O mnie

O mnie

Najgorzej napisać jest coś o sobie – czego nie znoszę… Może ktoś zarzucić przechwalanie się, albo zbytnią skromność… a zbytnia skromność natomiast obnaża tylko brak własnej wartości. Ale musicie przyznać, że tak jak my potrafimy siebie docenić – tak nikt nas nie doceni :)  . Więc podejmuję to wyzwanie i spróbuję przedstawić tutaj swoją skromną osobę…

Pasja, Kreacja, Twórcze myślenie…

Kobieta o wielu …. pasjach i  zainteresowaniach.  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji zainteresowana stylizacją, design, wizaż, książka czyli wszystko to, co kolorowe i sprawia, że nawet w pochmurny dzień świeci słońce :) ...... oraz moja  główna nieco magiczna pasja - Kartomancja i Numerologia Współczesna , Bioenergoterapia  - odrobina magii w życiu…

Moje doświadczenie życiowe jak i zawodowe sprawiło, że jestem autorką wielu artykułów, które  można systematycznie czytać w polskiej  prasie  oraz obcojęzycznej. 
Z powodzeniem spełniam się odczytując kody wpisane w Twoją datę urodzenia, wskazując Twoje mocne i słabe punkty, oraz podpowiadając Ci jakie to "potykacze życiowe" masz wpisane w soją datę urodzenia. Projektuję biżuterię artystyczną, którą  personalizuję dla konkretnego klienta, dzięki czemu jest ona wolna od negatywnej energii, i doskonale spełnia swoje zadanie ochronne. Biorąc pod uwage datę urodzenia doradzam, jaki kamień będzie najbardziej pomocny dla danej osoby. 
Pomagam również przywrócić równowagę energetyczną w duszy i ciału. Posiadam, jak to określił mój Mistrz i Nauczyciel „ światło w rękach – ogromny dar uzdrawiania” . Swoją wiedzę i umiejętności odnośnie pracy z Energią Reiki zawdzięczam mojej Mistrzyni Pani Krystynie Włodarczyk - Królickiej.
Natomiast pasja do numerologii  pojawiła się już po pierwszych zajęciach u najlepszego z polskich numerologów - Pana  Sylwestra Chordeckiego. Od kilku ladnych lat systematycznie zgłębiam swoją wiedzę na jego autorskich szkoleniach „Współczesnej Numerologii”. System ten przepięknie wskazuje zarówno pozytywne jak i negatywne aspekty, które są wpisane w datę urodzenia.  Jeśli jesteś tego wszystkiego świadom , wówczas z powodzeniem zaczynasz kierować swoim życiem tak, by spełniały się Twoje marzenia i życiowe cele. Czego oczywiście sobie i Tobie życzę :)
Swoją wiedzę i umiejętności systematycznie  podnoszę uczestnicząc na licznych  szkoleniach. Dzięki temu mogę z coraz większą prezycją pomagać potrzebującym.
 

Moje liczne zainteresowania, to pasja i spełnienie siebie, swoich umiejętności oraz bodziec w dążeniu do profesjonalizmu pod każdym względem, a receptą na sukces: perfekcja i profesjonalizm - nie zapominając oczywiście o szczypcie dobrego humoru na co dzień :) ...
Każdą osobę, która prosi mnie o pomoc traktuje indywidualnie oraz przede wszystkim  gwarantuję pełną dyskrecję i profesjonalizm..  

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia, ukierunkowania, bądź pomocy bioenergoterapeutycznej, dobrze trafiłaś/eś. Sprawdzę w Twoim Portrecie Numerologicznym dlaczego tak się obecnie dzieje  w Twoim życiu , wskażę negatywne kody numerologiczne, które należałoby zneutralizować... podpowiem o istnieniu pozytywnych kodów w Twojej dacie urodzenia, które pozwolą Ci się realizować na wysokim poziomie tak, byś w końcu mogła/ mógł być zadowolona/y ze swojego życia. Tak, tak wszystko mamy wpisane w swojej dacie urodzenia. Dostajemy narzędzia od Góry, dzięki którym zapewnimy sobie dobre i spełnione życie. Teraz tylko zostaje wolna wola, czy będziesz chciał/a wykorzystać świadomie te dobre kody numerologiczne , które dostałaś/eś. Czy jednak poddasz się tym negatywnym kodom, które też są w Twojej dacie - bo tak prościej i mniej wysiłku wymaga od Ciebie..
A może jednak Zabiegi Reiki ?? - one bardzo dużo dobrego potrafią zdziałać w Twoim życiu .. Przede wszystkum shramonizują i oczyszczą Twoją energię, uwolnią Cię od negatywnych myślokształtów...
Skutecznie pomogłam już wielu osobom, dzięki czemu ich życie zmieniło się na plus :)
O tym wszystkim możesz przeczytać na mojej stronie internetowej ...

A tym czasem zapraszam
do mojej Magicznej Krainy
Pozdrawiam  Eva H.L.

Płatności

Płatności w EVAHL