Powitanie

Powitanie

śr., 26/02/2014 - 10:52 -- admin
Foto: 

Witam Wszystkich serdecznie smiley

… I w końcu się zadziało… postanowiłam  ulec namowom wielu osób,  i …. tak oto powstała  moja Magiczna Strona.  Osoby, które zdołały mnie już poznać, mogą potwierdzić, że jestem kobietą o wielu pasjach i zainteresowaniach. Uważam, że skoro Stwórca dał mi tyle talentów, grzechem by było ich nie wykorzystać, a tym bardziej nie rozwijać i pielęgnować J . Zresztą to wszystko mam wyraźnie zaznaczone w moim Portrecie Numerologicznym – więc nie mam zamiaru się spierać , tylko wolę to wykorzystać i pomagać w ten sposób ludziom … bez względu czy kładę karty , czy robię zabieg Reiki a może szkolenie… – zawsze moim celem jest pomóc danej osobie najlepiej jak potrafię .

Skoro trafiłeś tutaj do mnie, widocznie potrzebujesz pomocy, sugestii małej wskazówki ??  A może, to tylko Twoja ciekawość i chciałbyś się czegoś dowiedzieć o kartach, magii świec, terapii Reiki… A jeśli spodoba się tu Tobie i postanowisz zostać ze mną dłużej – będzie mi niezmiernie miło, co też potwierdzi sens tworzenia tej strony.

Zatem zapraszam Cię do pozostawienia śladu po sobie, do dyskusji na wszelakie tematy czy zadawania pytań. Lojalnie uprzedzam, że ani straganowej pyskówki a tym bardziej bezpodstawnej krytyki nie mam zamiaru tolerować …

Moim zamysłem jest stworzyć stronę nieco inną od tych „szablonowych”. Stronę na której z przyjemnością zakotwiczysz, zrelaksujesz się , może nawet pośmiejesz i naładujesz akumulatory dobrą , pozytywną Energią na kolejne dni…  także zapowiada się, że będzie się działo ;) … Pomimo szczypty humoru i mocy pozytywnych fluidów jedno się nie zmieni – zawsze będę poważnie podchodzić do Zabiegów Reiki czy czytania kart…

W takim układzie serdecznie zapraszam
do mojej Magicznej Krainy
rozsiądź się wygodnie i… miłego czytania
Przesyłam moc Pozytywnej Energii

Pozdrawiam Eva H.L.

Komentarze

Wysłane przez AgaTka (niezweryfikowany) w
Pięknie dziękuję za tak super stronkę - w końcu się doczekałam !!!!!!!! Najbardziej cieszę się, że w końcu będę mogła sama losować sobie przesłania Anielskie - nie będę już Ciebie "molestować " :) one zawsze wskazują mi właściwą drogę. Dziękuję jeszcze raz i niecierpliwie czekam na Twoje magiczne wpisy, bo jesteś skarbnicą wiedzy :):) Pozdrawiam ciepło i powodzenia !!!

Wysłane przez EvaHL w
Witam Cie AgaTko w moich skromnych progach :) Niezmiernie miło mi, że tutaj jesteś i życzę Ci aby Przesłania Anielskie były zawsze dla Ciebie trafnym drogowskazem :)

Wysłane przez Kasia-kolka (niezweryfikowany) w
Serdecznie witam:) Super strona!!! Ujął mnie ten spokój i lekka radość. Oby się wiodło :). Dzisiaj wykonałam rytuał na poprawę finansów i jestem bardzo ciekawa efektu. Jakkolwiek by nie było, to mieszkanie pachnie pięknie. Pozdrawiam ciepło. Kasia.

Wysłane przez EvaHL w
dziękuję za tak miłe słowa :) cieszę się że ten Magiczny Zakątek sprawia, że codzienność nabiera kolorów i uśmiech pojawia się na twarzy. Zatem zapraszam , rozgość się, usiądź wygodnie i wsłuchaj się w swoje serce :) niech Aniołki udzielają trafnych wskazówek :) Magicznie pozdrawiam !!!

Wysłane przez zosia (niezweryfikowany) w
Bardzo cieszę się że znalazłam to piękne miejsce. Jest tu tyle pozytywnej energii, że zawsze z radością tu wracam by podładować moje życiowe baterie. Na prawdę bardzo energetyczne miejsce. Gratuluje - jestem Twoją fanką !!!

Wysłane przez jolka ze Szczecina (niezweryfikowany) w
Cieszę się że powstało takie magiczne miejsce. Czuć tu pozytywne wibracje i dobrą Energię. Bardzo lubie tutaj zaglądać i czerpać te dobre fluidy ,które dają mi siłę do walki o lepsze jutro. Pięknie pozdrawiam. I mam nadzieję że zostanie Pani już na zawsze, bo robi Pani piękne i zarazem niesamowite rzeczy niosąc pomoc innym.

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie