Czy Zeszyt Marzeń to ściema ??

Czy Zeszyt Marzeń to ściema ??

pon., 22/01/2018 - 07:07 -- EvaHL
Często sugeruję Wam w wiadomościach priv oraz w indywidualnych konsultacjach telefonicznych, że warto założyć sobie Zeszyt Marzeń i regularnie z nim pracować. Niektórzy zakładają go bez mrugnięcia okiem, inni zakładają i po miesiącu żalą się że nic się nie spełnia... a ja się pytam wówczas "a co zrobiłeś/aś w tym temacie by przybliżyć się do celu ??" i najczęściej pada odpowiedź "no przecież zapisałem to w moim Zeszycie Marzeń ! " ... no tak , zapisane zostało, ale niestety na tym się skończyło . Czyli brak jest kolejnego kroku, by osiągnąć swój cel. Brakło planowania i konsekwencji... Musi być reakcja łańcuszkowa : MARZENIE => ZESZYT MARZEŃ => PLANOWANIE => REALIZACJA . Dopiero wówczas Twoja podświadomość widząc Twoją konsekwencję, zacznie dla Ciebie pracować i podsuwać Tobie właściwe zrządzenia losu oraz właściwych ludzi, byś mógł osiągnąć swój cel. To mogą być pomocni ludzie, to mogą być nowi klienci, którzy przyprowadzają kolejnych, to może być wygrana lub niezła podwyżka w pracy. Zadzieje się coś, co przybliży Cię do celu.
Wówczas zaczniesz wykreślać kolejne zrealizowane cele, a Twoja podświadomość zacznie pomagać Tobie przy realizacji następnego marzenia...
Czy to się sprawdza - oczywiście że tak. Zawsze podkreślam, że wszystko testuję w pierwszej kolejności na sobie. W moim przypadku Zeszyt Marzeń działa rewelacyjnie. Mam go już od co najmniej 8 lat. Na początku tego roku spełniło się jedno z moich marzeń o posiadaniu wypasionej pralki. Co prawda przez 2 lata zmienił mi się model oraz producent, bo wszedł na rynek jeszcze bardziej wypasiony model - niestety nie potrafi jeszcze prasować, a przydałoby się, ale najnowszy model również wpisałam do mojego Zeszytu, i pracowałam, i chodziłam "odwiedzać pralkę w sklepie ( czyli zostawiałam mój energetyczny ślad, a mojej podświadomości pokazywałam, że taką chcę i że zasługuję na nią. Czyli DODATKOWO JESZCZE KODOWAŁAM SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ ... i co ??? i właśnie idę do mojej łazienki, bo dostałam sygnał dźwiękowy, że moja nowiuteńka wymarzona pralka właśnie skończyła pranie 
Czy warto marzyć ??? - warto !
Czy warto założyć Zeszyt Marzeń ?? - warto !!
Czy warto wierzyć w siebie i swoje możliwości - warto !!!
Czy warto zaangażować się w realizację celów ?? - warto !!!!
Zatem biorąc pod uwagę aspekty numerologiczne oraz układy planet podpowiem Wam jeszcze, że w tym roku wierzyć i marzyć to za mało, bo Saturn w Koziorożcu przez najbliższe 2 lata będzie wymagał od Ciebie jeszcze konkretów czyli :
- działania
- zdecydowania
- konsekwencji
- dyscypliny
Ale za to, to co zdobędziemy w tym czasie, będzie to bardzo solidne i trwałe na wiele lat. Bo Saturn, to planeta, która będzie pracą prowadzić do celu. Pracą , konsekwencją i dyscypliną. A Ty swoją inicjatywą i zdecydowaniem stworzysz bardzo stabilne podłoże finansowe.

Ciekawe ilu z Was doczytało do końca, bo miało być kilka słów a wyszła epopeja....

O tym jak założyć i prowadzić taki Zeszyt Marzeń pisałam tutaj
pod tym linkiem http://www.evahl.pl/magiczny-zakatek/magiczny-zeszyt-marzen-celow-umowa-...

 

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

 

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL  oraz UE w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie