Numerologiczna 6 - Autorska publikacja na łamach gazety Natura & Zdrowie nr 04/2018

Numerologiczna 6 - Autorska publikacja na łamach gazety Natura & Zdrowie nr 04/2018

pt., 20/04/2018 - 17:18 -- EvaHL

SZCZODRA, NADOPIEKUŃCZA I KONSERWATYWNA

W obecnym wcieleniu numerologiczna Szóstka  ma za zadanie nauczyć się mądrze opiekować innymi, by ich nie ograniczać i nie wyręczać we wszystkim. Czyli mówiąc krótko Szóstka powinna nauczyć się dawać wędkę, a nie gotową rybę.

Spełnia się w małżeństwie roztaczając opiekę nad bliskimi. Rodzina to jej cały świat. Całe swoje życie potrafi jej podporządkować przez co zapomina o sobie i swoim rozwoju…Jest świetnym kucharzem oraz doskonałym organizatorem rodzinnych przyjęć. Idąc na obiad do numerologicznej Szóstki masz pewność, że będzie wykwintnie, smacznie i rodzinnie.

Szóstka doskonale doradza innym osobom. Natomiast same siebie, niestety nie potrafią już tak świetnie i skutecznie zmotywować. Z wielkim oddaniem opiekuje się drugim człowiekiem, ale sama również potrzebuje opieki i miłości. Numerologiczna Szóstka posiada skłonność do wyolbrzymiania błahych spraw przez co utrudnia sobie życie. By uniknąć błędów komunikacyjnych Szóstka powinna jasno artykułować swoje potrzeby, a nie bawić się w kalambury na zasadzie „domyślcie się”.

Szóstka odbierana jest jako osoba poważna, skrupulatna oraz godna zaufania. Lubi porządek przez co często może być przesadnie dokładna, oraz zbyt wielką wagę przywiązuje do szczegółów. Konserwatywna i jednocześnie romantyczna a do tego bardzo emocjonalna. Często może brakować jej pewności siebie oraz walczy z licznymi kompleksami, które tak naprawdę tylko w jej głowie urastają do rozmiaru XXL. Posiada mocny Splot Słoneczny przez co dla innych osób staje się „energetyczną stołówką”-ludzie lgną do niej i lubią z nią rozmawiać, bo przy okazji czerpią od niej energię. Szóstka powinna pamiętać, by nie zamęczać swojego rozmówcy swoim gadulstwem.

Pod względem materialnym Szóstka potrafi być bardzo oszczędna i nie pozwoli sobie na rozrzutność czy marnotrawstwo. Unika zaciągania kredytów i raczej nie pokazuje swojego bogactwa na zewnątrz. Majątek zdobywa dzięki swojej pracy, a motorem do zarabiania staje się możliwość zapewnienia komfortowego życia najbliższym.

Numerologiczna Szóstka na ten świat schodzi z karmą nauczyciela i rodzica. Przeważnie na jej barki spada opieka nad rodzicami. W poprzednim wcieleniu Szóstka często młodo umierała zostawiając dzieci i rodzinę. Dlatego w obecnym życiu rodzina jest u niej na piedestale. Brak swojego potomstwa powoduje przyciąganie do siebie „dzieci z poprzednich wcieleń”, które oczekują jej pomoc i zainteresowania.

Dzieci Szóstkowe powinny być kontrolowane przez rodziców, by dzięki swojej naiwności, nieśmiałości oraz podatność na wpływy otoczenia nie wpakowały się w kłopoty. Dziecko jest bardzo utalentowane, altruistyczne z bogatą wyobraźnią. Posiada wiele talentów, ale i trudności z podejmowaniem decyzji.

Opiekuńcza Szóstka doskonale odnajduje się w roli rodzica. Jej głównym celem to dobro najbliższych, więc nie ma problemu z poświęcaniem siebie i swojego rozwoju dla tych których kocha. Jedyną przeszkodą w osiągnięciu doskonałości w tym aspekcie, to nadopiekuńczość. Zatem powinna nieco odpuścić i zająć się sobą.

Szóstka to dawny lekarz i astrolog, dlatego w obecnym wcieleniu posiada łatwość w wykonywaniu zawodów związanych z medycyną, opieką oraz przekazywaniem wiedzy. To dobrzy psychologowie i doradcy. Poważni, uczciwi i godni zaufania-te cechy robią z nich najlepszego urzędnika z pośród wszystkich wibracji numerologicznych.

W zdrowiu Szóstka powinna zwrócić uwagę na sprawy hormonalne oraz unikać nałogów-ciężko będzie się ich pozbyć. Zatem uwaga na uzależnienia nie tylko od używek, ale również i uzależnienia od osób trzecich.

Eva Hejman –Lenga - numerolog
www.evahl.pl

Tekst został opublikowany w kwietniowym wydaniu Natura & Zdrowie 04/2018

Foto: 

Komentarze

Wysłane przez Andrzej (niezweryfikowany) w
Ach, ta 33 :)

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie