Tygodniowa Ezo Porada Dnia 16-22.03.2020

Tygodniowa Ezo Porada Dnia 16-22.03.2020

pon., 16/03/2020 - 08:46 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 
Zapraszam na
Tygodniową Ezo Poradę Dnia
16 - 22.03.2020r
Zostań w domu a szybciej wrócimy do normalnego życia !
.
- UDOSTĘPNIJ moją Ezo Poradę – z pewnością dla kogoś te wskazówki również będą przydatne ORAZ zostaw LAIKA i KOMENTARZ. W ZAMIAN osobie udostępniającej, WYKONUJĘ JEDEN WZMACNIAJĄCY ZABIEG REIKI. Przekaz Energetyczny Reiki, dla tych osób, wykonam we wtorek o godz. 21.00 – jeśli w tym czasie będziesz w podróży, w pracy daj mi znać. W domu natomiast na czas przekazu usiądź wygodnie lub się połóż, i nie krzyżuj rąk ani nóg. Przekaz Reiki trwa 30 min. Jeśli możesz, to na ten czas zapal Białą świecę z Wosku Pszczelego. Czyli UDOSTĘPNIJ + ZOSTAW LAJKA + KOMENTARZ = we wtorek o godz. 21.00 Zabieg Reiki heart Dziękuję.
 
PONIEDZIAŁEK 16.03.2020
Wibracja dnia 5 Księżyc malejący w Strzelcu/ 17:25 Koziorożcu
Słońce w znaku Ryb
 
Co prawda poniedziałek, ale nie radzę siłować się z życiem tylko zwolnić i nieco odpuścić. Możemy czuć się zmęczeni, znużeni, nierozgarnięci, nieczuli i braknie siły na logiczne myślenie. Słomiany zapał też się ujawni… Chaos, który dziś może dominować nie jest najlepszym doradcą <= tutaj powinny bardziej pilnować się osoby z 5 w Pentagramie Urodzinowym. Natomiast osoby z 3ką w Pentagramie Urodzeniowym mogą dziś zaliczyć gafę.
DOM: warto zainteresować się swoim partnerem
MODA/URODA: strój wygodny, proste ozdoby oraz minimalistyczny makijaż
ZDROWIE/ DIETA: w zdrowiu na pewno należy zwrócić uwagę by nie przesadzać z jedzeniem i piciem
OSŁABIONE : biodra i uda
TENDENCJA DO: reumatyzmu, podagry, zwichnięć stawu biodrowego
MAGIA DNIA: postaw na reklamę, pokaż się z jak najlepszej strony
KOLOR DNIA: turkusowy, oliwkowy
KAMIEŃ: topaz
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od godz. 10:34 – do godz. 17:25 W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..
 
WTOREK 17.03.2020
Wibracja dnia 6 Księżyc malejący w znaku Koziorożca
Słońce w znaku Ryb
 
 
Dzień pod względem astrologicznym dużo lepszy niż wczoraj. Natomiast osoby z 6ką powinny uważać, by swoimi powrotami do przeszłości nie przegapiły szans w teraźniejszości. Co prawda z uwagi na obecny stan pandemii nie możemy spotykać się ze znajomymi, ale od czego są telefony <= warto dziś uskutecznić pozytywne rozmowy z przyjaciółmi.
.
DOM: unikaj przesadzania kwiatów, bo energia pójdzie w rozrost korzeni. Domowników nie stresuj ostrymi nakazami a atmosfera będzie mega pozytywna.
MODA/ URODA: klasyka, stonowane kolory oraz prosta biżuteria
ZDROWIE/ DIETA: potrawy proste i pożywne – nie przesadź z solą
OSŁABIONE: stawy, skóra, wiązadła
TENDENCJA DO: wysypek, grzybic, złamań, reumatyzm, problemy trawienne
MAGIA DNIA: rzucaj dziś wszelkie nałogi , bez względu czy to „tylko „ słodycze , używki , złe nawyki…. By wspomóc siebie energetycznie w tym przedsięwzięciu, by skuteczniej odciąć się od nałogu przez 7 dni pal świecę czerwono-czarną, codziennie spalaj po jednej gałce. W ten sposób odcięcie nastąpi na wszystkich poziomach energetycznych oraz na poziomie czakr. Świecę odcinającą znajdziesz pod tym linkiem https://sklep.evahl.pl/pl/p/-Swieca-separacyjna-czakralna-7-galkowa%2C-C...
KOLOR DNIA: brąz, granat, czarny
KAMIEŃ: bursztyn
 
ŚRODA 18.03.2020r
Wibracja dnia 7 Księżyc malejący w znaku Koziorożca
Słońce w znaku Ryb
 
Planety dają energię zmian, prawdopodobnie wielu z nas poczuje chęć przeorganizowania swojego życia, przewartościowania wielu spraw. Niektórzy podejmą radykalne środki w czyszczeniu swojego życia zawodowego, rodzinnego i towarzyskiego. Zapewne nieco zaboli, ale po to są porządki, by wejść na ten właściwy kurs. Zatem kto chce ruszyć do przodu i wyrwać się z marazmu, ma na to szansę.
.
DOM: unikaj przesadzania kwiatów, bo energia pójdzie w rozrost korzeni
MODA/ URODA: klasyka, stonowane kolory oraz prosta biżuteria
ZDROWIE/ DIETA: potrawy proste i pożywne – nie przesadź z solą
OSŁABIONE: stawy, skóra, wiązadła
TENDENCJA DO: wysypek, grzybic, złamań, reumatyzm, problemy trawienne
MAGIA DNIA: Warto okadzić mieszkanie Białą Szałwią lub Palo Santo. Pozbędziesz się nie tylko negatywnej energii ale również i niechcianych bakterii.
KOLOR DNIA: czarny, granat, biały
KAMIEŃ: onyks
 
CZWARTEK 19.03.2020r
Wibracja dnia 8 Księżyc malejący w znaku Wodnika
Słońce w znaku Ryb
 
Natrętne negatywne myśli dziś nie będą chciały tak łatwo odpuścić. Księżyc z Saturnem i Uranem dają tutaj swój negatywny wydźwięk, a wibracja 8kowa podchwyci ten aspekt. A jak wiadomo 8ka nakręca myśli, więc zadbajmy by nakręcała te pozytywne myśli, a nie negatywne.
.
DOM:. uwaga być nie przegięła ze swoją zaborczością
MODA/ URODA: strój wygodny i luźny, ale za to mocno oryginalne dodatki
ZDROWIE/ DIETA: postaw dziś na witaminy , najlepiej te naturalne… swojej rodzince możesz zafundować obiad ugotowany z nieco innych składników niż zazwyczaj – nie bój się eksperymentować. Uleganie swoim kaprysom kulinarnym.
OSŁABIONE: podudzie, łydki
TENDENCJA DO: skręceń, złamań, złego krążenia, zaburzeń wzroku
MAGIA DNIA: W kominku zapachowym użyj olejku Jaśmin LUB Lawenda LUB Róża <= pozytywnie wpłynie na Twoją Czakrę Serca, która odpowiada między innymi za empatię, miłość i równowagę
KOLOR DNIA: błękity, fiolety
KAMIEŃ: ametyst
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od godz. 01:48 – do godz. 02:16 W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..
 
PIĄTEK 20.03.2020r
Wibracja dnia 9 Księżyc malejący w znaku Wodnika
Słońce w znaku Barana
Początek Astronomicznej Wiosny
 
Dziś już dużo lepiej. Optymizm, pozytywne myśli, chęć wprowadzania zmian będą od samego rana roztaczać swoją energię. Zatem działajmy. Co prawda sytuacja z pandemią narzuca mocne ograniczenia, ale przecież wiele rzeczy możemy zrobić bez wychodzenia z domu. Uwaga, bo dziś pojawią się aspekty, gdzie osoby starsze wiekiem bądź stażem świadomie będą podcinać Ci skrzydła.
.
DOM:. uwaga być nie przegięła ze swoją zaborczością
MODA/ URODA: strój wygodny i luźny, ale za to mocno oryginalne dodatki
ZDROWIE / DIETA: postaw dziś na witaminy , najlepiej te naturalne… swojej rodzince możesz zafundować obiad ugotowany z nieco innych składników niż zazwyczaj – nie bój się eksperymentować
OSŁABIONE: podudzie, łydki
TENDENCJA DO: skręceń, złamań, złego krążenia, zaburzeń wzroku
MAGIA DNIA: Przy świecy Zielono-Złotej warto dziś wpisać do Zeszytu Marzeń kilka swoich kolejnych życiowych marzeń i celów.
KOLOR DNIA: błękity, fiolety, delikatne róże
KAMIEŃ: akwamaryn
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od godz. 10:00 – do jutra do godz. 13:33 W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..
 
SOBOTA 21.03.2020r
Wibracja dnia 1 Księżyc malejący w znaku Wodnika/ 13:33 Ryb
Słońce w znaku Barana
 
 
Sobota może upłynąć na rozmyślaniu, filozofowaniu byleby za mocno nie popłynąć ;). Warto oddać się relaksującej lekturze, może obejrzeć zaległy film, lub po prostu postawić na samorozwój. Uwaga na błędy komunikacyjne, bo na tym polu mogą być spięcia. Zatem drogie 1ki nie używajcie dziś żadnych skrótów myślowych, bo otoczenie nie skuma.
.
DOM: nadszedł czas przesadzania i sadzonkowania roślin. Uwaga ze środkami chemicznymi.
MODA/ URODA: zadbaj o wygodne buty; strój romantyczny i bogaty w kolory
ZDROWIE / Dieta: świeże owoce i soki; nie przesadź z alkoholem
OSŁABIONE: podudzie, łydki, stopy, układ limfatyczny
TENDENCJA DO: chorób reumatycznych, kataru, obrzęków, alergii, środków odurzających
MAGIA DNIA: Warto okadzić dziś swoją przestrzeń/ mieszkanie Białą Szałwią lub drewienkiem Palo Santo. Pod tym linkiem dostaniesz aromatyczne Palo Santo https://sklep.evahl.pl/pl/searchquery/palo/1/phot/5?url=palo
KOLOR DNIA: błękit, granat, czarny, turkus, liliowy
KAMIEŃ: jadeit
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od wczoraj – do godz. 13:33 W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..
 
NIEDZIELA 22.03.2020r
Wibracja dnia 11/2 Księżyc malejący w znaku Ryb
Słońce w znaku Barana
.
Kolejny dzień, w którym możemy dojść do wniosku, że tak naprawdę, to chcemy spokojnego życia, a nie wiecznej nerwówki i pogoni za dobrobytem… chętnie będziemy zrywać z ograniczającym nas środowiskiem. Oby tylko nie wypłynął aspekt cierpiętnicy, bo w ten sposób daleko nie zajedziesz.
.
DOM: nadszedł czas przesadzania i sadzonkowania roślin. Uwaga ze środkami chemicznymi.
MODA/ URODA: zadbaj o wygodne buty; strój romantyczny i bogaty w kolory. Motywy kwiatowe lub groszki
ZDROWIE / DIETA: nie przesadź z alkoholem
OSŁABIONE : stopy, układ limfatyczny
TENDENCJA DO: chorób reumatycznych, kataru, obrzęków, alergii, środków odurzających
MAGIA DNIA: odcinaj się od złudzeń i błędnych przekonań – świeca Czerwono-Czarna pomoże przy tym rytuale.
KOLOR DNIA: morski, błękit, zieleń, amarant, złoty
KAMIEŃ: koral
 
 
Magicznie pozdrawiam
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej AstroNumerologii oraz Terapeutka Reiki
 
PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.
Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ?? ZOSTAW LAJKA i napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem <= to na FB .
Natomiast jeśli czytasz Ezo Porady na mojej stronie www.evahl.pl , komentarz ze swoją datą ur. zostaw pod publikacją w dziale Numerologia pt. Twoje Liczby w Pentagramie Numerologicznym
 
Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.
 
PS. z uwagi na bardzo dużą ilość moich zawodowych obowiązków nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze zapytania za co przepraszam. Czas oczekiwania na odp. to nawet kilka tygodni.
Jeśli to coś pilnego zapraszam do kontaktu telefonicznego 603-432-227 pon. – pt. godz. 10.00-18.00 ( w trakcie rytuałów - a mam ich sporo, nie odbieram tel. więc próbuj za pół godz. LUB następnego dnia.) 

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie