Twoje Liczby w Pentagramie Urodzeniowym/ Numerologicznym

Twoje Liczby w Pentagramie Urodzeniowym/ Numerologicznym

sob., 15/06/2019 - 17:37 -- EvaHL
Foto: 

Systemów numerologicznych jest wiele. Numerologia żyje i nie jest skostniałym tworem, który zatrzymał się w momencie pierwszej publikacji. Wciąż poddawana jest  ewolucji, gdzie kolejni autorzy w sposób nowatorski przedstawiają ją w całkiem nowym świetle, adekwatnie do otaczającego nas współczesnego świata.

Pracuję na Numerologii Współczesnej wg Sylwestra Chordeckiego. Najlepszego Numerologa w Polsce, którego możecie oglądać w Ezo TV.  Systematycznie, od wielu już lat, zgłębiam wiedzę u samego autora tego systemu. Numerologia Współczesna to praca na Pentagramie Urodzeniowym i moja interpretacja NIE KOŃCZY SIĘ na liczbie docelowej ( Drogi Życia) ale rozczytuję wszystkie Kody Numerologiczne, które powstają rozpisane w Pentagramie Urodzeniowym.

Na podstawie Numerologicznych Kodów powiem jakie posiadasz zdolności i skłonności, oraz z jakimi sytuacjami możesz borykać się w danym czasookresie. Powiem jak pracują Twoje Czakry, która jest aktywniejsza, a którą warto częściej wspomagać. Jak będzie traktować Cię Twój partner i czy na pewno dobrym rozwiązaniem jest praca w Niemczech a nie we Francji …

Na podstawie Numerologicznych kodów określam jakie posiadasz „Życiowe Potykacze” oraz od razu podaję na nie receptę. Tłumacząc skąd dane zachowanie wynika, masz szansę nad nim świadomie popracować. W ten sposób odrabiasz „lekcję” jaką dała Ci Góra na to wcielenie, wprowadzasz nowe nawyki, przez co wskakujesz na wyższy poziom swojego życia.  

Z taką wiedzą już wiesz, że nie na wszystko jesteś skazany, że możesz teraz bardziej świadomie pokierować swoim życiem oraz silniej eksponować swoje dobre cechy… np. wiedząc, że posiadasz w Pentagramie Urodzeniowym 7kę, nie powinieneś się wtrącać ALE przede wszystkim nie powinieneś się mścić!!! – zemsta skutecznie zatrzymuje Cię w miejscu. Za to powinieneś zaprzyjaźnić się z Rytuałem Oczyszczania mieszkania Białą Szałwią.

Osoby z 9ką np. między innymi powinny otwierać Czakrę Korony i co jakiś czas wykonać Rytuał Odcinający od Przysiąg z Poprzednich Wcieleń – odblokujesz w ten sposób finanse czy miłość…

Posiadając dodatkowo jeszcze np. 5 wówczas jesteś silnie blokowany przez Karmę Przejętą – a to już jest poważny kaliber „potykacza”, który bezlitośnie potrafi sprowadzić do parteru najsilniejsze jednostki numerologiczne…  Na szczęście na wszystko jest rozwiązanie, wystarczy tylko postawić odpowiednią diagnozę…

W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej codzienne Ezo Porady. Możesz być Numerologiczną 8 ( ur. np. 09.02.1977) I PRÓCZ TEJ 8  POSIADASZ RÓWNIEŻ w swoim Pentagramie Numerologicznym liczby 8, 2/11, 6,  3, 9, 5, 1, 4 ( niektóre z nich mogą powtarzać się kilka razy)

Zatem jeśli w Ezo Poradzie wskazuję, że np. „osoby z 6ką będą miały dziś skłonność do pomagania za wszelką cenę” – to jest to wskazówka dla Ciebie, bo przecież masz tę liczbę w Pentagramie Urodzeniowym. Dzięki temu świadomie będziesz się kontrolować, by za bardzo się nie porozdawać, bo nadmierne pomaganie innym blokuje Twój rozwój…

Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ?? , napisz pod tym wpisem komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

Natomiast jeśli chesz poznać jakie "życiowe potykacze" posiadasz w swojej dacie urodzenia oraz poznać receptę na nie, to zapraszam do kontaktu przez zakładkę KONTAKT <= w temacie wiadomośći do mnie napisz "Życiowe Potykacze"

W kwestii bardziej szczegółowego opisu co skrywa Twój Pentagram - zapraszam do kontaktu tel.
 

 

Wszystko co dobre niech się zadzieje !!
Magicznego dnia Ci życzę
AstroNumerolog Eva HL.

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez Xyz (niezweryfikowany) w
Chciałbym poznać liczby ukryte w swoim Pentagramie Urodzeniowym 18.03.1995 Poproszę. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 3, 6, 9. U Ciebie pojawia się tendencja do tego, że cele realizują się z poślizgiem.... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez P (niezweryfikowany) w
Chciałbym poznać liczby ukryte w swoim Pentagramie Urodzeniowym 18.03.1995 Poproszę. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
zdaje się, że powieliłeś pytanie. Jeśli tak, to proszę potwierdź mi, wówczas usunę ten wpis. Dziękuję

Wysłane przez P (niezweryfikowany) w
Tak,zostało powielone Za pierwszym razem przeglądarka nie potwierdziła dodania Dziękuję za odpowiedź.

Wysłane przez Stella (niezweryfikowany) w
07.02.1974

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 3ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 11/2, 3, 6, 9, 5. Jesteś starą duszą, która zeszła na świat aby uczyć się emocji... Magicznie pozdrawiam Astronumerolog Eva HL.

Wysłane przez Joanna (niezweryfikowany) w
03.06.1987

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką ( ale nią tak naprawdę staniesz się około 50tego roku życia). Wszystkie liczby w Twoim Pentagramie Urodzeniowym to: 3, 6, 7, 4, 5, 9, 1. Wiele siódemek w Pentagramie Urodzeniowym sugeruje, by w razie nerwowej atmosfery zastosować entropię kontrolowaną. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog EvaHL.

Wysłane przez Ewa (niezweryfikowany) w
Prosze o liczby 11.12.1958

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 3, 5, 8, 1, 6, 7. Mogą pojawiać się momenty, gdzie będą trudności w wypowiadaniu się ALE TYLKO w sytuacjach emocjonalnych... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 2, 3, 4, 7, 5, 8. Masz wokół siebie wiele zazdrosnych osób, warto co jakiś czas wykonać kąpiel w Zielu Ostrożenia. W ten sposób ściągniesz z siebie tę negatywną blokującą energię zazdrośników. ... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 3, 9, 4, 8, 5, 7. Więcej wiary w siebie i zdecydowanie wykonać rytuał odcięcia od Karmy Przejętej - bo ona tu silnie blokuje Twoje życie. Ten rytuał wykonuje się średnio raz w roku. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Karolina (niezweryfikowany) w
Chciałbym poznać liczby ukryte w swoim Pentagramie Urodzeniowym 11.05.1981, dziękuję.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 5, 1, 7, 8, 6, 9, 3. Nie pomagaj innym na siłę, za to wynagradzaj siebie. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Ona (niezweryfikowany) w
Prosze o liczby. Moja data urodzenia to 11.03.1988 r. Cos z moim zyciem jest nie tak. Ciagly pech. Przyciagam zlych ludzi.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 3, 8, 5, 4, 9, 7, 1. Trzeba nauczyć się wyciągać wnioski i ograniczyć zaufanie, bo ludzie z premedytacją podkładają nogi być nie osiągnęła więcej od nich... Zapraszam na priv - wówczas rozpiszę wszystkie życiowe potykacze i podam na nie receptę. Na odp. czeka się przeważnie nieco dłużej- zbyt krótka doba :).

Wysłane przez Ddiminika (niezweryfikowany) w
Witam, Chciałabym poznać liczby ukryte w mojej dacie urodzenia: 22.01.1989. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 1, 9, 6, 5, 7. Warto przynajmniej raz w roku wykonać Rytuał Odcinający od Przysiąg z Poprzednich Wcieleń, wówczas będzie lżej realizować swoje cele... Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:7, 6, 5, 11/2, 4, 9, 1, 3. Uważaj komu doradzasz, bo przeważnie obraca się to przeciwko Tobie... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez J (niezweryfikowany) w
Witam. Chciałabym poznać liczby ukryte w moim pentagramie urodzeniowym. 29.07.1978. dziękuję

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:11/2, 7, 5, 3, 9,. Im mniej ludzie o Tobie wiedzą -tym lepiej... Rób regularnie oczyszczanie mieszkania Białą Szałwią. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 3ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 8, 2, 4, 1, 3, 5, 9. Więcej wiary w siebie i nie podcinaj sobie skrzydeł... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Dominika (niezweryfikowany) w
Chcialabym poznać liczby ukryte w mojej dacie urodzenia: 22.01.1989. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 1, 9, 5, 6, 7. Uwaga na skróty myślowe, bo rozmówca może od razu nie złapać o co Ci chodzi... Warto odcinać się regularnie od Karmy Przejętej - ona niestety ma tendencję do odradzania się. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Martyna (niezweryfikowany) w
Witam, moja data urodzenia to 04.09.1989

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:4, 9, 8. Postaraj się wykorzystywać cały swój potencjał i nie pozwalać się wykorzystywać... Magicznie pozdrawia AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Wioleta (niezweryfikowany) w
Liczby z mojego pentagramu urodzeniowego :) 05.02.1987

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 5, 2, 7, 3, 9. Warto zwiększyć dystans do siebie. Unikaj zajętych partnerów, bo będą tylko obiecywać.... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Wiola :) (niezweryfikowany) w
05.12.1996 Jestem bardzo ciekawa tej liczby. Ciepło pozdrawiam <3

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 6ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:5, 3, 7, 4, 8, 6, 1, 11/2. Nie daj się wykorzystywać przez najbliższych... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Wiola (niezweryfikowany) w
Dziękuję. Choć zawsze myślałam, ze docelową 33. Pozdrawiam Ciepło <3

Wysłane przez EvaHL w
:) zajmuję się Numerologią Współczesną, to nieco inny system, niż ten spotykany wszędzie na internecie> Posyłam Moc Pozytywnej Energii <3

Wysłane przez Monika (niezweryfikowany) w
Witam, Chciałabym poznać liczby w mojej dacie urodzenia: 23.07.1979 Serdecznie dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam Monika :)

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką, czyli Wibracja Mistrzowska. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:5, 7, 8, 11/2, 3, 1, 6. Czarnowidztwo nie jest sprzymierzeńcem w realizowaniu celów... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Gosia W (niezweryfikowany) w
Poprosze i dziekuje :)

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 2, 8, 7, 6, 9, 3, 1, Nie pomagaj na siłę innym, zadaj tez o swoje potrzeby... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL

Wysłane przez Xyz (niezweryfikowany) w
25.03.1998

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:7, 3, 9, 1, 2, 8, 4. Najczęstsze problemy powstają z błędów komunikacyjnych, pamiętaj że nie wszyscy są tak inteligentni jak Ty, i nie do końca kumają Twoje skróty myślowe... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Marta (niezweryfikowany) w
16.05.1993

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 5, 4, 9, 1, 3, 8, 11/2. Warto zaprzyjaźnić się z rytuałem okadzania Białą Szałwią i nie pozwalać się ograniczać osobom starszym, lub na wyższych stanowiskach... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Ewelina (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie, Czy mogę prosić o rozszyfrowanie mojej daty urodzenia 15.11.1981. Z góry serdecznie dziękuję.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 6, 11/2, 1, 3, 8, 9, 5, 1, 4. Warto często odcinać się od zazdrosnych osób, bo dużo ich wokół Ciebie. Zatem Rytuał kąpieli w Zielu Ostrożenia jest dla Ciebie. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Martah (niezweryfikowany) w
16.05.1993

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 5, 4, 9, 7, 3, 1, 11/2, 8. Karma Przejęta mocno cię blokuje więc warto co roku wykonać rytuał odcinający. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w
Witam, Pani Ewo chciałbym poznać liczby ukryte w swoim Pentagramie Urodzeniowym 28.11.1967r. Proszę. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 11/2, 5, 3, 8, 7, 4. Nie podcinaj sobie skrzydeł bo możesz dużo więcej osiągnąć niż Ci się wydaje... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 2, 3, 5, 1, 6, 8, 7. Dążenie do pieniędzy to nic złego i warto zadbać w pierwszej kolejności o swoje potrzeby... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Liliana (niezweryfikowany) w
Witam. Moja data urodzenia to 20.09.1976 r.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 9, 5, 3, 7, 4, 1. Pamiętaj , że nigdy nie jest za późno na jakiekolwiek zmiany i odważnie krocz do przodu. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Aga (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie. Chcialabym poznać liczby ukryte w mojej dacie urodzenia 10 .12. 1977 dziękuję i pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 3, 6, 5, 4, 7, 9. Karma Przejęta i Przysięgi z Poprzednich wcieleń mocno wyhamowują Twoje życie - wykonać odcięcie. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Mayllah (niezweryfikowany) w
Witaj poproszę o liczby z mojego pentagramu urodzeniowego, wiem że jestem numerologiczną 9 tką, ale co dalej? 04.02.1983 Pozdrawiam ciepło ;)

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 2, 3, 6, 5, 9, 1, 8. Zawsze będziesz katalizatorem dla innych osób. Karma Rodowa i Karma Przejęta szarogęsi się w Twoim życiu.. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Mayllah (niezweryfikowany) w
Dziękuję za analizę, czym jest karma Rodowa i Przejęcia, czy mogłabym prosić o przybliżenie.

Wysłane przez EvaHL w
- Karma Przejęta to kolejny dowód , że otrzymałaś/eś na to wcielenie bardzo silne wibracje numerologiczne Karma Przejęta manifestuje się po śmierci osoby bliskiej z rodziny. Manifestuje się ona tym, że szuka silnej osoby pod względem wibracji numerologicznych , pośród najbliższych członków rodziny. Potrzebuje osoby, zdrowej , silnej , dobrze radzącej sobie w życiu. Wówczas podpina się pod energetykę „ nowego dawcy”, przekazuje mu swoje kody, zmuszając go w ten sposób, by w życiu „dawcy” zaczęła się realizować karma zmarłego członka rodziny. Przeważnie program takiej Karmy Przejętej realizuje się w sposób negatywny i jest to pewnego rodzaju forma zapłaty za grzechy i niecne uczynki zmarłego. Wówczas, to poukładane życie uczuciowe „dawcy” , zdrowie, dobrze zapowiadająca się kariera zawodowa, czy świetne wyniki edukacyjne nagle , w sposób błyskawiczny zaczynają pikować w dół…. Za aspekt Karmy Przejętej odpowiada wibracja Czwórki oraz Piątki , zatem pośród osób z tym kodem Karma Przejęta poszukuje sobie „nowego dawcy” . Poza tym, mechanizm Karmy Przejętej ponownie może uaktywnić się w Czwartym , Piątym oraz Dziewiątym Roku Osobistym . Dlatego ważnym jest, by przy malejącym Księżycu wykonać Rytuał Odcięcia od Karmy Przejętej , zapalając na grobie członka rodziny 7 zniczy z fioletowym woskiem. takie znicze rytualne , a wręcz cały rytuał ( czyli znicze wzmocnione przeze mnie energetycznie) można zakupić u mnie pod tym linkiem http://www.sklep.evahl.pl/pl/p/Rytual-odciecia-od-Karmy-Przejetej-%2C-rytualne-fioletowe-wklady-do-zniczy/82 Osobiście też posiadam ten kod w swojej dacie urodzenia, nie jest on jakoś silnie zaznaczony ALE zauważyłam, że najlepsze efekty są jak robię odcięcia co roku - tak zapobiegawczo... a za każdym razem oboje z mężem czujemy przy rytuale, że jednak coś tam zaczęło się już zbierać, więc to tylko potwierdza moją tezę, że najlepiej rytuał powtarzać co roku.. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Co do KARMY PRZEJĘTEJ to godząc się na obecne wcielenie zgodziłaś się odpracować karmę, za któregoś przodka . Tam na chmurce przed Twoimi narodzinami dogadaliście się , i wzięłaś sobie na barki takie zobowiązanie. Nie jest to za fajny aspekt ALE można go przekuć na pozytywny aspekt. A jak ??? to proste. Skoro Ty zgodziłaś się odpracować karmę za kogoś, to te duszki –leniuszki są zobligowane do tego, by teraz Ciebie wspierać i pomagać… TYLKO że oni sami z siebie nie wezmą się do roboty. Należy tupnąć nogą i zażądać pomocy, bo delikatne prośby też nic nie wskórają. Wziąć jakąś fotę zmarłego przodka , postawić przy niej białą świecę i odpalić ją w intencji np. pomocy przy znalezieniu odpowiedniej, satysfakcjonującej pracy zawodowej . Świecę intencyjną ZAWSZE odpalamy TYLKO i wyłącznie w jednej intencji, tzn. że jak jednego dnia odpalasz świecę w intencji znalezienia pracy, to za każdym razem , do póki się nie wypali cała , zapalasz ją w intencji znalezienia pracy. Jak się wypali to ogarek oddać Matce Ziemi , czyli zakopać lub wyrzucić do rzeczki … W ten sposób możesz wykorzystać aspekt Karmy Rodowej.

Wysłane przez Ela (niezweryfikowany) w
Witam, przeczytałam Pani wpis o karmie przejętej i mam zasadnicze pytanie, skąd wiadomo, od którego z przodków pochodzi karma, jak to rozpoznać, jak daleki krewny może to być, co jeśli nie mamy jego zdjęcia lub nie możemy pojechać na jego grób?

Wysłane przez EvaHL w
Wszystkie odpowiedzi znajdzie Pani pod tym linkiem https://sklep.evahl.pl/pl/p/Rytual-odciecia-od-Karmy-Przejetej-%2C-rytualne-fioletowe-wklady-do-zniczy/82 . Rytuał można wykonać na obojętnie jakim cmentarzu pod głównym Krzyżem, czy innym miejscu z krzyżem. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 11/2, 3, 5, 7, 8, 4, 6. Zaczniesz się realizować jeśli będziesz czerpać radość i satysfakcję ze swojej pracy. Odcinaj się od zazdrosnych osób... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 2,3, 4, 7, 5, 11/2, 1, 6, 9. Dajesz szczęście innym , więc nie zapominaj o sobie :). Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Antares (niezweryfikowany) w
z mojego Pentagramu Urodzeniowego -moja data urodzenia to 11.11.1974

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 2, 3, 11/2, 1, 6, 9, 4, 7, 5,. Jeśli będziesz zbaczać ze swojej życiowej ścieżki, to Góra będzie Cię wówczas kopać po tyłku... Nie bój się realizować swoich pasji.. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Mery (niezweryfikowany) w
Dzień dobry :) Proszę o liczby z mojego pentagramu 21.10.1987r. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką czyli Mistrzowską Wibracją, która nie wykorzystana zredukuje się do spolegliwej i cichej 2ki. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:3, 1, 7, 9, 6, 8, 4, 5, 11/2. Więcej wiary w siebie i nie daj sobie wmówić, że na jakiekolwiek zmiany czy edukację jest już za późno. Powodzenia !! Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez aveJA (niezweryfikowany) w
10.03.1991 Dziekuje

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 6ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:1, 3, 2, 4, 5, 6, 8, 7.Negatywne myślenie to przyciąganie negatywów do życia, więc wykorzystaj swój potencjał Myśli Sprawczych i zacznij w myślach pozytywnie kreować swoją przyszłość.... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez aveJA (niezweryfikowany) w
Dziekuje

Wysłane przez Bożena (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie bardzo proszę o moje liczby z pentagramu urodzinowego moja data urodzenia to 10.08.1962 bo latami bardzo ciężko było

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 7, 8, 9. Warto szukać nowych skrótów i rozwiązań na swoje problemy oraz nie pozwalać się ograniczać przez osoby bardziej doświadczone... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 6, 3, 9, 1, 7, 5. A co blokuje ??? jest tego trochę między innymi : Zazdrosne oko osób trzecich , Karma Przejęta, Karma Rodowa, Przysięgi z Poprzednich wcieleń, niedotrzymane obietnice z obecnego życia... warto to wszystko poodcinać oraz wykonać Zabiegi Reiki.. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Anna (niezweryfikowany) w
Chciała bym poznać liczby ukryte w moim horoskopie urodzeniowym- 16.09.1978

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 9, 5, 3. Warto zaprzyjaźnić się z rytuałem okadzania mieszkania Białą Szałwią oraz w kominku zapachowym używać olejku Lawendowego - poprawi to jakość Energii wokół Ciebie. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Noemi (niezweryfikowany) w
16.09.1995

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 9, 6, 5, 4, 1, 3, 11/2. Jeśli sama o sobie będziesz mówić źle, to otoczenie będzie to powielać... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez AneRe (niezweryfikowany) w
Moja data urodzenia : 22.10.1971

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 1, 9, 5, 6, 7 . Zalecam nieco więcej cierpliwości i nie pozwalać się podpuszczać przez otoczenie... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w
31.01.1995

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 1, 6, 11/2, 8, 7, 3, 9, 5. Nie pomagaj na siłę innym osobom, skup się na swoich potrzebach ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Edyta (niezweryfikowany) w
Witam, chciałabym poznać liczby u kryte w mojej dacie urodzenia 09.09.1980 r. Czasami myślę że w poprzednim wcieleniu musiałam zrobić coś złego skoro od kilku lat jest ciężko, Z góry dziękuje.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: a są to same 9ki powtórzone czternaście razy. Jesteś bardzo starą duszą, która pilnuje młodsze duszyczki. Możesz mieć ciężko, gdy robisz coś wbrew swojemu przeznaczeniu. Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Edyta (niezweryfikowany) w
Witam. Chciałabym poznać liczby ukryte w mojej dacie urodzenia 09.09.1980 i zrozumieć dlaczego jest tak ciężko Z góry dziękuje

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 8, 9, 6, 7 Nie uprawiaj czarnowidztwa, bo to sobie przyciągniesz do życia... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Paulina (niezweryfikowany) w
Moja data urodzenia 29.05.1989r Z góry dziękuje za pomoc :-)

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 5 , 9, 7, 3, 8. Idź prosto do celu, nie pozwalaj by inni przez zazdrość świadomie Cię ograniczali... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Luiza Magdalena (niezweryfikowany) w
Prosze o Pentagram Urodzeniowy , na swoje nieszczescie i z klatwa wlasnej matki przyszlam na swiat 25.03.1968 r. Nie umiem kochac, nie umiem dac milosci, nie umiem zaufac , pomagam ludziom , ale nie umiem pomoc sobie , cala moja ,, magiczna " wiedza i rytualy wypalily sie , a czakry dawno sie zamknely - slowem nie mam dosc sily i tej energii , jestem chyba na przegranej :(

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 3, 6, 4, 9, 8, 1 U Ciebie funkcjonuje Numerologiczny Kod mówiący, że innych jesteś w stanie zmotywować, natomiast siebie już niekoniecznie potrafisz. Czy jesteś na przegranej pozycji ??? NIE !! Warto jednak by było pozbyć się tej negatywnej energii, która wparowała do Twojego życia - widać ją dokładnie w Twojej dacie. To nie tylko trudne relacje z matką, ale również dużo zazdrości wokół Ciebie, to zamknięta Czakra Korony i nadmiernie otwarty Splot Słoneczny.. Mogłabym tak jeszcze długo wypisywać - ale to już robię na osobistej konsultacji. ZAPRASZAM NA ZABIEGI REIKI- one już rozpoczną proces naprawczy w Twoim życiu... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez aga_mura (niezweryfikowany) w
Czy moze mi Pani zdradzić moje liczby w horoskopie numerologicznym? Z gory dziękuję

Wysłane przez aga_mura (niezweryfikowany) w
Zapomniałam dodać datę urodzenia :)02.10.1979

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 1, 8, 5, 9, 3, 4, 7. Komunikując się z otoczeniem nie używaj skrótów myślowych - nie każdy jest tak inteligentny jak Ty ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez aga_mura (niezweryfikowany) w
Dziękuję

Wysłane przez Elżbieta (niezweryfikowany) w
dzień dobry, czy nadal mogę zapytać o moja numerologię . Przyszłam na świat 19 czerwca 1964 r. Wiem że jestem numerologiczna 9 a 9 wszystko kończy... Proszę spojrzeć na moje liczby na nowy rok numerologiczny. pozdrawiam ...z poważaniem Ela Beśka

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 6, 11/2, 8, 9, 7, 4, 3. Na to by zerkać w nowy rok Numerologiczny zapraszam na indywidualną konsultacje.. Czy wszystko się kończy przy 9ce?? BZDURA. Jeśli do tej pory nie chowałaś głowy w piasek i sprawy były na bieżąco realizowane, to przy 9ce masz szansę pięknie się rozwijać i rozpoczynać nowe przedsięwzięcia. Poza tym Twoja numerologia mówi, że możesz wiele osiągnać, tylko nie podcinaj sobie skrzydeł !!! ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez tol (niezweryfikowany) w
poproszę o interpretacje

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 8, 3, 11/2, 6, 5, 4, 1, Nie daj sobie wmawiać, że na cokolwiek jest dla Ciebie za późno. Śmiało do przodu bo osiągniesz wiele... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Jo (niezweryfikowany) w
Witam. Czy mogłabym poznać liczby pentagramu urodzinowego... 3.09.1963 Dziękuje

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 3, 9, 1, 5, 4, 7, 6, 2. Unikaj skrótów myślowych, bo otoczenie nie nadąża za Tobą. Warto co roku odcinać się od Karmy Przejętej, bo ona mocno blokuje Twoje plany ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Karola7809 (niezweryfikowany) w
10.09.1978

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 9, 7, 8, 6, 5, 2. Unikaj czarnowidztwa, bo to co myślisz to, to przyciągniesz. Zatem skup się na pozytywnym kreowaniu swojej przyszłości ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Karolina (niezweryfikowany) w
Poprosze jesli mozna o moja liczbe 19.08.1972

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 8, 9, 2. Błędy komunikacyjne popsują niejedną relację - unikaj skrótów myślowych, nie wszyscy nadążają za Twoim tokiem myślenia... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką, która nie wykorzystując swojego potencjału zredukuje się do spolegliwej 2ki . Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 5, 6, 7, 8, 3, 11/2. Pamiętaj, że dla Ciebie NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO NA JAKIEKOLWIEK ZMIANY - możesz bardzo wiele !!!! ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Drzv (niezweryfikowany) w
03.09.1986

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 3, 6, 9. Nie pozwól spowalniać się przez osoby starsze wiekiem lub bardziej doświadczone, bo możesz osiągnąć dużo więcej niż one... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 3, 7, 1, 8, 6, 11/2. Unikaj czarnowidztwa, bo to co myślisz to, to przyciągniesz. Odcinaj się od zazdrosnych osób kąpielą w Zielu Ostrożenia ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką - Wibracją Mistrzowską, która jeśli będzie wykorzystywać swój potencjał i podpowiedzi losu, to daleko zajdzie. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 3, 2/11, 5, 8, 7, 6, 1. Oczyszczaj swoją przestrzeń naturalnym kadzidłem - drewienkiem Palo Santo lub Białą Szałwią wówczas będzie lepszy przepływ energetyczny... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 9, 8, 1, 3, 4, 7. jeśli już coś zbierasz, to niech to będą jakieś wartościowe rzeczy, które w przyszłości jeszcze więcej osiągną na swojej wartości... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Olga (niezweryfikowany) w
Witam Pani Ewo proszę o interpretację mojej daty 22.10.1990 wiem że jestem 6 ale co dalej to wielka niewiadoma.. Dziękuję z góry

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 6ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 1, 5, 6, 7, 11/2, 8.. Naucz się mądrego pomagania czyli wędka a nie ryba. Warto zadbać w pierwszej kolejności o swoje potrzeby!!! ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Christoph (niezweryfikowany) w
Prosze o analize. Dziekuje bardzo :)

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 5, 4, 7, 9, 11/2, 6. Nie mów o sobie zbyt wiele, za to wiedz o swoich przeciwnikach wszystko. Podróże dadzą Ci wiele inspiracji... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Stella (niezweryfikowany) w
Proszę o liczby.

Wysłane przez Stella (niezweryfikowany) w
30 04 1971 Pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 3, 4, 9, 7, 5, 1, 11/2, 6. Pilnować jakości swojej energii. Nie pozwalać by osoby starsze blokowały Twój rozwój... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 5, 6, 3, 11/2, 8, 7, 9 . Cudzy kryzys .daje Ci szansę na Twój rozwój. Więc oczy i uszy otwarte ! .. Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Ruda (niezweryfikowany) w
Podobno numerologiczna 8. (01.09.96), i ta 8 chyba ze mną bedzie do końca. Od podstawówki do sredniej szkoły, co w tym czasie różne klasy, zawsze numer 8 w dzienniku... a juz jak zdazalo sie ze mialam 7 albo 9 to wiedzialam tez juz ze ktoś dojdzie lub odejdzie. I tak zawsze zostawalo do konca roku w dzienniku 8. Dostalam mieszkanie również, numer 8. Mam córkę... z jej daty również wychodzi piekna 8 numerologiczna. Co może Pani powiedzieć na ten temat Dziekuje i pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
W temacie tych aspektów 8kowych zapraszam na konsultację :) . Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 9, 7, 8, 6, 2, 5. Masz siłę by zmienić wiele i pozytywnie kreować swoją przyszłość, ale druga mroczniejsza strona, to depresyjność i czarnowidztwo... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Dagmara (niezweryfikowany) w
09.08.1983

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką Liczba Mistrzowska, która dostaje od Losu wiele szans i odpowiedzi. Jeśli ich nie wykorzystasz, to 11ka zmieni się w 2kę. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 8, 3, 5, 1, 11/2, 7, 6. Opanuj swoją niecierpliwość, i nie pozwalaj podpuszczać się otoczeniu ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Sylwia (niezweryfikowany) w
Moja data urodzenia to 16.11.1982. proszę o interpretację. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną Mistrzowską11ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 11/2, 9, 4, 6. Nie trać czasu na zbyt przydługie rozważania tylko działaj, w przeciwnym razie wiele szans puścisz bokiem... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 3ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 5, 7, 3, 1, 8, 4. Uważaj bo możesz popełnić bardzo dużą gafę i przegwiazdorzyć. Odcinaj się co najniej raz w oku od Karmy Przejętej ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Vvv (niezweryfikowany) w
25.11.1999

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 11/2, 7, 3, 9. Słuchaj swojej intuicji oraz chwytaj dobre zrządzenia Losu, a daleko zajdziesz... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 3, 11/2, 1, 8, 5, 7, 6, 4. Dbaj o prawa autorskie Twoich projektów i pomysłów, bo często są podkradane... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Martens (niezweryfikowany) w
Poproszę o liczby ukryte w moje dacie 31.10.1987

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 3ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 1, 7, 5, 3, 8, 9, 6. Domykaj stare i nowe sprawy i nie rezygnuj na 5min przed metą... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Aspasja (niezweryfikowany) w
Pozdrawiam, chciałabym dowiedzieć się jakie są moje liczby w pentagramie urodzeniowy - 17.01.1984 Dziękuję

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 8, 1, 4, 9, 5, 6. Nie przejmuj się zdaniem osób trzecich, lepiej zacznij pozytywnie kreować swoją przyszłość - więcej osiągniesz ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Mm (niezweryfikowany) w
Poproszę bo chyba nie zostało wysłane 31.10.1987

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 3ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:4, 1, 7, 5, 3, 8, 9, 6. Nie podcinaj sobie skrzydeł i nie daj się wykorzystywać przez otoczenie - a spełnisz wówczas marzenia... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Anita (niezweryfikowany) w
dzień dobry, poproszę o wyliczeni 19.10.1968 z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 6, 8, 5, 7, 3, 2. Unikaj czarnowidztwa, bo to co myślisz to, to przyciągniesz. Zatem skup się na pozytywnym kreowaniu swojej przyszłości ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Edyta (niezweryfikowany) w
Bardzo proszę o interpretację mojej daty Edyta 08.10.1983r. Ostatnio dziwnie dzieje się w m moim życiu.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 3ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 8, 1, 3, 6, 9, 4, 5. Będąc w związku nie zapominaj o swojej karierze i swoim rozwoju... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką - Wibracja Mistrzowska. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 1, 6, 5, 7, 8, 11/2, 9, 3. Unikaj czarnowidztwa, bo to co myślisz to, to przyciągniesz. Zatem skup się na pozytywnym kreowaniu swojej przyszłości ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez xyz (niezweryfikowany) w
Dobry wieczór wspaniała strona,trafiłam, myślę nieprzypadkowo, bo takowych podobno nie ma.Moja data to 31.07.1959. Bardzo też chcialabym jakoś pomóc mojemu synowi, bo ma kilka ważnych decyzji do podjęcia, wręcz kluczowych dla dalszego życia osobistego i zawodowego.Jego data narodzin-25.07.1985. Pozdrawiam ciepło

Wysłane przez EvaHL w
W sprawie syna zapraszam na konsultacje:) Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:4, 7, 6, 11/2, 8, 1, 5, 9, 3 . Unikaj pomagania na siłę i skoncentruj się na swoich pragnieniach. Jeśli przestaniesz podcinać sobie skrzydła dalej zajdziesz... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach..... Natomiast syn jest numerologiczną 1ką jego liczby z Pentagramu: 7, 5, 1, 6, 3. Cudzy kryzys daje mu szansę na rozwój. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w
Dzień dobry, czy mogę prosić o interpretację mojej daty urodzenia. 19.11.1969. Pozdrawiam Beata

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 11/2, 7, 3, 4, 8, 5, 9. Nie podcinaj sobie skrzydeł bo możesz więcej niż Ci się wydaje ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Sandi (niezweryfikowany) w
06.07.1993 Dziekuje :)

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 6, 7, 4, 8, 3, 11/2, 1. Więcej wiary w siebie, bo otoczenie nie zawsze chce byś więcej osiągnęła od nich... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Marta (niezweryfikowany) w
Dzień dobry, proszę o padanie liczb z mojego Pentagramu Urodzeniowego. Czuję, że to trudna energia. Dziękuję i pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 6ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 3, 5, 1, 6, 7, 11/2, 8, 4. Raczej licz na siebie, bo ludzie będą tylko obiecywać Unikaj czarnowidztwa, bo to co myślisz to, to przyciągniesz. Zatem skup się na pozytywnym kreowaniu swojej przyszłości ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Mercy (niezweryfikowany) w
07.05.1994

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 5, 3, 8, 1, 4, 11/2, 9. Więcej wiary w swoje możliwości i skup się na pozytywnym kreowaniu swojej przyszłości ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Maksymilian R (niezweryfikowany) w
Bardzo proszę o podanie liczb z mojego pentagram urodzeniowego. Podejrzewam że duży wpływ mają liczby 11,23 i 24. Zwykle około 23 lub 24 dnia miesiąca mają miejsce różne wydarzenia. Data urodzenia 11.09.1996 rok. Pozdrawiam i z góry dziękuję

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 9, 7, 5, 4, . Nie opowiadaj o sobie zbyt wiele ALE za to wiedz wszystko o innych... Osoby starsze wiekiem lub doświadczeniem będą Cię blokować, byś nie osiągnął więcej niż oni... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Marta (niezweryfikowany) w
Dzień dobry, bardzo proszę o podanie liczb z mojego Pentagramu Urodzeniowego. Moja data urodzenia: 22.02.1973. Dziękuję i pozdrawiam Marta

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 2, 8, 6, 1, 5, 3. Tobie zależy na opinii otoczenia, a otoczenie chce Cię ograniczać abyś nie realizowała swoich marzeń, tylko ich pragnienia. Skup się na pozytywnym kreowaniu swojej przyszłości ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Ma (niezweryfikowany) w
Bardzo proszę o interpretacje mojej daty 14.12.81. Wiem, ze jestem 9, lubię pomagać innym ale mnie samej jakoś tak czasami pod górę ...będę wdzięczna za parę słów. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za poświęcony czas.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 5, 3, 1, 4, 8, 9, 11/2, 6. Przy tym pomaganiu uważaj by się za bardzo nie porozdawać i nie oddać ostatniej przysłowiowej koszuli. Więcej wiary w siebie i swoje możliwości, oraz zdrowego egoizmu a zajdziesz daleko... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Dorota (niezweryfikowany) w
Witam, proszę o interpretację 29.09.1982. Dziękuję

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 9, 4, 6. Dla Ciebie nigdy nie jest za późno na jakiekolwiek zmiany!!!! Możesz wiele osiągnąć ale w pierwszej kolejności spełniaj swoje potrzeby... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 8, 2, 1, 3, 4, 7. Nie przejmuj się zazdrosnym otoczeniem tylko rób wytrwale swoje... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Iza (niezweryfikowany) w
Poproszę o interpretację. Dziękuję

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 1, 5, 6, 9, 3. Niecierpliwość wodzi Cię na pokuszenie ALE za to cudzy kryzys jest dla Ciebie szansą na rozwój... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 3, 2, 5, 7, 9, 8, 4, Jesteś bardzo kreatywną osobą, a Twoje liczne zdolności ujawniają się po rzuceniu Cię na "głęboką wodę"... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez krzysztof (niezweryfikowany) w
Chciałbym poznać liczby w swoim Pentagramie 14,03,1966 Poproszę. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 3ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 5, 3, 4, 7, 8, 11/2, 9. Jak przestaniesz sobie podcinać skrzydła, to z większą łatwością przyjdzie kasa... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Na szczegółową analizę numerologiczną zapraszam na konsultację a tymczasem ...Jesteś docelową numerologiczną 6ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 5, 3, 7, 8, 6, 4, 11/2, . Twoje myśli mają moc sprawczą, zatem kontroluj to co myślisz, bo to przyciągasz do swojego życia. Raz w roku odcinaj Karmę Przejętą - ona bardzo silnie Cię ogranicza... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 3, 2, 5, 7, 9, 8, 4, Jesteś bardzo kreatywną osobą, a Twoje liczne zdolności ujawniają się po rzuceniu Cię na "głęboką wodę"... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Światło (niezweryfikowany) w
Jestem wdzieczna za ... Pare wstępnych slow 04.11.1978

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 11/2, 7, 9, 6, 1, 8. Zachowuj się zgodnie z literą prawa, a będzie mniej stresująco. Twoja intuicja dużo Ci podpowiada... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
zakładam, że chodzi o rocznik 80ty. Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 7, 9, 5. Masz w sobie ogromną siłę by przejść z sukcesem niejedną transformację... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną Mistrzowską 11ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 8, 3, 11/2, 5, 1, 7, 6. Los Ci sprzyja, wystarczy mieć oczy i uszy otwarte... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 6ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 3, 1, 5, 6, 7, 8, 4. Nie zapominaj o swoim rozwoju i satysfakcji. Zdanie otoczenia wcale nie jest tak istotne jak Ci się wydaje... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Aleksandra (niezweryfikowany) w
20.06.1987

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 6ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 2, 6, 7, 8, 4, 5, 1, 9 . Pozwól sobie na szczęście i sukces i nie grzeb się w przeszłości... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Lamila (niezweryfikowany) w
Witam, Chciałabym poznać znacznie liczb w mojej dacie urodzenia: 20.07.1989 Serdecznie dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :)

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 7, 9, 5. Nie zapędzaj się w tej charytatywnej pomocy, bo za mocno się rozdasz i stracisz... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Katarzyna (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie Pani Ewo Niedawno trafilam na Pani stronę i jestem zafascynowana -korzystam z Pani cudownych swiec i rytuau i bardzo też proszę o interpretacje mojej daty urodzenia 24.11.1964 Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Dziękuję za miłe słowa :) Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 6, 11/2, 8, 1, 9, 3, 4, 5 Jesteś bardzo kreatywną osobą, a Twoje liczne zdolności ujawniają się po rzuceniu Cię na "głęboką wodę"... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Uśmiech (niezweryfikowany) w
Pani Evo, bardzo proszę o wskazanie liczb ukrytych w moim pentagramie - data urodzenia 11.01.1980 Bardzo dziękuję.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 3ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 1, 9, 3, 6, 5, 4. Wiele zazdrości jest wokół Ciebie, ale nie zważając na osoby spowalniające Cię idź odważnie do przodu.... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Ewa (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie, chciałabym poznać moje liczby w pentagramie urodzeniowym 27.06.1982

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 6, 11/2, 8, 5, 1, 3, 4. Masz łatwość zarabiania pieniędzy zatem wytrwale realizuj swoje cele... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Urszula (niezweryfikowany) w
Urodziłam się 20.08.1974r

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 8, 3, 1, 4, 5, 7, 9, 6. Regularnie odcinaj się od Karmy Przejętej a Twoje szanse na większe pieniądze wzrosną. Unikaj czarnowidztwa... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez flower (niezweryfikowany) w
Dzień dobry, moja data urodzenia to 2/06/1992, czy mogę prosić o interpretację? Dziękuję

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 6, 3, 1, 5, 9, 8. Jesteś narażona na manipulację osób trzecich, ale za to w kryzysowych sytuacjach świetni sobie radzisz... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 3, 9, 7, 8, 1, 4, 6, 5. Otwieraj podświadomość na swoje cele, zaprzyjaźniaj się z przedmiotami, które chcesz mieć i pozytywnie kreuj swoją przyszłość... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Karolina (niezweryfikowany) w
Witam, bardzo mi miło. Chciałabym dowiedzieć się więcej o swoim życiu i poznać swoje liczby. 06.05.1989.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną Mistrzowską 11ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 6, 5, 9, 8, 7, 3, 4. Los podsuwa Ci wiele szans na to, by wejść na swoją właściwą ścieżkę i cieszyć się dobrobytem... Po więcej szczegółowych wskazówek zapraszam na konsultację. Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Aga (niezweryfikowany) w
18.08.1982. Poproszę

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 8, 2, 3, 1, 7, 4, . Od czasu do czasu daj datek na zbożny cel, wówczas ruszysz zastaną energię pieniądza... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie chciałabym poznać moje liczby pentagramu urodzeniowego dla daty 27.06.1982, dziękuję

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 6, 2, 8, 5, 13, 11/2. Masz łatwość zarabiania pieniędzy zatem wytrwale realizuj swoje cele... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Ewa (niezweryfikowany) w
Bardzo proszę o interpretację mojej daty urodzenia 09.07.1975 r. Pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną Mistrzowską11ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 7, 4, 11/2, 6, 5, 8. Realizuj swoje własne cele a nie oczekiwania otoczenia... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Galubelka (niezweryfikowany) w
Proszę o podanie moich liczb w Pentagramie urodzeniowym 17.04.1984. Dziękuję i pozdrawiam ciepło:)

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 8, 4, 3, 7, 1, 11/2, 6. Więcej wiary w siebie, bo możesz dużo więcej niż Ci się wydaje. Odcinaj się raz w roku od Karmy Przejętej... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką, która niewykorzystana zredukuje się do uległej 2ki. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 11/2, 5, 7, 8, 1, 6. Realizuj swoje cele - nie oczekiwania otoczenia... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 3, 11/2, 7, 9, 5, 1, 6. Warto co najmniej raz w roku wykonać Rytuał Odcinający od Karmy Przejętej. Karma Przejjęta bardzo silnie blokuje Twoje cele... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Mm (niezweryfikowany) w
Dzień dobry , Czy mogę prosić o moje liczby? 18.11.1977 Z góry dziękuję Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 11/2, 6, 8, 1, 5, 4, 3. Uwaga na czarne myśli, bo cieżko się będzie z nich wydostać... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 4, 8, 11/2, 3, 1, 6, 9. Realizuj swoje cele - nie oczekiwania otoczenia... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez vIOLIK (niezweryfikowany) w
wITAM; CHCIALABYM POZNAC pentagram urodzeniowy mojego meza 13.02.1954 bo jest bardzo podatny na wszelkiego rodzaju uroki, ktore kobiety na niego rzucaja. Pozdrawiam Violik

Wysłane przez EvaHL w
Mąż jest docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Jego życie mają wpływ wszystkie liczby z Jego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 11/2, 1, 6, 7, 8, 3. Tak, potwierdzam, mąż posiada numerologiczne kody sugerujące, że kobiety mu złożyczą i jednocześnie gotowe są ulec jego urokowi... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Katarzyna (niezweryfikowany) w
Proszę o Pentagram Urodzeniowy 24.11.1964 Pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 6, 11/2, 8, 1, 9, 3, 4, 5. Nie podcinaj sobie skrzydeł, bo możesz bardzo wiele. Regularnie odcinaj się od Karmy Przejętej, bo to przeważnie ona nie pozwala iść do przodu... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 6ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 6, 8, 1, 9, 3, 5, 4 Pomagaj innym, ale rób to mądrze i nie narzucaj się... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 6, 1, 7, 4, 8, 3, 2. Nie poddawaj się w realizowaniu celu i regularnie oczyszczaj siebie i mieszkanie okadzając Białą Szałwią lub Palo Santo... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 3, 4, 9, 7, 5, 1, 11/2, 6. Często możesz trafiać na zazdrośników. Co najmniej raz w oku odcinaj się od Karmy Przejętej .. Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Mf (niezweryfikowany) w
Dzień dobry, serdecznie proszę o pentagram urodzinowy 18.11.1977. Dziękuję Pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 11/2, 6, 8, 1, 5, 4, 3. Uwaga na czarne myśli, bo ciężko się będzie z nich wydostać... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Karina (niezweryfikowany) w
30.06.1979

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 3, 6, 8, 9, 7, 5, 11/2. Pilnuj negatywnych myśli bo to dzięki nim źle dzieje się w życiu... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Stanisław (niezweryfikowany) w
Witam poproszę o pentagram urodzeniowy 28.08.1961

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 8, 9, 7, 6. Wytrwać w celach i nie rezygnować na 5min przed metą... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez V.E (niezweryfikowany) w
Witam, moja data urodzenia to 10.06.1998r. Z góry bardzo dziękuję, pozdrawiam ciepło..

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 6, 9, 7, 8, 4. Przy ciąży pilnować spraw hormonalnych. Często okadzać swoją przestrzeń Białą Szałwią lub Palo Santo... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Katarzyna (niezweryfikowany) w
Dzień dobry, poproszę o interpretację mojej daty urodzenia:01.04.1966 oraz mojego męża:11.11.1966. Od zawsze obie te daty wydawały mi się bardzo magiczne. Katarzyna

Wysłane przez EvaHL w
Witam na interpretację daty ur. zapraszam na tel. konsultację, bo tu można rozmawiać godzinami... Teraz podam tylko liczby wpisane w Wasze Pentagramy Urodzeniowe :) Pani Pentagram: Jesteś docelową numerologiczną 9ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 4, 5, 9, 6, 8. Uwaga na czarne myśli, bo ciężko się będzie z nich wydostać... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. . Pentagram Męża : jest docelową numerologiczną 8ką. Natomiast wszystkie liczby, które mają wpływ na jego całe życie to: 11/2, 4, 8, 3, 6. Musi nauczyć sie mądrze pomagać a nie rozdawać... Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Stanisław (niezweryfikowany) w
moja data urodzenia 28.08.1961r proszę o liczby pentagramu urodzeniowego. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 8, 7, 9, 6. Jeśli coś chcesz to to osiągniesz tylko myśl pozytywnie. Często okadzaj swoją przestrzeń Białą Szałwią lub Palo Santo... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Martka (niezweryfikowany) w
29.11.1980 Będę bardzo wdzięczna bo jestem pasjonatką numerologii a ten system jest dla mnie czymś nowym :)

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 9, 4, 8, 6. CO najmniej raz w roku wykonać odcięcie od Karmy Przejętej, bo mocno blokuje Twoje plany i podcinaj sama sobie skrzydeł... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez V.V.V (niezweryfikowany) w
Witam, chciałabym dowiedzieć się na temat mojego pentagramu ur. i co tam pani wyczyta..10.06.1998, dziękuję, pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez EvaHL w
Witam po konkretne informacje zapraszam na konsultacje tel. :) Jesteś docelową numerologiczną 7ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 6, 9, 7, 8, 4. Przy ciąży pilnować spraw hormonalnych. Często okadzać swoją przestrzeń Białą Szałwią lub Palo Santo... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Basia (niezweryfikowany) w
Pani Ewo bardzo chciałabym poznać mój pentagram urodzeniowy.Moja data urodzenia 26.06.1972 rok Pozdrawiam.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 6ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 8, 6, 1, 7, 5, 11/2, 4, 9. Nauczyć się mądrego pomagania, bo często możesz być posądzona o wtrącanie się. Często okadzać swoją przestrzeń Białą Szałwią lub Palo Santo... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 3, 2, 6, 8, 5, 4, 1, 9. Zazdrosne osoby zechcą wyhamować Twój rozwój - nie pozwól na to.. Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Sylwia (niezweryfikowany) w
Witam, proszę o pentagram urodzinowy 27.04.1989. Z góry dziękuję!

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 4, 8, 3. Realizuj swoje własne plany i cele A NIE oczekiwania otoczenia... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Jakub (niezweryfikowany) w
Pani Ewo ChCialbym poznać swój Pentagram urodzeniowy 27.04.1991 r. I zapytam czy jest coś bo nie mam szczęścia do wielu rzeczy w życiu coś ci blokuje ?

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 6ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 4, 2, 6, 1, 8, 5. To Pańskie szczęście blokuje Karma Przejęta - warto wykonać od niej odcięcie. Rytuał Odcięcia od Karmy Przejętej znajdzie Pan w moim sklepie www. jest tam też opis o co chodzi z tą Karmą. ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Jeśli chce Pan poznać wszystkie swoje życiowe potykacze, to proszę napisać do mnie poprzez zakładkę KONTAKT z tytułem "życiowe potykacze" Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Leila (niezweryfikowany) w
Chciałabym poznać liczby ukryte w swoim Pentagramie Urodzeniowym 26.10.1992 Poproszę. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 3ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 8, 1, 3, 9, 6, 4, 5. Warto zwiększyć dystans do siebie i będzie lżej ;) Poza tym kąpiel w Zielu Ostrożenia ściągnie negatywną energię zazdrośników... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 6, 5, 7, 9, 3, 1, 11/2, 8, 7. Zbieraj wyjątkowe rzeczy, bo masz dobrą rękę do wyszukiwania wartościowych rzeczy. Często okadzać swoją przestrzeń Białą Szałwią lub Palo Santo... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 5, 1, 4, 3, 6, 2, 8. Uważaj na błędy komunikacyjne, bo nie każdy jest tak inteligentny i nie odczytuje Twoich skrótów myślowych... .Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 3, 6, 11/2, 1, 9, 7. Unikaj pomagania na siłę i zwróć uwagę by za bardzo się nie rozdać... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Lua (niezweryfikowany) w
09.05.1977

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 5, 6, 11/2, 1, 3, 8, 7. Realizuj wytrwale swoje cele i nie pozwalaj spowalniać się przez otoczenie.. Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Jola (niezweryfikowany) w
12.05.1959

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 3, 5, 6, 11/2, 8, 4. Realizuj swoje cele a nie oczekiwania otoczenia... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 7, 11/2, 9, 3, 8, 5. Nigdy nie wątp w siebie i zacięciem realizuj swoje plany.. Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Elżbieta (niezweryfikowany) w
Witam, poproszę o interpretację mojego pentagramu urodzeniowego, moja data urodzenia to 27.11.1974. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 11/2, 3, 5, 4, 6, 7, 8. Nie przejmuj się zazdrośnikami, tylko zdobywaj kolejny cel... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez kasia (niezweryfikowany) w
moja data urodzienia: 30.12.1986 ,dziekuje!

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 3ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 3, 6, 9. Unikaj pomagania na siłę i zwróć uwagę by za bardzo się nie rozdać. Jesteś niezłym katalizatorem dla wielu osób... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ą. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 6, 2, 5, 8, 4, 3, 7, 1, 9. Nie podcinaj sobie skrzydeł, bo możesz dużo więcej niż Ci otoczenie sugeruje ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Nikodem (niezweryfikowany) w
13.11.1977 Poproszę o pentagram urodzeniowy.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 3ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 11/2, 6, 3, 9, 8, 7. Dla wielu osób jesteś katalizatorem, ale zadbaj też by realizować swoje własne pragnienia. Zdrowy egoizm, wbrew obiegowej opinii nie zabija, tylko wspiera Cię w dążeniu do sukcesu... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Mika (niezweryfikowany) w
Urodziłam się 07.03.1980, proszę o interpretację.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 3, 9, 1, 2, 8, 4. Nie każdy jest tak inteligentny jak Ty, dlatego nie używaj skrótów myślowych, bo nie zostaniesz zrozumiana... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Agnieszka (niezweryfikowany) w
Chciałbym poznać liczby ukryte w swoim Pentagramie Urodzeniowym 07.11.1973 Poproszę

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką., która jeśli nie będzie wykorzystywać swojego potencjału i szans od losu, zredukuje się do spolegliwej 2ki, i zbyt wiele nie osiągnie. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 11, 2, 4, 9. Realizuj swoje cele - nie oczekiwania otoczenia!!! oraz odcinaj się od Karmy Przejętej, bo ona bardzo silnie blokuje Twój rozwój... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez klaudiaa (niezweryfikowany) w
Chciałbym poznać liczby ukryte w swoim Pentagramie Urodzeniowym 07.04.1993 Poproszę. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 6ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 4, 11, 2, 8, 1, 6, 5, 9 Nie poddawaj się i idź do przodu, zazdrośnicy i tak będą. Odcinaj się od Karmy Przejętej.. Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Anqa (niezweryfikowany) w
07.03.1978

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką.. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 3, 1, 6, 9, 8, 5, 4. Uwierz w siebie i egoistycznie realizuj swoje plany a nie cudze oczekiwania... Nie pozwalaj się wykorzystywać oraz odcinaj się od Karmy Przejętej, bo ona bardzo silnie blokuje Twój rozwój... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Marla (niezweryfikowany) w
05.04.1979 Dziękuję :)

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką., Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 5, 4, 8, 3, 7, 9. Nie dawaj się wodzić za nos Czarnym Myślom, bo to myślisz - to to przyciągasz do siebie.... oraz odcinaj się od Karmy Przejętej, bo ona bardzo silnie blokuje Twój rozwój... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Melania (niezweryfikowany) w
Witam Pani Evo, Bardzo proszę o podanie liczb z mojego pentagramu urodzeniowego 20/07/1983. Czy karma ma wpływ na moja obecna sytuację? Co mogę zrobić by zacząć prawdziwie żyć? Jak pomóc? Ogromnie dziękuję i pozdrawiam :)

Wysłane przez EvaHL w
Witam Pani Melanio :) Jesteś docelową numerologiczną 3ką., Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 2, 7, 3, 1, 6, 9, 8, 11. Tak Karma Przejęta ma wpływ na Pani życie dlatego co najmniej raz w roku warto odcinać się od Karmy Przejętej, bo ona bardzo silnie blokuje Twój rozwój. Poza tym nie przejmować się zazdrosnymi osobami, bo oni świadomie będą odwodzić Panią od realizowania swojego planu. Postawić swoje potrzeby na pierwszy miejscu!!! Proszę do mnie napisać lub zadzwonić i poprosić o ŻYCIOWE POTYKACZE - tam jest odpowiedź dlaczego dzieje się tak, jak sie dzieje oraz podam od razu co robić .. Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Karol (niezweryfikowany) w
Proszę o liczby 10.11.1968. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie