Opinie

Opinie

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechcesz podzielić się swoją opinią po kontakcie ze mną. Każdy wpis daje mi dużo radości.
Ciesze się, że mogłam Tobie pomóc :)

Strony

lukas 89 reiki 10

zabiegi reiki ok .Pomagają nic pani nie pisze co wyszło itp co po zabiegach reiki tez:...

Dzień dobry Panie Łukaszu
Z harmonogramem Zabiegów dostał Pan informacje, że po zakończonym Pakiecie Zabiegów Reiki należy się do mnie zgłosić, wówczas sprawdzę stan Czakr. Jeśli się Pan nie zgłosił, to ja sama z siebie takich informacji nie wysyłam.... Nie robię tego złośliwie, tylko mam tak dużo zleceń, że nie wyrabiam ze wszystkim. Dlatego stan Czakr po wykonanych Zabiegach sprawdzam "na żądanie".
Życzę cudownego dnia !!

Ewelina

Piękne zapakowane Świece z ogromną czułością. Po otwarciu paczki czuć było miłość osoby ktora ją szykowała . I niespodzianka, jakże miła w postaci Anielskiego przesłania . Polecam serdecznie - Ewelina

Dziękuję za te miłe słowa i docenienie.
Tak, każde zamówienie jest personalizowane i z wielką czułością pakowane. To radość i dobra energia spakowana w mały kartonik :)
Życzę cudownego dnia !!

Dorota

Dzień dobry, często korzystam z Pani strony. Anielskie przesłania pomagają mi w pracy nad sobą. Bardzo dziękuję.
Mam pytanie jeszcze co do rytuałów kolorami świec. Chciałam palić u siebie w pracy przez okres 7 dni białe świece na oczyszczenie, potem zielone na pieniądze, rozwój oraz pomyślałam sobie jeszcze czerwonej na spotkanie bliskiej osoby. Proszę mi powiedzieć czy palenie świecy co dnia musi być bez przerwy, tzn. czy będzie przerwany cykl jeśli nie mogę zapalić danego dnia świecy?
Pozdrawiam serdecznie
Dorota

Witam Pani Doroto
Tak palenie świec powinno być w jednym rytmie - tutaj codziennie bez przerwy.
Co do spotkania bliskiej osoby zalecam świecę Naturalną Różowo-Czerwoną - ona daje partnera wiernego, czułego i szanującego..
Życzę powodzenia
Eva HL.

ewa

dzień dobry Pani , zamówiłam u Pani świecę zielono -złota - piękna , niby ktoś by powiedział że świeczka , ale jednak a na dodatek przekaz dobrego słowa i do tego różowy mały dodatek , dziękuje
a przy okazji czy tego rodzaju rzecz - przepraszam że tak nazwałam , mogę podarować bliskiej osobie w odpowiedniej intencji - mojej siostrze , której życzę jak najlepiej . Będę wdzięczna za odpowiedź . Wszystkiego dobrego dla Pani

Dziękuję za te miłe słowa :) . Tak może Pani zrobić taki prezencik dla siostry. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Pati78

Żałosna manipulacja, opinie dodawane są za zgoda administratora, który odrzuca negatywne opinie.

Żadna manipulacja droga Pani Pati78. To właśnie sfrustrowani hejterzy wymusili taki system :). Zapraszam do mojego wpisu A PO SPOTKANIU ZE MNĄ ŚWIAT SIĘ ZMIENIA, tam są wstawione skany moich podopiecznych i klientów, którzy przysłali do mnie wiadomości na priv. ........................ A tym czasem życzę miłego dnia. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Asia

Szczerze polecam zabiegi Reiki w wykonaniu P. Evy. Przeszłam 2 pełne cykle - pod koniec ubiegłego roku i na wiosnę 2018 - i z etapu niemal całkowitego wyczerpania psychicznego i fizycznego, podniosłam się na tyle, że codziennie ćwiczę i pracuję, i poszukuję nowych rozwiązań wydostania się w finansowego impasu. Jestem spokojniejsza i pogodniejsza, zdecydowanie łatwiej mi konstruktywnie myśleć, marzyć i działać. Wzmocnienie godne rekomendacji!

Bardzo dziękuję za tak miłą rekomendację. Niech się dzieje w Pani życiu wszystko to co najlepsze !!! i Zapraszam na kolejne REiki by utrzymać Pani Energię na wysokim poziomie:)
Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Jowita

Chciałam podziękować za rytuał intencyjny (intencja o poprawę sytuacji materialnej) i za pokład pozytywnej energii, którą otrzymałam podczas rytuału. Spotkanie z Panią Ewą było niesamowitym ciekawym doświadczeniem i mam nadzieję że w końcu moje życie nabierze kolorowych barw i wszystko zacznie się układać. Na "efekty" naszej sesji czekam :-). Z pewnością skorzystam jeszcze z innych zabiegów czy rytuałów od Pani Ewy gdyż jest we mnie jeszcze wiele pokładów złej energii, stresu i jest jeszcze wiele do zrobienia ze mną i we mnie. Serdecznie polecam. Pozdrawiam Pani Ewo i dziękuję raz jeszcze zarówno za rytuał jak i za rozmowy telefoniczne.

Marzena

Zacznę od tego że Pani Ewa jako jedyna osoba do tej pory mi pomogła w widoczny sposób. Jak trafiłam do Pani Ewy byłam bliska depresji. Miałam straszne problemy na polu zawodowym. Nie wiem dlaczego zawsze w każdej podjętej pracy działo się źle. Schemat był ten sam: przychodzę do pracy jako osoba nowa, kompetentna, nieraz przerastająca wszystkich swoim doświadczeniem, umiejętnościami. Po szeregach kursów, szkoleń, uprawnień. Przez pierwsze 3 miesiące jest świetnie: Wszyscy są mną zachwyceni, moimi pomysłami, mniej doświadczeni koledzy uczą się ode mnie i proszą o radę. Kluczowi klienci są do mnie przysyłani. Mija 3 miesiące i zaczynała się równia pochyła w dół. Zaczynało się od drobnych rzeczy, minimalnych błędów, potknięć, pojawiała sie niechęć od szefowej, (niestety zazwyczaj trafiałam na kobiety), managera, kluczowego pracownika. I zaczynało się, robienie ze mnie kozła ofiarnego, podważanie moich kompetencji, najmniejszy błąd urastał do rangi narodowej katastrofy, podrzucanie mi świni, klasyczny mobbing Wszystkie winy innych zrzucane są na mnie. Odbierani są mi klienci. Robienie wszystkiego abym zrezygnowała. Trwa to ok 1-2 lata. Sama zazwyczaj rezygnowałam jako strzępek człowieka, albo byłam zwalniana z jakiegoś wyszukanego, rozdmuchanego powodu. Bałam się podejmować nową pracę, bo będzie tak samo. Obejmując nową prace towarzyszył mi lęk że i tak za chwile mnie wywalą. I takie błędne koło. Samosprawdzająca się przepowiednia, której biegu nie mogłam zmienić. Gdyby nie mój malutki biznesik nie miałabym na rachunki. Dodam ze przeszłam 3 sesje u różnych psychologów, poddawałam się hipnozie, byłam u kilku wróżek, magów, ba nawet u psychiatry.
I wtedy trafiłam na Panią Ewę. Bezbłędnie ,na podstawie samej daty urodzenia zcharakteryzowała moja sytuacje, znalazła problem i zaleciła zabiegi reiki i rytuał odcinający od matki. Zaznaczyła że wzbudzam w kobietach uczucie zazdrości. Nie wiadomo z jakiego powodu, ale tak na mnie reagują. Pomyślałam "hmm kolejny naciągacz, znowu czary mary i utrata kasy, której nie mam" Ale pani Ewa tak bezbłędnie scharakteryzowała mnie na podstawie tylko daty urodzenia, że postanowiłam jej zaufać.
Na początku było źle, i złe samopoczucie, mdłości, migrena, wręcz stan depresyjny. Straciłam znowu pracę, a liczyłam ze zabieg pozwoli mi odwrócić ten bieg. Byłam w tedy w trakcie rozmów o inną pracę, i nagle, zerwali ze mną rozmowy, stracili zainteresowanie. Poza tym wydarzyło się jeszcze kilka innych nieszczęść o których nie chce pisać. Pani Ewa przekonała mnie, abym kontynuowała reiki do końca...i się zadziało. Pojawiła się nowa praca. Na pierwszy rzut oka kompletnie nierokująca, a później okazała się strzałem w 10. Pracuje od 2 lat w cudownym miejscu z wspaniała szefową. Wreszcie mam o czym marzyłam. Ktoś się ze mną liczy, dba o mnie, ze mną są omawiane wszystkie ważne decyzje firmy, to ja otrzymuje kluczowych klientów. Zarobki też całkiem w porządku. Nawet mój malutki biznesik ewoluował tak, że mogłabym sobie pozwolić utrzymywać się tylko z niego.
Później Pani Ewa zrobiła rytuał odcinający od matki i jej toksycznego wpływu na mnie. To nie jest tak, że odcięłam się od osoby mojej matki. Ale jej słowa które zawsze miałam z tyłu głowy przestały mi dźwięczeć. "nie nadajesz się", "nie dasz sobie rady" "ośmieszysz się tylko", "nie da się ciebie lubić"
Regularnie korzystam z pomocy pani Ewy, jej rytuałów, wykonuje zalecone zabiegi (biała szałwia, ostrożeń) teraz nawet zamówiłam reiki dla męża. Głęboko wierzę, ze mi pomoże

Bryjka JB

Pani Ewo, jestem pełen podziwu. Naprawdę robi Pani cudowne rzeczy. Życzę dalszych sukcesów. Magicznie pozdrawiam! :)

Weronika

Witam. Pani Ewo jest pani wspaniała osobą. Pani wróżba o dziecku sprawdziła się!!! Będę miała dziewczynkę, nazwę ją pani imieniem. Jeszcze raz bardzo pani dziękuję!!!! ;)

Strony