Magia świec

Magia świec

Choinka Dobrobytu Zdrowia i Szacunku

czw., 14/12/2023 - 14:28 -- EvaHL

Naturalna Świeca Złocona Wigilijna Choinka przeznaczona jest do przyciągnięcia Energii Zdrowia, Dobrobytu oraz wzajemnego Szacunku dla Ciebie i Twoich najbliższych.
Poza tym ochrania ona Twoje Dobra Materialne i Dokonania Intelektualne. 

Świecę tę warto zapalić podczas Wigilijnej Kolacji wypowiadając te słowa: 
"Skutecznie przywołuję do mojego życia Cudowną Energię Zdrowia, Dobrobytu i wzajemnego Szacunku. Niech ta Pozytywna Energia Spełnienia pędzi do mnie z

Świeca Sojowa Palo Santo – oczyszczenie, spokój, zdrowie, powodzenie

wt., 24/10/2023 - 21:46 -- EvaHL

 

Naturalną Sojową Świecę Palo Santo, zalecam używać nie tylko w domu, ale również w Firmie, Biurze czy Salonie. Świeca swoim wyglądem nie będzie wzbudzać zaciekawienia, a doskonale oczyści przestrzeń z negatywnej energii - Zapal ją na minimum 1godz. - najlepiej do stopienia wierzchniej warstwy wosku

Świeca Anielskiej Mocy - Spokój, Ochrona, Opieka

wt., 24/10/2023 - 21:33 -- EvaHL

Naturalną Świecę Anielskiej Mocy, zalecam używać nie tylko w domu, ale również w Firmie, Biurze czy Salonie. Świeca swoim wyglądem nie będzie wzbudzać zaciekawienia, a doskonale oczyści przestrzeń z negatywnej energii - Zapal ją na minimum 1 godz.- tak aby górna warstwa wosku się stopiła.

Świeca została wzmocniona Anielską Runą Mocy.
Posiada bardzo przyjemny i unikalny zapach

Świeca Ochrona Domu i Domowników - Zgoda, Bezpieczeństwo, Pomyślność

wt., 24/10/2023 - 21:22 -- EvaHL

 

Naturalną Świecę Ochrona Domu i Domowników, zalecam używać do oczyszczenia Domu i Domowników z negatywnej energii oraz do przywołania Pozytywnej Energii Spełnienia.

Warto zadbać o Pozytywną Energię naszego domu i mieszkańców. Tak, aby zapanowała w nim Zgoda, Harmonia, Zdrowie i Pomyślność. A w każdym kącie zagościła na stałe Energia Dobrobytu i Prosperity.
 - Te wszystkie Energie przywoła do Ciebie Świeca Ochronna Domu i Domowników -  zapal ją na minimum 1 godz., tak aby górna warstwa wosku się stopiła.

Świeca OCZYSZCZENIE, Aktywacja Talizmanu i Amuletu - aktywacja Skryptu Runicznego

wt., 24/10/2023 - 20:53 -- EvaHL

Naturalna Świeca OCZYSZCZENIE, Aktywacja Talizmanu i Amuletu przeznaczona jest do oczyszczania Twoich Magicznych Przedmiotów z nagromadzonej negatywnej energii. 

Jak zapewne już wiesz, każdy Magiczny Przedmiot powinien być co jakiś czas oczyszczony z zebranej dotychczas negatywnej energii, i na nowo naładowany i zaprogramowany. 
Warto regularnie dbać o energetyczną czystość swoich Magicznych Przedmiotów, aby mogły z jak Najwyższą Mocą dla Ciebie pracować. 
Jest to podstawowa zasada energetycznego BHP.

Strony