Jak zaczarować swój portfel

Jak zaczarować swój portfel

śr., 17/09/2014 - 17:52 -- EvaHL

Parafrazując , pokaż mi swój portfel , a powiem Ci …. No właśnie, czy wiedziałaś, że możesz zaczarować swój portfel tak, aby przyciągał do Ciebie bogactwo ??  Wiadomo, że bez pracy nie ma kasy, ale szczęściu można pomóc i zadbać o swój portfel, by zawsze był pełny pieniędzy . Oto kilka podstawowych zasad, które pomogą Ci stworzyć "szczęśliwy portfel"…

Sprzyjająca data na wymianę portfela

Najlepszym czasem, kiedy warto wymienić portfel na nowy, to okres gdy Słońce jest w Zodiakalny Byku. 
Byk lubi posiadać dobry stan finansowy oraz pomnażać to, co już zdobył. Jego domeną jest osiągnięcie finansowego bezpieczeństwa i materialnego zaplecza. 

Zatem pomiędzy 20 Kwietnia a 20 Maja warto udać się na portfelowe zakupy i świadomie przyciągać do swojego życia Energie Wielkich Finansów.
Najlepsze dni w tym okresie, to z pewnością Pełnia Księżyca w Skorpionie oraz Nów w Byku ! 
A w tym roku wybitnie sprzyja i mega wzmacnia energie finansowe Nów w Byku 08.05.2024 - który pod względem numerologicznym daje kod super finansów ! 

Portfel, przede wszystkim musi się podobać osobie, która go nosi. Co z tego, że będzie on „markowy” i „wypasiony”, jeśli nie będzie się Tobie podobać, to nici z bogactwa. Musisz na niego patrzeć z przyjemnością, wówczas Twoje zadowolenie sprawi, że zacznie się w nim zbierać pozytywna energia. Pozytywna energia, to przecież bogactwo – a jak wiadomo, podobne przyciąga podobne…

Odpowiedni kolor I faktura portfela

Kolor portfela wytwarza wibracje, które przyciągają pieniądze do niego.
Generalnie dla kobiet najlepszym kolorem jest ZIELONY lub CZERWONY. ALE NIE kolor ZGNIŁO-ZIELONY, bo podobnie jak kolor CIEMNY, CZEKOLADOWY BRĄZ wiąże się z problemami finansowymi i długami. 
Natomiast dla mężczyzn, to kolor CZARNY lub GRANATOWY.
ALE jeśli w Tobie wzbudza pozytywne i ciepłe uczucia portfel o innym kolorze np. ZŁOTY lub SREBNY, to kup go sobie i niech przyciąga do Ciebie jak najwięcej grubych banknotów - wszak to kolory srebrnych i złotych monet ...

Portfel w kolorze CZARNYM - dobrze aby miał dodatki w kolorze ZŁOTYM lub SREBRNYM, a sam portfel był błyszczący - ta kombinacja kolorów zapewni szybki i sowity przypływ finansów 

Portfel w kolorze BRĄZOWYM - przyciąga dobrą pracę ALE UWAGA na kolor CIEMNO-BRĄZOWY, jego nadmiar może przyblokować energię finansową i sprowadzić długi.
Dobrze jeśli portfel w kolorze ciemnobrązowym jest z dodatkiem koloru turkusowego lub złotego - wyciszy wówczas energię blokad i długów finansowych.

Natomiast UNIKAĆ portfela w kolorze ŻÓŁTYM - daje energię życia ponad stan oraz UNIKAĆ koloru BIAŁEGO - bo się szybko brudzi ( a portfel musi być czysty ) , no chyba że będziesz na bieżąco pilnował czystości swojego magicznego portfela. 

Co do faktury Twojego Magicznego Portfela, to powinien on posiadać jakiś deseń np. przeszycia, tłoczenia, czy dodatkowe ozdoby. 
Chodzi o to aby NIE BYŁ GŁADKI. 
Im bardziej jego deseń będzie strukturalny i wypukły (3D), tym BARDZIEJ BĘDZIE POBUDZAŁ ENERGIĘ DOBROBYTU I PIENIĄDZA ! 

Dziurawy portfel, to dziura w Twoim budżecie

Jeśli zauważysz, że Twój portfel jest już nieco zużyty i popruty, a w dalszym ciągu jesteś bardzo do niego przywiązana, to natychmiast go napraw, zaszywając dziury złotą nitką. Jednak nie będę ukrywać, że najlepiej byłoby go wymienić już na nowy. Portfel nie może wyglądać, jakby przebiegło po nim stado słoni – poplamiony i wymiętoszony portfel z całą pewnością nie przyciągnie pieniędzy. Ty też nie chciałabyś przecież chodzić w niechlujnych ubraniach – a portfel, to opakowanie dla pieniędzy...
Krytycznym okiem zerknij również na swoja torebkę. 
Torebkę i portfel powinnaś pokazywać z dumą. 

Portfel powinien być gustowny oraz odpowiednio duży

Portfel powinien być na tyle duży, aby banknoty i karty mogły się w nim swobodnie zmieścić.
Poza tym łatwiej będzie Ci utrzymać w nim porządek. Jak wiadomo porządek, to Energia o Pozytywnych Wibracjach, która przyciąga jeszcze więcej tej Pozytywnej Energii.
Portfel posiadający 2 niezależne kieszenie zamykane na zameczki - to  2 NIEZALEŻNE ŻRÓDŁA DOCHODU !!!

Pilnuj porządku w portfelu!

Gdy Księżyca ubywa rób porządek w portfelu. Wyrzucaj przeterminowane rachunki, karteczki z „ważnymi” zapiskami, wyblakłe paragony, które  tak naprawdę nie są już do niczego potrzebne, a zajmują tylko miejsce Twoim pieniądzom. To samo tyczy się starych kart kredytowych, bankomatowych, czy kart z programów lojalnościowych, w których przestałaś już brać udział. Te wszystkie śmieci sprawiają, że do Twojego portfela napływa energia, ale energia negatywna „śmieciowa”. 
Poza tym niezrealizowana recepta, którą nosisz już od pół roku w portfelu, też nic dobrego nie przyciągnie – jedynie to, że ciężko Ci będzie wyzdrowieć. Czego jeszcze warto pozbyć się z portfela? Z całą pewnością zdjęć osób, które wciąż wyciągają od Ciebie pieniądze lub też w jakiś sposób Cię skrzywdziły – usuń ich z portfela, w przeciwnym razie znów popadniesz w długi…
Nie nosimy zdjęć osób zmarłych !!

Portfel to IDEALNE miejsce na wszelkie talizmany

Talizmanem mogą być:                
-
zdjęcia bliskich Ci osób, które kochasz i chcesz otoczyć je opieką,        
- wygrane lub znalezione  pieniądze nie wydawaj od razu, przetrzymaj je w oddzielnej przegródce, aby rozmnożyły tę Dobrą Energię i  Bogactwo,        
- jeśli znalazłaś czterolistną koniczynę, to również schowaj ją do portfela      
- pestka z dyni      ,
- łuska z Wigilijnego karpia – symbol bogactwa,  
- źdźbło z wigilijnego sianka             
- talizman z runą Fehu – doskonale kumuluje finansową energię            ,
- talizman z astrologicznymi symbolami dostatku tzn. z symbolem planet Wenus i Jowisza,
- malutkie lustereczko, które będzie podwajać pieniądze – pamiętaj jednak, gdy portfel będzie pusty, to lusterko usuń, bo będzie podwajać biedę,             
- trzy chińskie monety przewiązane czerwoną wstążeczką,       
- żaba bogactwa, podkowa z grosikiem TUTAJ DOSTANIESZ PODKOWĘ SZCZĘŚCIA i nie tylko   
-  portfelową podkowę 
- róg obfitości 
- liść laurowy
- zdjęcia z przedmiotami symbolizującymi dobrobyt i bogactwo np. Kosz z owocami, kosz z pieczywem, róg obfitości, pole z dyniami, winogrona czy łany zboża. 
- banknot, który w swoim numerze seryjnym na końcu  posiada cyfrę 8, a najlepiej gdyby za tą 8-ką była jeszcze 9
- banknot, którego seria rozpoczyna się od Twoich inicjałów a końcowe liczby są Twoim rocznikiem np. 56, 84 LUB są po prostu rosnące np. 235 lub 489 lub 126.
Taki banknot postaraj się nie wydawać od razu, tylko ponoś go kilka tygodni w portfelu. Po tym czasie wydaj go z radością, prosząc aby przyprowadził Ci ogrom silniejszych i bogatszych swoich banknotowych braci! 

Przestań uprawiać czarnowidztwo

Na koniec chyba najważniejsza zasada – przestań w końcu uprawiać czarnowidztwo i od dziś zacznij  wyobrażać sobie, że jesteś milionerką.
Moc pozytywnego myślenia jest bardzo potężnym narzędziem i szybko możesz zobaczyć jego efekty. Zgodnie z powiedzeniem słynnego lekarza i filozofa  Paracelsusa, że „podobne przyciąga podobne" Twoje myślenie o dostatku przywoła pieniądze. To bardzo prosta, a przede wszystkim skuteczna metoda, by pomnożyć to, co się już posiada. Wiadomo, że pieniądze z nieba nie spadną, ale na pewno energia wówczas tak zadziała, że np. dostaniesz dodatkową ofertę pracy, czy podwyżkę itp..

Jednocześnie pamiętaj aby dbać o swoją energetyczną czystość.
Regularnie odcinać się od negatywnej energii,  okadzać swoją przestrzeń, dbać o wysoki poziom swojej energii zgłaszając się na Zabiegi Reiki ... 
O tym jak prawidłowo dbać o swoją energię i powodzenie dowiesz się  pod tym linkiem =>>   KLIKNJI  

Zatem zweryfikuj swoje poglądy oraz czystość swojej energii oraz energię Twojego otoczenia  – Ty też zasługujesz na to, by mieć portfel pełen pieniędzy !!! 
Pamiętaj, że Twoje myśli są jak magnes!!

Jeśli chcesz, abym specjalnie dla Ciebie, wylosowała Twoją INDYWIDUALNĄ KARTĘ RADĘ na dany dzień, weekend, tydzień, miesiąc czy rok... ,

to zapraszam pod ten link  ==>>  Wróżba na email - KARTA RADA na dany dzień/ tydzień/miesiąc/ rok evahl - sklep (sklep-evahl.pl)

Niech się zadzieje wszystko to, co dla Ciebie najlepsze !!!! 

Magicznie pozdrawiam 
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Chirurg Fantomowy
Zakochana w Aromaterapii oraz AstroNumerologii
Eva HL.

PS. Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią.

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez Atena (niezweryfikowany) w
Bardzo mądre rady... Pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez Lucyna (niezweryfikowany) w
Czytalam gdzies, ze lisc laurowy tez jest talizmanem na przyciaganie pieniedzy. Czy to prawda?

Wysłane przez EvaHL w
tak , to prawda :) Ale koniecznie muszę dodać, by wszelkie talizmany i amulety skuteczniej zadziałały, to należy najpierw oczyścić się z negatywnych energii, i poprawić swoją energetykę w ciele - czyli poddać się Zabiegom Reiki . ... bez tego to tak, jakbyś na brudne ubłocone ciało ubrała białą sukienkę i udawała że jesteś czysta i pachnąca .... Magicznego dnia !!

Wysłane przez aniulka (niezweryfikowany) w
oszczędzaj nie wydaj na nie potrzebne przedmioty grosz do grosza i będzie lepiej

Wysłane przez EvaHL w
nie wszystkim wibracjom takie "kutwienie" służy ... np. osoby, które w swoim Pentagramie Numerologicznym posiadają 3, by przyciągnąć kasę do swojego życia to muszą ją najpierw wydać - taki oto paradoks panuje u nich . W przeciwnym razie Góra zakręci im kurek z finansami i będą rzeczywiście kwiczeć ... Magicznie pozdrawiam <3

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w
Wspaniały blog:)))) Od dawna interesuje mnie wszystko co ma związek z magiczna strona życia Chociaż wielu patrzy na mnie z poblazaniem to ja uważam że magia w naszym życiu jest i tylko trzeba się na nią otworzyc Cieszę się że Cię Evo znalazłam:)

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie