Kartomancja

Dywinacja

Twoje Liczby w Pentagramie Urodzeniowym/ Numerologicznym

sob., 15/06/2019 - 17:37 -- EvaHL

Systemów numerologicznych jest wiele. Numerologia żyje i nie jest skostniałym tworem, który zatrzymał się w momencie pierwszej publikacji. Wciąż poddawana jest  ewolucji, gdzie kolejni autorzy w sposób nowatorski przedstawiają ją w całkiem nowym świetle, adekwatnie do otaczającego nas współczesnego świata.

Powitanie

śr., 26/02/2014 - 10:52 -- admin

Witam Wszystkich serdecznie smiley

… I w końcu się zadziało… postanowiłam  ulec namowom wielu osób,  i …. tak oto powstała  moja Magiczna Strona.  Osoby, które zdołały mnie już poznać, mogą potwierdzić, że jestem kobietą o wielu pasjach i zainteresowaniach. Uważam, że skoro Stwórca dał mi tyle talentów, grzechem by było ich nie wykorzystać, a tym bardziej nie rozwijać i pielęgnować J . Zresztą to wszystko mam wyraźnie zaznaczone w moim Portrecie Numerologicznym – więc nie mam zamiaru się spierać , tylko wolę to wykorzystać i pomagać w ten sposób ludziom … bez względu czy kładę karty , czy robię zabieg Reiki a może szkolenie… – zawsze moim celem jest pomóc danej osobie najlepiej jak potrafię .

Karta RADA na rok 2024

pon., 08/01/2024 - 15:48 -- EvaHL

  KARTA RADA na rok 2024r

W 2024 roku zrywaj z dotychczasową rutyną i rób życiowe porządki - zarówno w sferze uczuciowej, zdrowotnej  jak i zawodowej.

Bez względu na to co będziesz robić, angażuj się i KONIECZNIE ZWRACAJ UWAGĘ NA DETALE.
Sumienność i skrupulatność – to się będzie liczyć!

Odpuść i Wybaczaj !

śr., 22/11/2023 - 14:41 -- EvaHL

Taka oto afirmacja wylosowała się dla mnie na dzisiejszy dzień na mojej stronie internetowej evahl.pl
WYBACZAM innym
i SAM ZASŁUGUJĘ NA WYBACZENIE..


Życie nie jest cukierkowe - i na pewno zdążyłeś się już o tym przekonać. Pewnie, że byłoby super przeżywać tylko te wesołe i radosne chwile.

Strony