Rytuał oczyszczania z przysiąg z poprzednich wcieleń - świeca fioletowa

Rytuał oczyszczania z przysiąg z poprzednich wcieleń - świeca fioletowa

czw., 17/12/2015 - 09:14 -- EvaHL

 

Jeśli w jakimś aspekcie obecnego życia  coś Ci nie wychodzi .
Związki są krótkotrwałe, kolejny partner znów ma focha, a w pracy ponownie ominęła Cię premia…
To sygnał, że realizuje się jedna z przysiąg, którą złożyłaś/eś w poprzednim wcieleniu.
Przysięgi mają to do siebie, że rzutują na wszystkie wcielenia, i skutecznie przeszkadzają w realizacji Twoich życiowych celów.

Rytuał w szczególności polecam osobom, u których w dacie urodzenia występuje 9-ka , bądź też są Numerologiczną 9-ką.
Nim poprosisz mnie o to , bym to  ja wykonała taki rytuał dla Ciebie ( pracuję na odległość) , to możesz spróbować sama odciąć się od Przysiąg z Poprzednich Wcieleń.
Jeśli będziesz czuła , że jednak nie zdołałaś odciąć się sama, bo potrzebne są znacznie większe umiejętności oraz wiedza , to wówczas na Twoją prośbę wykonam ten rytuał dla Ciebie,
wystarczy zamówić go pod tym linkiem => kliknij

A tymczasem aby dokonać samodzielnego odcięcia się od przysiąg z poprzednich wcieleń potrzebujesz:

 • Naturalną  Fioletową Świecę
 •  olejek akacjowy
 •  czarną nitkę
   

Rytuał przeprowadź w momencie , kiedy księżyc jest malejący:

 •  fioletową świeczkę namaść akacjowym olejkiem 
 •  u podstawy świeczki zawiąż czarną nitkę tworząc 8 supełków ( 7 to czakry, a 8-my to Twoje imię), aby te wszystkie zobowiązania, obietnice i przysięgi zeszły nie tylko z czakr, ale również i z Twojego imienia…
 •  w trakcie rytuału skup się na sobie, na związkach, skup się na sprawach, które wcześniej nie wychodziły
 •  świeca musi się cała spalić
 •  po rytuale warto wziąć kąpiel/ prysznic z użyciem soli
 •  zadbaj o bezpieczeństwo w trakcie palenia świecy intencyjnej.
  Z reguły płomień  świec intencyjnych nie zawsze pali się spokojnie, za to jest rozbiegany bądź bardzo duży, sama świeca może niebezpiecznie „pryskać „ ..

Na koniec należałoby wspomnieć , że do wszelkich rytuałów najlepsze są świece z naturalnego wosku pszczelego, które są barwione w masie, dzięki czemu żądany kolor jest nie tylko na zewnątrz świecy , ale i w środku .  
Świece te są wolne od negatywnej energii, dzięki czemu posiadają bardzo wysokie wibracje Mocy Sprawczej , które silnie wzmacniają każdy rytuał, by mógł się on odbyć, na jak najwyższym poziomie energetycznym.
Czego niestety nie można oczekiwać od ogólnodostępnych świec  parafinowych , które są produktem ropopochodnym o niskich wibracjach.

Świecę z naturalnego wosku pszczelego do tego Rytuału
możesz zakupić w moim Magicznym Sklepie klikając w ten link 

ALBO możesz zakupić gotowy Rytuał do samodzielnego wykonania. 
Są to naturalne świece, które zostały przeze mnie przygotowane tak, aby ten Rytuał odbył się na Najwyższym Poziomie Spełnienia. 
Przy wysyłce Rytuał będę personalizować i programować specjalnie pod osobę kupującą. 
 Ten Rytuał o Wysokiej Mocy Sprawczej zakupisz tutaj  ==>>  kliknij  <<==  

 

Życzę owocnego rytuału

Niech się zadzieje wszystko to, co dla Ciebie najlepsze !!!! 

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

PS. Wiedzę na temat tego silnego Rytuału zdobyłam na jednym z wykładów mojego mentora, numerologa Sylwestra Chordeckiego :)

PS. Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią.

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez Ewka (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie! Chciałam zapytać czy koniecznie musi być olejek akacjowy? Czy może być zwykła oliwa z oliwek? A także czy świeca może być fioletowo-zielona zapachowa? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam cieplutko!

Wysłane przez EvaHL w
przy tym rytuale niestety ale MUSI być ten olejek ( bo chodzi o poprzednie wcielenia... akacja mocno pochłania... a już od dawien dawna przecież akacje były sadzone wokół grobów, czy wręcz tworzono z nich akacjowe aleje - one bardzo silnie pochłaniają energie ... ) ... Co do świecy najważniejsze jest by była Fioletowa , zieleń tutaj nie jest odpowiednim kolorem. Chcesz się uwolnić od tych przysiąg , a nie je potęgować ... Gdyby coś się nie udawało, zapraszam na rytuał odcinający , który wykonam osobiście :) Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez majster (niezweryfikowany) w
Czy podczas rytuału można świecę wzmocnić wibracyjnie runami(np:igłą nanieść odpowiednie runy) i jaką modlitwę lub formułkę wypowiedzieć, proszę podać jakiś przykład.Czy rytuał lepiej wykonać na początku,czy pod koniec ubywania księżyca.Czy niema to znaczenia aby rytuał był w czasie księżyca malejącego.

Wysłane przez EvaHL w
Jak najbardziej może Pan wykorzystać symbole Run z całą pewnością wzmocnią rytuał. Co do Księżyca - ważne by był w fazie malejącej , bez znaczenia czy to początek, czy koniec fazy ( chyba że podświadomie dla Pana ma to znaczenie - wówczas dostosować się intuicyjnie). Dodatkowo można jeszcze wzmocnić rytuał wykonując go w sobotę z księżycem malejącym :) Podczas rytuału może Pan powiedzieć coś takiego : Ja Majster ur. ... odcinam się od wszystkich przysiąg , które składałem we wcześniejszych wcieleniach. Odcinam się od przysiąg, ubóstwa, czystości , posłuszeństwa, wierności .... Odcinam się od przysiąg, które destruktywnie wpływają na moje obecne życie, które blokują realizację moich planów i marzeń... Może Pan wypowiedzieć coś takiego .. analizując sfery , gdzie nie ma powodzenia , będzie Pan wiedział o jakie przysięgi chodzi ... życzę powodzenia !!!! Gdyby się okazało , że potrzebuje Pan rytuału z większą mocą - zapraszam, wówczas przeprowadzę znacznie mocniejszy rytuał odcinający , z czarna świecą .. Magicznie pozdrawiam

Wysłane przez maniek (niezweryfikowany) w
przez przypadek trafiłem na pani strone od wielu lat nigdy to co zaplanowałem nie doszło do skutku zawsze coś-jakby jakaś sila nie chciała dopuścić do realizacji-(gdy znalazłem dobrą prace to po jakimś czasie albo były zwolnienia albo upadłość )po 26 latach takiego pecha to nawet naj większy twardziel by sie załamał-próbowałem różnych sposobów pozbycia sie pecha ale jak dotąd bez skutecznie ((jedynie co mam z życia dobrego to żona,dzieci ))

Wysłane przez EvaHL w
Witam na mojej stronie , hmm nie znam Pana daty urodzenia , tam wszystko jest zapisane . Możliwe że ciąży na Panu jakiś negatywny kod , który stopniowo realizuje się , a że nie został odpowiednio zneutralizowany, to sobie wciąż bruździ w Pana życiu. Proszę do mnie napisać poprzez zakładkę kontakt podając datę urodzenia .Wówczas sprawdzę , co tak na prawdę u Pana "piszczy " i doradzę co dalej ,. Magicznego dnia życzę, i czekam na kontakt !!

Wysłane przez AK (niezweryfikowany) w
Pani Ewo, mam już prawie 40 lat i każdy aspekt mojego życia kuleje (od tak sobie aż do dramatycznie). Korzystałam ostatnio z pomocy psychologa ale bezskutecznie, tak jakbym była sama dla siebie wrogiem. Trafiłam przypadkiem na stronę świec intencyjnych i rytuałów, jestem w tym jednak kompletnie zielona. Czy mogłaby mi Pani przybliżyć temat rytuałów? Np. jeśli świeca świeci się 3 godziny, to czy przez cały ten czas mam być przy niej? Czy ma to znaczenie jak długo pali się świeca (czy powinnam kupić świecę małą czy dużą?)? Co to znaczy, że mam zadbać o bezpieczeństwo palenia się świecy - czy mogę ją w takim razie wstawić do jakiegoś pojemnika? Przepraszam za tak proste pytania ale jest to dla mnie ważne... Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wysłane przez EvaHL w
proszę nie przepraszać, że Pani pyta, lepiej zapytać niż narobić sobie nieświadomie problemów .. odpowiadając na Pani pytania : - przy świecy rytualnej warto nieco posiedzieć i pomyśleć , zwizualizować - zależy co to za rytuał , odprawiając rytuał musi mu Pani nieco poświęcić czasu, włożyć nieco swojego czasu i energii ... nie musi Pani siedzieć całych 3 godzin aż do wypalenia świecy ALE warto poświęcić minimum kwadrans - co do wielkości świecy , wszystko zależy do jakiego rytuału. Generalnie zasada jest taka , że im dłużej świeca się pali tym lepiej . - zadbać o bezpieczeństwo .. świece rytualne najczęściej nie pala się spokojnym płomieniem , płomień może mocno tańczyć a sam wosk pryskać , dlatego należy zadbać, by nie było pożaru . Świecę włożyć do stabilnego świecznika , postawić na np. dużym talerzu ,lub włożyć do wysokiej szklanej salaterki lub latarenki . Zadbać o to by wokół nie było łatwopalnych rzeczy ... Natomiast proszę zastanowić się nad Zabiegami Reiki , one dużo więcej dobrego zrobią niż rytuały. W pierwszej kolejności powinna Pani zadbać o swoją energię , oczyścić swoje czakry - czyli Zabiegi Reiki , a dopiero w następnej kolejności inwestować w świece rytualne i rytuały... dlaczego tak ??? hmmm napisze najprościej jak się da . Robiąc najpierw rytuały a nie zadbawszy wcześniej by uporządkować swoją energię , to tak jakby Pani na brudne zabłocone ciało ubrała śliczna białą sukienkę , i udawała że wszystko ok . Skoro pomoc psychologa nie pomogła , to podejrzewam , że Pani energia jest w opłakanym stanie. Zabiegi Reiki wpływają pozytywnie na każdy aspekt życia http://www.evahl.pl/produkty/ezo-uslugi/energia-reiki-harmonizujaca-twoj-organizm-oraz-twoje-zycie-pakiet-10-zabiegow W razie pytań zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy . Przesyłam Moc Pozytywnej Energii !

Wysłane przez Sarah (niezweryfikowany) w
Czy poza rytuałem na odciecie przysiag z innych wciwleń mogłaby pani zdradzić jeszcze jakieś rytuały? Mam na myśli uwolnienie sie od rzuconych zaklęć, złych mocy, zlych energii, złorzeczeń, klątw, odwrocenie życiowego pecha? Mam wrażenie ze czego się w życiu nie dotkne nie udaje się. W pracy , w szkole, w domu, czegokolwiek elektronicznego się dotkne od razu sie psuje.zawsze kupie cos z ukrytą wadą albo zostane oszukana (np.samochod, elektronika). Mimo mlodego wieku mam klopoty zdrowotne.Czarw gorycY przelewa tragiczna choroba i odejście z tego świata mojego ukochanego...juz nie wiem co takiwgo zlego zrobiłam ze musze płacic taka cene. Naprawdę nie umiem znaleźć jakiejkolwiek innej przyczyny niz po prostu nie mam szczęścia. Ja mam permanentnego pecha, zly los, fatum. Czy da sie jakos oczyścić, znwutealizowac to co mnie tak ciagle ciągnie w dół? Nie mam w zycu zadnego wsparcia, bliskich, przyjciol. Ja już chce sama zachorowac i opuscic swiqt doczesny niz zyc dalej z tym pietnem... moze na to jest jakis rytual?

Wysłane przez EvaHL w
bardzo mi przykro że tak mocno doświadcza Cię życie ... Powiem krótko , jesli chodzi o rytuały to sama sobie niestety nie poradzisz na obecnym etapie . Tutaj należy zacząć od podstaw, czyli od oczyszczenia Twojej energii, czakr , by wyregulować Twoją energię , a dopiero brać się za samodzielne rytuały. Możliwe że w swojej dacie ur. posiadasz kody przysiąg z poprzednich wcieleń, albo karmę rodową , bądź jeszcze inne tzw. "spowalniacze życiowe" ... Na pewno zapraszam CIę na Zabiegi Reiki , to podstawa , by podnieść swoją energię i życie na nogi... Na samodzielnie wykonywane rytuały przyjdzie czas, a obecnie powinnaś poddać się profesjonalnym zabiegom tu podaję link do Zabiegów o których wspominam http://www.evahl.pl/produkty/ezo-uslugi/energia-reiki-harmonizujaca-twoj-organizm-oraz-twoje-zycie-pakiet-10-zabiegow . Pozdrawiam i czekam na decyzję , szkoda tracić czas na trwanie w negatywnej energii . Wysyłam Pozytywne Fluidy !!

Wysłane przez Alinka (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie, mam pytanie, szukałam olejku akacjowego, ale niestety nie mogę takiego nabyć. W sprzedaży są olejki naturalne o zapachu akacji (tzn nie 100 % olejek akacjowy) . Czy mogłaby pani poradzić gdzie można nabyć taki olejek? Dziękuję.

Wysłane przez maniek (niezweryfikowany) w
przepraszam że tak dawno nie odwiedzałem pani strony(opisałem tam jaki pech mnie prześladuje)prosiła pani o moją date urodzenia (29-07-1968)z tego co wiem to gdzieś około godz.8-9 rano.W portfelu posiadałem już różne amulety które miały pomagać(by pieniądze sie trzymały,opuścił mnie pech,pomagały w znalezieniu pracy)w życiu osobistym jestem osobą kontaktową,potrafie dostosować sie do każdych warunków w pracy,szybko sie ucze nowych obowiązków,potrafie być samodzielny na każdym stanowisku pracy.Jestem życzliwy,koleżeński,niekiedy wole stracić coś niż zrobić komuś przykrość. Gdy poznałem przyszłą żone to modliłem sie oto by zemną została i jest zemną do dziś.PIsze na tej stronie ponieważ nie posiadam strony meilowei

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie