Przed zabiegiem

Przed zabiegiem Reiki

Jak wygląda zabieg Reiki

śr., 26/02/2014 - 09:35 -- admin

Zabieg Reiki jest to bezinwazyjne i bezbolesne przekazanie Uniwersalnej Energii Życia osobie potrzebującej. Zabieg pełny trwa od 1-1.5 godz. , natomiast czas zabiegu skróconego to 20-40min. Należy podkreślić, iż czas trwania zabiegu zawsze jest dostosowany do osoby chorej - jej stanu emocjonalnego i fizycznego.

Osoba poddająca się zabiegowi leży i przez cały czas pozostaje w ubraniu. W trakcie zabiegu pacjent wycisza się i relaksuje. Cały zabieg polega na przekazaniu energii poprzez przykładanie dłoni terapeuty do różnych miejsc na ciele pacjenta.

Jak przygotować się do zabiegu Reiki

śr., 26/02/2014 - 09:32 -- EvaHL

Przekaz na odległość:

  • o umówionej godzinie danego dnia , kładziesz się  z zamkniętymi oczami  w miejscu, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał ... i relaksujesz się - nie krzyżujesz rąk ani nóg aby nie zamykać się na energię, którą Ci wysyłam

  • możesz zapalić sobie świeczkę ( pomaga oczyścić otoczenie z negatywnych wibracji ) i włączyć cichutko muzykę ...zaobserwowałam, że bardzo dobrze relaksuje się i przyjmuje energię Reiki np.  przy tej muzyce , do których poniżej podaję linki :