Najbardziej Magiczne Dni Roku: 19-24 Grudnia !!!

Najbardziej Magiczne Dni Roku: 19-24 Grudnia !!!

sob., 22/12/2018 - 01:35 -- EvaHL

Grudniowa noc  z 21/22 to bardzo Magiczny i Energetyczny czas.  W starożytnym Rzymie w ten dzień odbywały się Saturnalia a wśród Słowian funkcjonował kult Święta Godowego zwanego też Świętem Zimowego Staniasłońca. 
Jak wiadomo jest to najkrótszy dzień w roku , oraz jednocześnie najdłuższa noc w roku. 
Już na kilka dni przed 21 grudnia na Ziemię szerokim strumieniem płyną silne energie, które mogą wprowadzać duże zmiany  w naszej świadomości.
Ta Magiczna Energia działa na nas od 19 do 24 grudnia dlatego w tym czasie warto przeanalizować swoje osiągniecia z ostatnich miesięcy , zrobić rachunek sumienia oraz bez żalu pozbywać się tego co stare i niepotrzebne, oraz transformować energię <= Wszechświat bardzo mocno sprzyja i pomaga w tym czasie takim osobom. 
Zatem wykorzystaj te Najbardziej Magiczne Dni w Roku i świadomie zmieniaj swój los,  kreuj swoją przyszłość , odrzucaj to co Cię blokuje i rozpoczynaj nowe przedsięwzięcia.  
TO WŁAŚNIE TERAZ JEST TEN CZAS, w którym powinno się robić  plany i cele na przyszły rok !
To właśnie pomiędzy 19 a 24 grudnia Pozytywna  Energia Spełnienia działa na Najwyższym Poziomie – w Nowy Rok te Energie są  już znacznie słabsze.

W 2020 roku, ten czas był szczególnie Magiczny i Sprawczy. Oto 21.12.2020 nastąpiła koniunkcja Jowisza z Saturnem, oraz Słońce z Merkurym wkroczyli do Koziorożca.
Ostatnie takie spotkanie było 400 lat temu.To wydarzenie na miarę epoki.
To czas historyczny, gdzie zaczyna się Nowa Era, Nowa Historia, Nowa Epoka...
Na naszych oczach przez kolejne tygodnie, miesiące, lata będzie rodził się całkiem Nowy Świat...

Koniunkcja tych planet zwykle skutkuje na kolejne 20 lat ALE TYM RAZEM będzie roztaczać swoją energię na co najmniej 120-200 lat!!
Zatem warto  kodować swoją przyszłość nie tylko na najbliższe 10-30 lat, ale i nawet na przyszłe wcielenie.
Więc weź swój Zeszyt Marzeń, zapal świecę Zielono-Złotą i wpisuj do niego wszystkie swoje Cele i Marzenia.
Wpisuj swoje Pragnienia i Oczekiwania.
Nie ograniczaj się, nie stawiaj sobie żadnych ram - a nóż dane marzenie spełni się jeszcze w tym wcieleniu...
Mierz wysoko a zajdziesz wysoko!!!
Nie wstydź się zapisywać marzeń z 'Górnej Półki" - zasługujesz na ich spełnienie !!!

Jak kreatywnie wykorzystać ten Magiczny czas:
- OCZYSZCZANIE PRZESTRZENI – zrób porządek i usuń wszystkie zbędne, zepsute i niepotrzebne rzeczy.  Niech każdy przedmiot wróci na swoje miejsce. Na koniec okadź mieszkanie Białą Szałwią, lub Palo Santo. LUB  w trakcie tych porządków zapal NATURALNĄ ŚWIECĘ SOJOWĄ PALO SANTO, którą otrzymasz pod tym linkiem (kliknij)  oraz zapal w kominku zapachowym Olejek Cynamonowy+ Pomarańcza  lub Sandałowy , który przywoła do wyjałowionego pomieszczenia  Energię Dobrobytu i Spełnienia

- OCZYSZCZANIE SIEBIE- pracuj ze swoimi myślami, emocjami, ze swoją podświadomością. Pozbywaj się negatywnych emocji , myśli , odcinaj się od niekorzystnych sytuacji i ludzi. Pomocna tutaj będzie świeca separacyjna czerwono-czarna . Warto również w te dni zażywać kąpiele z solą lub kąpiele w Zielu Ostrożenia. Rytuał z Zielem Ostrożenia otrzymasz tutaj (kliknij)   Do oczyszczania siebie pomocne jest również Mydło Palo Santo - otrzymasz je tutaj

- ODDAĆ DŁUGI -  Warto postarać się by dług został zwrócony choćby w jakiejś części  i mam na myśli tutaj zarówno dług materialny jak i niedotrzymane obietnice, które warto by było też sfinalizować.  Odkładane sprawy na potem, to też niedotrzymane zobowiązanie przed samym sobą – postaraj się je zakończyć ALBO przynajmniej przygotuj realny plan na ich realizację.

- DBAĆ O CZYSTOŚĆ MYŚLI w okresie Święta Godowego myśli nabierają bardzo silnego wydźwięku samospełniających się życzeń . Po prostu Twoje myśli mają wówczas bardzo silną Sprawczą Moc. Dlatego warto wówczas unikać czarnowidztwa i skupić się na pozytywnym myśleniu, oraz optymistycznym kreowaniu swojej przyszłości. Wizualizuj swoją przyszłość, zrób Mapę Marzeń , wpisz nowe cele do Zeszytu Marzeń , planuj – a rosnące w tym czasie Słońce nasyci Twoje cele i marzenia Energią Spełnienia. 
Aby wzmocnić swoje Cele, Plany i Marzenia i przywołać na Nowy Rok do swojego życia Energię Zdrowia, Spełnienia i Dobrobytu,
warto od 19 Grudnia do 31 Stycznia zapalić CHOINKĘ DOBROBYTU I SZACUNKU - znajdziesz ją tu - kliknij 

- WSŁUCHAJ SIĘ W SIEBIE odsuń choć na chwilę przedświąteczne sprzątanie i znajdź czas by wsłuchać się w siebie, w swój wewnętrzny głos. Możliwe, że odkryjesz nową jakość siebie i swojego życia..

- DZIĘKUJ SWOJEMU ANIOŁOWI OPIEKUNOWI I PROŚ O WIĘCEJ - zapal Świecę Anielskiej Mocy i podziękuj swojemu Aniołowi Opiekunowi za dotychczasowe swoje osiągnięcia, za Jego wsparcie i opiekę. Koniecznie poproś Go o więcej tych Pozytywnych Splotów Okoliczności, poproś o więcej tych budujących Życiowych Szans ... Świecę Anielskiej Mocy otrzymasz tutaj - kliknij   

Magicznego Święta Godowego
Niech ten czas wniesie do Twojego życia wiele pozytywnych zmian
Niech się zadzieje !!!

 

Niech się zadzieje wszystko to, co dla Ciebie najlepsze !!!! 

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

 

Potrzebujesz kadzidło Palo Santo ?? otrzymasz je tutaj , wystarczy kliknąć

Potrzebujesz kadzidło Białą Szałwię ??? otrzymasz je tutaj, wystarczy kliknąć

Potrzebujesz Olejki zapachowe??? otrzymasz je tutaj, wystarczy kliknąć

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu – podlinkuj,  karma wraca... a Saturn i prawo PL w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie