Horoskop na KWIECIEŃ 2020

Horoskop na KWIECIEŃ 2020

śr., 01/04/2020 - 17:08 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 
Możecie wierzyć albo nie... ten post próbowałam napisać od rana, a jest godz. prawie 17 ...
PS. pochwalę się przy okazji jaką piękną urodzinową szkatułkę dostałam od mojej Psiapsiuły heart Aguś - DZIĘKUJĘ !! heartheartheart
Ok. koniec chwalipostu

Witam Was w pierwszym dniu KWIETNIA. Słoneczko nieśmiało rozpieszcza nas od rana  i dodaje optymizmu w tej kwarantannie :) Jaki będzie ten miesiąc, jakie wskazówki dają Karty, co sugeruje AstroNumerologia ??

W pierwszej dekadzie miesiąca warto skupić się na planowaniu, reorganizowaniu swojego życia, oraz nie uleganiu nerwowej atmosferze, która nie sprzyja podejmowaniu racjonalnym decyzjom finansowym. Warto w tym czasie popracować nad wprowadzaniem zmian tam, gdzie blokowany jest Twój rozwój. Dla wielu z Was kwiecień będzie to czas transformacji. Jeśli jeszcze nie zrobiłeś odcięcia od Karmy Przejętej – to jest na to czas! Kwiecień silnie budzi te energie… Rytuał znajdziesz pod tym linkiem https://sklep.evahl.pl/pl/p/Rytual-odciecia-od-Karmy-Przejetej-%2C-rytualne-fioletowe-wklady-do-zniczy/82

W drugiej dekadzie miesiąca planety obdarzą nas większym optymizmem, gdzie stajemy się bardziej kreatywni a pomysły i rozwiązania sypią się same z rękawa. Jeśli szukasz biznesowej okazji życia, to warto w okolicy 16-18 kwietnia rękę trzymać na pulsie <= bądź pod telefonem oraz częściej niż zwykle zaglądaj na pocztę email. 

W ZDROWIU 7 MONET -  Wiele osób w tym miesiącu będzie czekać na wyniki badań, więc karty pokazują też, że będzie zwyżka osób z niechcianym koronawirusem. O tym informuje też sanepid, więc karty pokazują spójność. Zatem warto dbać o siebie, siedzieć na tyłku jak ta kobieta przedstawiona na Karcie Tarota i czekać cierpliwie aż wszystko wróci do normy. Karta przestrzega przed wykonywaniem nerwowych ruchów oraz przed nierozsądnym bieganiem po mieście. Zatem pogoda będzie kusić by wyjść na słoneczko ale karty przestrzegają : siedź w domu i nie narażaj siebie ani innych! Będą manifestować się ciąże.

W RELACJACH KRÓL MONET – Będzie pokusa by nie trzymać się ustalonych zasad oraz brak akceptacji nakładanych ograniczeń <= z tym z pewnością większe problemy będzie miała  młodzież. Warto jednak wykazać się odpowiedzialnością oraz spojrzeć długodystansowo. W relacjach ważna będzie pomoc i wsparcie psychiczne. Nie warto wprowadzać nerwowej atmosfery, bo energia komunikacji będzie na dobrym poziomie zrozumienia.

W PRACY XIX SŁOŃCE  - Nie osiadać na laurach i podnosić swoje kwalifikacje, postawić na swój rozwój i naukę. Warto korzystać ze swojej kreatywności. Z pewnością dla niektórych będzie to okres korzystania z wypracowanych dotąd owoców. Byleby pod wpływem emocji nie zwalniać się z pracy w okolicy 20-21 kwietnia, bo wiele osób poczuje że kropla przelała czarę goryczy i dokona błędnego zawodowego kroku. Na to przyjdzie jeszcze czas w bardziej sprzyjającym terminie.

KARTA RADA NA MIESIĄC MARZEC GIERMEK MIECZY:
Trzeba będzie trzymać nerwy na wodzy, bo realizacja planów nieco się przesunie.  Ktoś będzie chciał Cię skrytykować, warto wysłuchać i wyciągnąć wnioski. Jeśli kolejne Twoje propozycje zostaną odrzucone, to uważnie słuchaj argumentów, bo w nich znajdziesz wiele cennych wskazówek na przyszłość. Pójście na kompromis i nie uleganiu presji może okazać się właściwym podejściem w sprawach zawodowych, gdzie może pojawić się klient- naciągacz.

Trzymajmy się zdrowo !!
Magicznie pozdrawiam
AstroNumerolog Eva HL.

 

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.

Eva HL.

 

PS. z uwagi na bardzo dużą ilość moich zawodowych obowiązków nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze zapytania za co przepraszam. Czas oczekiwania na odp. to nawet kilka tygodni.
Jeśli to coś pilnego zapraszam do kontaktu telefonicznego 603-432-227 pon. – pt. godz. 10.00-18.00 ( w trakcie rytuałów - a mam ich sporo, nie odbieram tel. więc próbuj za pół godz. LUB następnego dnia.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie