Magia świec

Choinka Dobrobytu Zdrowia i Szacunku

czw., 14/12/2023 - 14:28 -- EvaHL

Naturalna Świeca Złocona Wigilijna Choinka przeznaczona jest do przyciągnięcia Energii Zdrowia, Dobrobytu oraz wzajemnego Szacunku dla Ciebie i Twoich najbliższych.
Poza tym ochrania ona Twoje Dobra Materialne i Dokonania Intelektualne. 

Świecę tę warto zapalić podczas Wigilijnej Kolacji wypowiadając te słowa: 
"Skutecznie przywołuję do mojego życia Cudowną Energię Zdrowia, Dobrobytu i wzajemnego Szacunku. Niech ta Pozytywna Energia Spełnienia pędzi do mnie z

Świeca Sojowa Palo Santo – oczyszczenie, spokój, zdrowie, powodzenie

wt., 24/10/2023 - 21:46 -- EvaHL

 

Naturalną Sojową Świecę Palo Santo, zalecam używać nie tylko w domu, ale również w Firmie, Biurze czy Salonie. Świeca swoim wyglądem nie będzie wzbudzać zaciekawienia, a doskonale oczyści przestrzeń z negatywnej energii - Zapal ją na minimum 1godz. - najlepiej do stopienia wierzchniej warstwy wosku

Świeca Anielskiej Mocy - Spokój, Ochrona, Opieka

wt., 24/10/2023 - 21:33 -- EvaHL

Naturalną Świecę Anielskiej Mocy, zalecam używać nie tylko w domu, ale również w Firmie, Biurze czy Salonie. Świeca swoim wyglądem nie będzie wzbudzać zaciekawienia, a doskonale oczyści przestrzeń z negatywnej energii - Zapal ją na minimum 1 godz.- tak aby górna warstwa wosku się stopiła.

Świeca została wzmocniona Anielską Runą Mocy.
Posiada bardzo przyjemny i unikalny zapach

Świeca Ochrona Domu i Domowników - Zgoda, Bezpieczeństwo, Pomyślność

wt., 24/10/2023 - 21:22 -- EvaHL

 

Naturalną Świecę Ochrona Domu i Domowników, zalecam używać do oczyszczenia Domu i Domowników z negatywnej energii oraz do przywołania Pozytywnej Energii Spełnienia.

Warto zadbać o Pozytywną Energię naszego domu i mieszkańców. Tak, aby zapanowała w nim Zgoda, Harmonia, Zdrowie i Pomyślność. A w każdym kącie zagościła na stałe Energia Dobrobytu i Prosperity.
 - Te wszystkie Energie przywoła do Ciebie Świeca Ochronna Domu i Domowników -  zapal ją na minimum 1 godz., tak aby górna warstwa wosku się stopiła.

Świeca OCZYSZCZENIE, Aktywacja Talizmanu i Amuletu - aktywacja Skryptu Runicznego

wt., 24/10/2023 - 20:53 -- EvaHL

Naturalna Świeca OCZYSZCZENIE, Aktywacja Talizmanu i Amuletu przeznaczona jest do oczyszczania Twoich Magicznych Przedmiotów z nagromadzonej negatywnej energii. 

Jak zapewne już wiesz, każdy Magiczny Przedmiot powinien być co jakiś czas oczyszczony z zebranej dotychczas negatywnej energii, i na nowo naładowany i zaprogramowany. 
Warto regularnie dbać o energetyczną czystość swoich Magicznych Przedmiotów, aby mogły z jak Najwyższą Mocą dla Ciebie pracować. 
Jest to podstawowa zasada energetycznego BHP.

Naturalna Świeca do Zabiegów REIKI - Bioenergoterapia, Medytacja, Czakry

wt., 24/10/2023 - 19:54 -- EvaHL

 

Naturalna Świeca DO ZABIEGÓW REIKI przeznaczona jest do Zabiegów Bioenergoterapeutycznych, Medytacji czy ustawiania Czakr. 

Jak zapewne już wiesz, dla zwiększenia komfortu życia oraz Spełnienia i Sukcesu, warto regularnie dbać o czystość swojej energii oraz o harmonijny stan Czakr. 
To wszystko zapewnią Ci między innymi regularne Zabiegi Bioenergoterapeutyczne - Reiki. 
Natomiast Naturalna Świeca do Zabiegów Reiki skutecznie będzie wzmacniać ten proces.  

Świeca Naturalna Efektywna NAUKA - Pamięć, Elokwencja, Koncentracja

wt., 24/10/2023 - 19:44 -- EvaHL

 

Naturalna Świeca EFEKTYWNA NAUKA przeznaczona jest dla osób, które chcą przywołać do swojego życia Energię Łatwiejszego Przyswajania Wiedzy.

 Świeca EFEKTYWNA NAUKA została wzmocniona Skryptem Runicznym, który daje dodatkowy impuls i siłę Twoim pragnieniom.
Świeca posiada bardzo przyjemny i unikalny zapach, który pozytywnie wpływa na Twoją podświadomość i efekt działania.

Świeca POŻEGNANIE - Były Partner, Żałoba, Negatywni Ludzie

wt., 24/10/2023 - 19:32 -- EvaHL

 

Naturalna Świeca POŻEGNANIE, Były Partner, Żałoba przeznaczona jest do odzyskania równowagi psychicznej i emocjonalnej po starcie bliskiej osoby, po rozwodach i rozstaniach...

Jak zapewne już wiesz, dla zwiększenia komfortu życia oraz Spełnienia i Sukcesu, warto regularnie dbać o czystość swojej energii oraz o harmonijny stan Czakr. 
To wszystko zapewnią Ci między innymi regularne Zabiegi Bioenergoterapeutyczne - Reiki. 
Natomiast Naturalna Świeca POŻEGNANIE, Były Partner, Żałoba  skutecznie będzie wzmacniać ten proces.  

Naturalna Świeca YOGA - Medytacja, Harmonia, Wyciszenie

wt., 24/10/2023 - 19:21 -- EvaHL

 

Naturalna Świeca YOGA przeznaczona jest do Praktykowania Yogi, Zabiegów Bioenergoterapeutycznych, Medytacji czy ustawiania Czakr. 

Jak zapewne już wiesz, dla zwiększenia komfortu życia oraz Spełnienia i Sukcesu, warto regularnie dbać o czystość swojej energii oraz o harmonijny stan Czakr. 
To wszystko zapewnią Ci między innymi regularne Zabiegi Bioenergoterapeutyczne - Reiki. 
Natomiast Naturalna Świeca YOGA skutecznie będzie wzmacniać ten proces.  

Świeca Naturalna TOTALNE OCZYSZCZENIE - od Złorzeczeń, Podczepień, Złego Oka

wt., 24/10/2023 - 19:08 -- EvaHL

 

Naturalna Świeca TOTALNE OCZYSZCZENIE od Złorzeczeń, Podczepień, Złego Oka przeznaczona jest do odcinania  negatywnej energii, która miałaby negatywny wpływ na Twoje życie. 
Dodatkowo wzmocniona Energią Bardzo Silnej Runy Ochronnej ALGIZ, która stwarza warunki neutralizujące zewnętrzne szkodliwe i złośliwe siły  - bez względu czy to są czary, złe oko czy spadająca przysłowiowa dachówka z dachu.

Strony

Subskrybuj RSS - Magia świec