Magiczny Zeszyt Marzeń / Celów - umowa zlecenie dla Twojej Podświadomości

Magiczny Zeszyt Marzeń / Celów - umowa zlecenie dla Twojej Podświadomości

wt., 22/03/2016 - 12:54 -- EvaHL

Poniższy sposób, który podaję na programowanie swojej Podświadomości  polecam Wszystkim , a w szczególności numerologicznym 6-kom, lub osobom posiadającym w swojej dacie ur. widoczne  6-ki. Bo o tych 6-ach ukrytych w głębi Pentagramu możesz dowiedzieć się ode mnie , w momencie analizy Twojego Portretu Numerologicznego .
Chodzi o to , aby swojej Podświadomości pokazać, ile to jeszcze posiadasz marzeń i planów do zrealizowania, ile to jeszcze chcesz w życiu osiągnąć.. Wówczas Twoja szanowna Podświadomość przestanie się lenić, i spełniać marzenia co 20 lat, bo nagle dostanie całą dłuuuuggggąaąąąą listę celów do zrealizowania. Wówczas bojąc się , że  braknie jej czasu, by wywiązać się ze wszystkiego , zacznie w końcu w przyspieszonym tempie,  realizować Twoje  plany i marzenia. 
Podświadomość można przyrównać do pracownika , który nie mający kolejnego zlecenie, będzie  ten remont kuchni robić u Ciebie wiecznie. Natomiast , gdy pracownik ma duzo zleceń , wówczas spieszy się , by skończyć szybko remont Twojej kuchni by móc pójść dalej pracować.
Jest to sposób podobny do Mapy Marzeń ( o niej pisałam juz wcześniej ) . Jednak o ile na wykonanie Mapy Marzeń mamy 48 godz. i po tym czasie nie powinniśmy już niczego doklejać, to przy Magicznym Zeszycie Marzeń nie mamy żadnych ograniczeń :)

Zatem by dyskretnie zachęcić swoją Podświadomość do pracy na pełnych obrotach proponuję :

  • kup gruby zeszyt, notes .... cokolwiek, co posiada duuużżżooo kartek 
  • od dziś zapisuj w nim swoje plany i marzenia ALE w czasie terazniejszym np. umiem biegle posługiwać się językiem hiszpańskim, mam moje wymarzone meble kuchenne, posiadam buty z najnowszej kolekcji Kazar , jestem na super wakacjach nad morzem, pracuję w ... gdzie jestem szanowana i doceniana  ... itd, itd, .. Tych marzeń i planów niech będzie nieskończoność. Od tych całkiem malutkich , po te poważne inwestycje. Ważne by nikomu nie pokazywać tej listy marzeń, natomiast samemu co jakiś czas przeczytać je sobie, wykreślić ( zaznaczyć) te, które się ziściły, ORAZ dopisywać kolejne !!!
  • wpisy do Magicznego Zeszytu Marzeń wykonuj przy świecy Zielono-Złotej wykonanej z naturalnego wosku pszczelego, dzieki czemu posiada bardzo Wysoką Moc Sprawczą, możesz zakupić ją tutaj => klikij 

Zatem od dziś niech Twoja podświadomość przestanie leżeć do góry brzuchem , a zacznie realizować Twoją Magiczną Listę Marzeń !!!

Ten sposób na leniwą Podświadomość zasłyszałam na jednym z wykładów
mojego mentora, numerologa Sylwestra Chordeckiego

Testowałam  na sobie i  świetnie się sprawdza :) 
Tym bardziej z czystym sumieniem go polecam ..
Niech się zadzieje !!!

PS. Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL w takich przypadkach jest srogim sędzią.

Magicznie pozdrawiam
Eva HL.

===================================
===================================

Wpis z dnia 07.06.2020
opowiadam Wam dość często i sugeruję, że warto prowadzić swój Zeszyt Marzeń.
W moim Zeszycie Marzeń i Celów prócz tych szalonych przedsięwzięć i celów z górnej półki cenowej, był również takowy zaparzacz.
Przymierzałam się do jego zakupu już kilkukrotnie, od bardzo dawna - ale zawsze coś przeszkodziło. I oto całkiem niedawno dostaję przesyłkę od wdzięcznej mojej klientki i... wyciągam to cudo heartheartheart.
Dziękuję Pani Natalko heart
Warto prowadzić Zeszyt Marzeń ??? PEWNIE ŻE WARTO !!!

Teraz idę wykreślić zaparzać w moim Zeszycie i przy okazji poczytam sobie - a raczej mojej Podświadomości- jakie jeszcze cele i marzenia czekają na realizację ( a jest ich sporo)smiley

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie