebie  pełno jest osób, które tylko czekają na Twoje potknięcie i niepowodzenie. A ci bardziej „zaradni” usiłują kopać pod Tobą dołki i jednocześnie klepać Cię po plecach. Zapewne przynajmniej raz w życiu spotkałaś się z taka sytuacją. Przykre, ale prawdziwe.

Wibrysowy Amulet - zrób go sama ! - Autorska publikacja na portalu internetowym "Kobieta Wie Lepiej" 09.06.2015r

pon., 07/12/2015 - 15:03 -- EvaHL

Kocie wąsy również i Ciebie mogą bezpiecznie doprowadzić do celu podróży. Jak wiadomo kot za pomocą swoich cudownych wibrysów potrafi odbierać bodźce z otaczającego go świata. To dzięki nim jest świetnym myśliwym i doskonale orientuje się w ciemnościach. Wąsy kota są tak czułe, że porównuje się je do sejsmografów. Natomiast w trakcie badania odkryto, że nawet najlepszy sejsmograf nie wykrył tak szybko nadchodzących wstrząsów, jak kot za pomocą swych wąsów. To tak pokrótce celem wprowadzenia, a teraz do rzeczy.

Ciemniejsza strona pracy w Gabinecie Kosmetycznym - Autorska publikacja na łamach Akademii Paznokci AP 52 [2] 2015r

pt., 29/05/2015 - 09:33 -- EvaHL

Zaczynając przygodę z branżą kosmetyczną -usługową należy wziąć pod uwagę kilka zagrożeń, które często są pomijane , przy podejmowaniu decyzji o pracy w tej branży. Co to nich należy ??? oto kilka najważniejszych takich czynników, które mają wpływ na jakość Twojej pracy, dochodowość salonu kosmetycznego oraz na Twoje zdrowie nerwowo – psychiczne.

Pierwszym czynnikiem, z którym będzie musiała się zmierzyć każda osoba zaczynająca swoją przygodę zawodową, to nieuczciwa konkurencja. Niestety, ale zdarza się to bardzo często.

Fakty i mity na temat stylizacji oraz pielęgnacji paznokci - Autorska publikacja na łamach Akademii Paznokci AP 51 [1] 2015r

śr., 29/04/2015 - 17:43 -- EvaHL

Spotkałam się z wieloma różnymi opiniami w temacie stylizacji i pielęgnacji paznokci. Niestety nie wszystkie zawsze były prawdziwe. Co gorsza , wśród nowych stylistek , wiele z tych błędnych opinii jeszcze pokutuje. Dlatego postanowiłam przypomnieć kilka faktów, w temacie pielęgnacji paznokci.

PRAWDA

Niezwykła moc olejków cz.II - Autorska publikacja na łamach Akademii Paznokcia nr 49 [3] 2014r

pt., 05/09/2014 - 16:25 -- EvaHL

Zapraszam do drugiej części publikacji, w której przybliżę kolejnych kilka, nieco zapomnianych olejków pielęgnacyjnych. Zapewne każda z Was znajdzie coś dla siebie J .
Zatem do rzeczy, oto kolejne moim zdaniem, wartościowe olejki, które na wysokim poziomie wspomogą nasze zabiegi pielęgnacyjne ciała.

Strony

Płatności

Płatności w EVAHL